Перший день тестів: шпіонські світлини технічних новинок

Перший день тестів: шпіонські світлини технічних новинок

20.02.20 16:01

Світлини Джорджо Піолы та фотографів Sutton Images з Барселони дають можливість роздивитись всі найцікавіші конструкторські рішення. які вдалось відшукати у середу на болідах 2020 року.

Williams FW43 в боксах

1/23

Фотограф: Франко Нуньєс

Рано вранці, коли двері гаражів тільки відкриваються, всередині можна побачити багато цікавого. Як, наприклад, конструктивні подробиці передньої підвіски Williams.

Повітрязабірник передніх гальм Ferrari SF1000

2/23

Фотограф: Джорджо Піола

Ferrari доопрацювала «барабани» – вуглепластикові кожухи, що закривають гальмівні механізми, – щоб відкрити ще більше місця для повітря, яке протікає до зовнішнього боку колеса. Головна мета змін – зовсім не охолодження гальмівних механізмів, а аеродинаміка: конструктори намагаються компенсувати "продувну" вісь, яка тепер під забороною.

Повітрязабірник передніх гальм Red Bull RB16

3/23

Фотограф: Джорджо Піола

Для порівняння – ось як виглядає аналогічний вузол Red Bull. Повітрязабірник навіть крупніше та разділений перегородками на канали різного розміру, по яких охолоджуюче повітря спрямовується др «споживачів».

Задня підвіска Red Bull RB16

4/23

Фотограф: Джорджо Піола

Концепція задньої підвіски Red Bull створена задля аеродинаміки. Помітний горизонтальний відкрилок та невеликі виступи на «барабані», які дозволяють спрямувати повітряні потоки у правильной бік.

Макс Ферстаппен, Red Bull RB16

5/23

Фотограф: Марк Саттон / Motorsport Images

Вид позаду особливо наочно показує, як високо разташований ричаг підвіски на RB16. Отвір для виходу гарячого повітря з понтону доволі крупний. Чого можно було очікувати на самому початку тестів.

Задня підвіска Mercedes F1 W11

6/23

Фотограф: Джорджо Піола

У Mercedes конструкція задньої підвіски в целому схожа. Вигнутий верхній ричаг відкриває більше місця для повітря. Також зверніть увагу, як в місце з'єднання цього ричага зі ступицею інтегрований повітрязабірник.

Повітрязабірник передніх гальм Racing Point RP20

7/23

Фотограф: Джорджо Піола

Враховуючи майже повну схожість поточної Racing Point з минулорічним Mercedes, складно очікувати чогось унікального в конструкції рожевої машини. Більш того, з W10 скопіювали навіть крохітні генератори вихорю на «барабані», які з'явились минулої осені у Японії.

Понтони Mercedes F1 W11

8/23

Фотограф: Джорджо Піола

В понтонах Mercedes W11 можна було помітити крупні отвори. Експерти сходяться в думці, що це виключно тимчасове рішення для додаткового охолодження електроніки, що розташована у понтоні.

Силова установка Renault RS20

9/23

Фотограф: Джорджо Піола

Нова Renault в гаражі зі знятыми кузовними панелями. Після того, як командам заборонили використовувати захисні екрани, робити такі кадри стало набагато легше. Можна роздивитись деталі компоновки компонентів двигуна та системи охолодження. Закрита зеленим ковпачком деталь на передньому плані – та сама бічна захисна структура, яка створює архітектуру понтонів.

Кокпіт Renault RS20

10/23

Фотограф: Зак Маугер / Motorsport Images

При більш уважному вивченні з'ясовується, що зелений ковпачок – це насправді підпорка для дзеркала заднього виду. Бічний захист на RS20, через загальну наразі моду, перенесено донизу.

Валттері Боттас, Mercedes F1 W11

11/23

Фотограф: Марк Саттон / Motorsport Images

Обов'язковий елемент будь-яких тестів Формули 1 – матриці з датчиками Кіля. Вони бувають різних форм та використовуються у різних частинах машини. Зібрані дані про швидкість повітряних потоків дозволяють зрозуміти чи дійсно на практиці аеродинаміка машини працює так, як показували обчислення та продувки у трубі.

Естебан Окон, Renault RS20

12/23

Фотограф: Марк Саттон / Motorsport Images

Renault теж встановила на свою машину матрицю з датчиками, але набагато більш компактну. Вона закріплена одразу позаду переднього колеса на довгій штанзі сірого кольору та призначена для аналізу вихоря Y250.

Носовий обтікач Renault RS20

13/23

Фотограф: Джорджо Пиола

Дуже вузький носовий обтікач Renault RS20 дозволив розмістити з боків великі «бивні» в стилі Mercedes. При цьому вони мають відмінності порівняно з первинним задумом чемпіонів світу: починаються не так далеко попереду, проте у задній частині продовжуються майже до дефлекторів.

Карлос Сайнс, McLaren MCL35

14/23

Фотограф: Марк Саттон / Motorsport Images

Аеродинамічна фарба – в Mclaren обрали отруйно-зелену – дозволяє наочно побачити картину розподілення потоків вздовж корпусу боліду. Це ще один важливий інструмент. що дозволяє переконатися та оцінити ступінь кореляції даних з різних джерел.

Джордж Расселл, Williams FW43

15/23

Фотограф: Марк Саттон / Motorsport Images

Рекорсменом по разміру матриці в середу є Williams. Джорджу Расселлу довелось пілотувати машину, ширина якої вирісла через необхідгість зібрати побільше даних про завихрення повітря.

Карлос Сайнс, McLaren MCL35

16/23

Фотограф: Марк Саттон / Motorsport Images

Сучасний рівень розвитку техніки дозволив зробити більшість приладів по-справжньому мініатюрними. З боків від верхнього повітрязабірника MCL35 видно пару доволі компактних корпусів для термальных камер. Вони фіксують температуру передніх шин та інших деталей.

Серхіо Перес, Racing Point RP20

17/23

Фотограф: Марк Саттон / Motorsport Images

В Racing Point воліли використати для рішення тієї ж задачі зовнішні корпуса до камер іншої формы. Та, зрозуміло, рожевого кольору.

Шарль Леклер, Ferrari SF1000

18/23

Фотограф: Марк Саттон / Motorsport Images

На цій світлині Ferrari не так легко відшукати аеродинамічну фарбу. Але вона є – на основній (нижній) площині заднього антикрила.

область понтонов AlphaTauri AT01

19/23

Фотограф: Енді Хон / Motorsport Images

У такому ракурсі відмінно видно, наскільки компактними вдалося зробити понтони свого боліду інженерам Toro Rosso (коли проектувалась нинішня AT01, команда ще мала саме цю назву). Переміщення радіаторів та понтонів під капот двигуна зменьшує осевий момент інерції, що робить болді більш вертким. Щоправда, центр тяжіння за такої компоновки вище.

Роберт Кубіца, Alfa Romeo C39

20/23

Фотограф: Марк Саттон / Motorsport Images

Відмінна особливість Alfa Romeo C39 – рішення конфігураторів потоку біля кута понтону. Серед елементів різної форми та розмірів можна виділити найперший (непофарбрваний) з прорізом складної форми, який розміщено слідом та горизонтальний, також с розрізом.

Кевін Магнуссен, Haas VF-20

21/23

Фотограф: Марк Саттон / Motorsport Images

Картинка з серії «Знайдіть на боліді трубки Піто». На Haas VF-20 декілька цих аналізаторів швидкості потоку встановлено на днищі перед задніми колесами. Це доволі важлива ділянка шасі, тому про неї важливо зібрати побільше інформації.

Деталі передньої підвіски Red Bull RB16

22/23

Фотограф: Джорджо Піола

Зроблений з-за спин механіков кадр дозволяє зробити висновок, що Red Bull повністю переробила передню підвіску. Кінематичний механизм зміщений донизу, а рокерні ричаги отримали дуже складу форму. Крім цього традиційного горизонтального елементу з тарільчатими пружинами можна побачити звично схований від очей гідравлічний елемент з головним циліндром та парою допоміжних камер. Розташування деталей також дозволяє судити про конфігурації S-повітровода, що тут проходить.

Передня підвіска Red Bull Racing RB16

23/23

Фотограф: Джорджо Піола

Кришка переднього фланца шасі свідчить наскільки вузький у Red Bull канал S-повітрявода. Також зверніть увагу, наскільки на RB16 наближені трикутні ричаги передньої підвіски.


джерело
noteyu

Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
Австрія 03.07.20 00 00 05
Найближчі перегони
практика 1
03 липня 12:00 - 13:30
практика 2
03 липня 16:00 - 17:30
практика 3
04 липня 13:00 - 14:00
кваліфікація
04 липня 16:00
ПЕРЕГОНИ
05 липня 16:00
найближчі гран-прі
17 - 19 липня 2020
Гран-Прі Великобританії Місцезнаходження: Сільверстоун, довжина траси 5891 м, дистанція Гран-Прі 306.227 км

31 липня - 02 серпня 2020
Гран-Прі Угорщини Місцезнаходження: Будапешт, довжина траси 4381 м, дистанція Гран-Прі 306.630 км

28 - 30 серпня 2020
Гран-Прі Бельгії Місцезнаходження: Спа, довжина траси 7004 м, дистанція Гран-Прі 308.052 км

Календар 2020
Останні новини

Іспанська преса: Гран Прі Росії цього року не буде Іспанський журналіст Альберт Фабрега каже, що етапу у Сочі цього року не буде.

Марко: Ферстаппен проводить обгони краще за Хемілтона Радник Red Bull Хельмут Марко порівняв двох топових пілотів на основі ідеї про реверсну стартову решітку.

Хемілтон взяв другу практику в Австрії, далі - Боттас та Перес Пілот Mercedes Льюїс Хемілтон став найшвидшим і на другому тренуванні в Австрії.

Хемілтон виграв першу практику в Австрії, за ним - Боттас та Ферстаппен Пілот Mercedes Льюїс Хемілтон показав найкращий час під час першого тренування в Австрії.

Марко: Якщо Mercedes не дасть Хемілтону 50 млн, це зробить хтось інший Радник Red Bull Хельмут Марко каже, що поки ініціативою володіє Льюїс Хемілтон.

Глас народу
Хемілтон: Сумно, що Екклстоун так думає про расизм
А ви з ними мабуть не стикались, саме тому так пишете. Подивіться хоча б новини з Європи та що там роблять мігранти з Африки. В Америці також велика частина існую на дотаціях від держави, гляньте публікації американських вчителів(різних рас та кольору шкіри), про відношення негрів до навчання та тих, хто осмвічений.

01.07.2020 16:43Дима

Хемілтон: Сумно, що Екклстоун так думає про расизм
Вам ще треба додати, що негри можуть бути тільки рабами, і здатні лише косити траву. 

01.07.2020 06:25Kotygoroshko

Хемілтон: Сумно, що Екклстоун так думає про расизм
Хем наївний, думає, щр всі чорні працюють так як він та його батько. Але вони прагнуть нічого не робити та все отримати просто так.

29.06.2020 21:17Дима

Хемілтона не покарають за акцію проти расизму
Навіть якби захтіли, то не покарали. Страшно. Покарати чорного за підтримку чорних в липовій акції проти расизму? На таке ніхто не піде. Хоча дійсно є люди які підтримують акцію для боротьби з расизмом, але в цілому - це штучно сфабрикована подія.

18.06.2020 16:47Дима

Ферстаппен: Дивно, що Феттель пішов з Ferrari
Може піти у ДТМ, або буде ганятися у перегонах на витривалість, або може створить власну команду.

15.06.2020 07:41Kotygoroshko

Еллісон: Важко уявити, що Феттель прийде в Mercedes
Угу з Марком Веббером дуже знайшли спільну мову. І у Россберга З Хемільтоном все було "гаразд"spiteful

07.06.2020 13:15Kotygoroshko

Браун: 8 гонок вистачить, щоб сезон відбувся
Та зробили б одну чемпіонську гонку у Бразилії, що б у всіх були двигуни від рено і всі боліди були вагою у 30 тонн зі стартом у два ряди, і нехай переможе найсильніший.

07.06.2020 07:38Kotygoroshko

Екклстоун: Хемілтон та Феттель знайдуть спільну мову у Mercedes
Щось я сильно сумніваюсь у цьому.

27.05.2020 16:59Дима

Окон: Було важко прийняти, що Ферстаппен став пілотом Формули-1
Як не крути, але у Макса прізвище та "нагла волохата лапа".

25.05.2020 17:14Дима

ЗМІ: Daimler схиляє Mercedes до контракту з Феттелем
Ну то нехай пригадають етап у Азербі. Оскільки Фетель не звик бути другим номером, а на перший він не тягне, коротше маячня. 

22.05.2020 13:11Kotygoroshko

Директор McLaren: Два роки тому Ріккардо відмовився йти до нас
Можливо тандем Норіса та Річардо буде доволі успішним. 

21.05.2020 10:54Kotygoroshko

Росберг: Шумахер любив тиснути на мене психологічно
Він ріс в дуже тепличних умовах -- батько забезпечив. Тому він трохи, як кажуть, рафінований інтелігент. Весь час на щось жаліється.

17.05.2020 17:02noteyu

Росберг: Шумахер любив тиснути на мене психологічно
От якби він таки вчинив, мабуть Шумахер більше б не творив подібного. Може навіть не довелося прибігати до послуг психолога у боротьбі з Хемом. А так родився Брітні, Брітні і помре.

16.05.2020 17:08Дима

Німецька преса оприлюднила календар Ф-1 на цей сезон
Дивний календар у якому є сполучник "або". sad

16.05.2020 13:27noteyu

Як справи?
 • Kotygoroshko:   https://livetiming.alkamelsystems.com/lm24virtual
  14.06.20 12:36
 • Kotygoroshko:   Зараз відбувається віртуальна трансляція 24 години лемана за посиланням https://www.twitch.tv/lemansesports

  13.06.20 16:26
 • Kotygoroshko:   F1 confirm 2020 Azerbaijan, Singapore and Japanese Grands Prix have been cancelled
  12.06.20 14:52
 • noteyu:   Я знайшов позитивний момент у формульній паузі — час тече повільніше, вихідні не розділені на «до» та «після»… ))
  Але пауза трохи затягнулась =))
  17.05.20 17:04
 • Дима:   Привіт, привіт. Та ні, просто більше нічого цікавого: я дивився тільки Ф-1 та футбол. На роботу продовжую ходити, книги, протилежна стать нікуди не діваються, але нестача Формули, за якою я спостерігав більше 20 років підряд дещо напружує.
  16.05.20 17:11
 • noteyu:   Привіт Діма. Був ти не фанатик, а стаєш почекуном )). А на стіни не лізь, ще на кажана перетворишся ;)
  16.05.20 13:24
 • Дима:   Всем привет. Я конечно не фанатик какой, но без Ф-1 уже на стену хочется лезть — каждый день жду, что начнется чемпионат. Анет, где ты? У Красных праздник — уход Себа и приход может даже Ала(хотя они вряд ли его возьмут назад).
  13.05.20 16:36
 • Kotygoroshko:   Ну давайте почекаємо липня ))) Коронавірус на друге коло пішов і допоки не знайдуть ліки всі ці розмови про початки сезонів маячня. Там наче Фетель в кінці сезону залишає Феррарі якщо я правильно зрозумів на офіційному сайті. Цікаво хто його за 40 млн схоче бачити?

  12.05.20 10:37
 • noteyu:   Привіт! Чекаємо на липень! ))
  05.05.20 11:42
 • Aliaze:   Привет Всем!!! Всех Прошедшими праздниками и хорошем настроением и бодрым духом в нашей жизни сейчас не нужно подать в очаинее и надеется на лучшее времна с этими вирусами это нужно!!! Формулу 1 перенесли на Июль хотелось чтобы и не перенесли Снова и остается гадать и надеется на Лучшее и не болеть выдержать период!!!
  03.05.20 14:05
 • Kotygoroshko:   У Феррарі двигун відмовив на тестах і вони знову втрачають швидкість у повільних поворотах.
  26.02.20 08:52
 • Дима:   Минулого року всім привозила Феррарі, а мерси приховували швидкість. Позаминулого також фаворитами були не срібні, що не завадило їм взяти чемпіонати. Орієнтир по швидкості буде на гран прі Австралії та наступних.
  25.02.20 18:32
 • Kotygoroshko:   Ну чого ж. Перші тести показали що мерцедеси секунду привезли. І що мало хто розуміє систему Дас.
  23.02.20 22:28
 • Дима:   ДАС ніби й суперечить пунктам регламенту, але напряму не порушує. Можливо це новий «подвійний диффузор».
  23.02.20 18:06
 • noteyu:   Привіт. Так! Перші тести показали, що нічого не показали =))). Крім холівару навколо DAS…
  23.02.20 17:50
 • Дима:   Вітаю. Хоч якийсь рух почався.Поки що мерси швидкі, але це не означає те, що вони показали максимальну швидкість та не показує швидкість червоних, які цього сезону може навчились приховувати козирі від суперників.
  20.02.20 17:02
 • Kotygoroshko:   Тести то таке вони нічого не покажуть. Австралія покаже, хто там павич.
  19.02.20 17:12
 • Andrey:   Ну що завтра вже початок. Хоча i тiльки тести але…
  18.02.20 20:44
 • Дима:   З Новим Роком! Хай переможе, але на зміни можна надіятись лише з 2021, мабуть.
  02.01.20 17:22
 • noteyu:   Вітаю всіх з прийдешніми святами! Здоров'я міцного та обов'яково хочу побажати всім захоплюючого наступного сезону! Хай нова генерація переможе, принесе новий імпульс та покаже «корифеям» на що вона здатна!
  31.12.19 17:52
 • Дима:   На квалі здалася іншою. Що за підстава з часом початку гонки? Почалася в 7, а на сайті було в 8. Тепер доведеться в записі дивитись, немає бажання зсередини починати.
  17.11.19 20:07
 • noteyu:   Та ніби не міняли. Ще на початку сезону вони анонсували матову фарбу і весь сезон з нею.
  16.11.19 22:27
 • Дима:   Феррарі що змінили фарбу? В Бразилії у них такий гарний червоний колір на болідах.
  16.11.19 21:00
 • Aliaze:   ФЕРРАРИ ПРОСТО НА СТАРТЕ ПРОТУПИЛО СПЕРВА ФЕТЕЛЬ ПОТОМ ЛЕКЛЕР!!!
  13.10.19 15:02
 • Дима:   Шарль, Макс відвалились, тепер, теоретично, тільки Боттас щось може. Але все рівно обидва титули у Мерседес.
  13.10.19 09:52
 • Дима:   Мерсы подарили победу Боттасу? Иначе никак не объяснить 2 пит Льюиса. Леклера тоже красные подставили, на позицию, но все же.
  13.10.19 09:40
 • Дима:   Посмотрел квалу, поспал, теперь гонку.
  13.10.19 08:28
 • Aliaze:   Что всё ещё спят ПРОСЫПАТЬСЯ ПОРА СКОРО ГОНКА!!!

  13.10.19 07:26
 • Aliaze:   Леклеру неудолось 10 раз подряд Выиграет у Феттеля ну надеемся и ДУБЕЛЬ ФЕРРАРИ в Гонке!!!
  13.10.19 07:24
 • Aliaze:   FORZA FERRARI
  13.10.19 07:22
 • Aliaze:   Как рад в воскресенье подымается в 4 часа Утра супер !!
  12.10.19 21:54
 • Дима:   О чем я и пишу.
  29.09.19 16:53
 • Aliaze:   Это просто Хемильтону Повезло что Феррари проступили с тактикой надо было отстатся на мидиуме а не приходить на софт и Леклер упустил момент что надо было быстро обогнать Боттоса а ему это неудолось и все пошло не так!!!
  29.09.19 16:45
 • Дима:   Ответочка Себу — карма настигла. Мерсы достали тупить с тактикой: зачем им вчера был мидиум, если бы не «палец», то хрен им, а не победа.
  29.09.19 16:01
 • Дима:   Феттель поимел красных и Шарля?
  Не понимаю политику попустительства Феррари к быдло-поступкам «пальца» -они его тянут, когда сам не может, а он — подлые ответки напарнику.
  29.09.19 14:39
 • noteyu:   Всім привіт! Я декілька днів буду мати обмежений доступ до ПК. Тому, якщо в когось є бажання, додавайте новини самі.
  28.09.19 22:51
 • Дима:   Знову Шарль зробив Себа, але не покоїть завтрашня гонка — що ще придумають червоні, бо «пальцю» треба перемога(а чи потрібні йому такі ганебні перемоги?)? Феррарі ризикує до ніякого Себа отримати невмотивованого Шарля.
  28.09.19 16:58
 • Aliaze:   Формулу 1 Можно посмотреть в Одессе Гран При а Кафе «Баффело — 99» В 14.00 по Киеву
  28.09.19 09:36
 • Aliaze:   У Мерседесов новый вариант двигателя не пошёл будет скорее всего переходить на Старый вариант!!!
  28.09.19 09:33
 • Kotygoroshko:   Схоже, що мерси втратили темп розробки оновлень, можливо готують глобальне оновлення, але воно може бути вже недоречним.
  24.09.19 12:21

Залік пілотів

Всі пілоти

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК

Всі команди

Вартові сайту

Олександр
Олександр Чемпіон
Andrey
Andrey Чемпіон

Активні користувачі

skorpion
skorpion Чемпион
Sveta+F1
Sveta+F1 Чемпион
Гарик
Гарик Тест пилот
Helgcos
Helgcos Тест пилот
sheila
sheila Тест пилот
Evgen
Evgen Чемпион
Золотусик
Золотусик Тестер симулятора
Всі користувачі