Перший день тестів: шпіонські світлини технічних новинок

Перший день тестів: шпіонські світлини технічних новинок

20.02.20 16:01

Світлини Джорджо Піолы та фотографів Sutton Images з Барселони дають можливість роздивитись всі найцікавіші конструкторські рішення. які вдалось відшукати у середу на болідах 2020 року.

Williams FW43 в боксах

1/23

Фотограф: Франко Нуньєс

Рано вранці, коли двері гаражів тільки відкриваються, всередині можна побачити багато цікавого. Як, наприклад, конструктивні подробиці передньої підвіски Williams.

Повітрязабірник передніх гальм Ferrari SF1000

2/23

Фотограф: Джорджо Піола

Ferrari доопрацювала «барабани» – вуглепластикові кожухи, що закривають гальмівні механізми, – щоб відкрити ще більше місця для повітря, яке протікає до зовнішнього боку колеса. Головна мета змін – зовсім не охолодження гальмівних механізмів, а аеродинаміка: конструктори намагаються компенсувати "продувну" вісь, яка тепер під забороною.

Повітрязабірник передніх гальм Red Bull RB16

3/23

Фотограф: Джорджо Піола

Для порівняння – ось як виглядає аналогічний вузол Red Bull. Повітрязабірник навіть крупніше та разділений перегородками на канали різного розміру, по яких охолоджуюче повітря спрямовується др «споживачів».

Задня підвіска Red Bull RB16

4/23

Фотограф: Джорджо Піола

Концепція задньої підвіски Red Bull створена задля аеродинаміки. Помітний горизонтальний відкрилок та невеликі виступи на «барабані», які дозволяють спрямувати повітряні потоки у правильной бік.

Макс Ферстаппен, Red Bull RB16

5/23

Фотограф: Марк Саттон / Motorsport Images

Вид позаду особливо наочно показує, як високо разташований ричаг підвіски на RB16. Отвір для виходу гарячого повітря з понтону доволі крупний. Чого можно було очікувати на самому початку тестів.

Задня підвіска Mercedes F1 W11

6/23

Фотограф: Джорджо Піола

У Mercedes конструкція задньої підвіски в целому схожа. Вигнутий верхній ричаг відкриває більше місця для повітря. Також зверніть увагу, як в місце з'єднання цього ричага зі ступицею інтегрований повітрязабірник.

Повітрязабірник передніх гальм Racing Point RP20

7/23

Фотограф: Джорджо Піола

Враховуючи майже повну схожість поточної Racing Point з минулорічним Mercedes, складно очікувати чогось унікального в конструкції рожевої машини. Більш того, з W10 скопіювали навіть крохітні генератори вихорю на «барабані», які з'явились минулої осені у Японії.

Понтони Mercedes F1 W11

8/23

Фотограф: Джорджо Піола

В понтонах Mercedes W11 можна було помітити крупні отвори. Експерти сходяться в думці, що це виключно тимчасове рішення для додаткового охолодження електроніки, що розташована у понтоні.

Силова установка Renault RS20

9/23

Фотограф: Джорджо Піола

Нова Renault в гаражі зі знятыми кузовними панелями. Після того, як командам заборонили використовувати захисні екрани, робити такі кадри стало набагато легше. Можна роздивитись деталі компоновки компонентів двигуна та системи охолодження. Закрита зеленим ковпачком деталь на передньому плані – та сама бічна захисна структура, яка створює архітектуру понтонів.

Кокпіт Renault RS20

10/23

Фотограф: Зак Маугер / Motorsport Images

При більш уважному вивченні з'ясовується, що зелений ковпачок – це насправді підпорка для дзеркала заднього виду. Бічний захист на RS20, через загальну наразі моду, перенесено донизу.

Валттері Боттас, Mercedes F1 W11

11/23

Фотограф: Марк Саттон / Motorsport Images

Обов'язковий елемент будь-яких тестів Формули 1 – матриці з датчиками Кіля. Вони бувають різних форм та використовуються у різних частинах машини. Зібрані дані про швидкість повітряних потоків дозволяють зрозуміти чи дійсно на практиці аеродинаміка машини працює так, як показували обчислення та продувки у трубі.

Естебан Окон, Renault RS20

12/23

Фотограф: Марк Саттон / Motorsport Images

Renault теж встановила на свою машину матрицю з датчиками, але набагато більш компактну. Вона закріплена одразу позаду переднього колеса на довгій штанзі сірого кольору та призначена для аналізу вихоря Y250.

Носовий обтікач Renault RS20

13/23

Фотограф: Джорджо Пиола

Дуже вузький носовий обтікач Renault RS20 дозволив розмістити з боків великі «бивні» в стилі Mercedes. При цьому вони мають відмінності порівняно з первинним задумом чемпіонів світу: починаються не так далеко попереду, проте у задній частині продовжуються майже до дефлекторів.

Карлос Сайнс, McLaren MCL35

14/23

Фотограф: Марк Саттон / Motorsport Images

Аеродинамічна фарба – в Mclaren обрали отруйно-зелену – дозволяє наочно побачити картину розподілення потоків вздовж корпусу боліду. Це ще один важливий інструмент. що дозволяє переконатися та оцінити ступінь кореляції даних з різних джерел.

Джордж Расселл, Williams FW43

15/23

Фотограф: Марк Саттон / Motorsport Images

Рекорсменом по разміру матриці в середу є Williams. Джорджу Расселлу довелось пілотувати машину, ширина якої вирісла через необхідгість зібрати побільше даних про завихрення повітря.

Карлос Сайнс, McLaren MCL35

16/23

Фотограф: Марк Саттон / Motorsport Images

Сучасний рівень розвитку техніки дозволив зробити більшість приладів по-справжньому мініатюрними. З боків від верхнього повітрязабірника MCL35 видно пару доволі компактних корпусів для термальных камер. Вони фіксують температуру передніх шин та інших деталей.

Серхіо Перес, Racing Point RP20

17/23

Фотограф: Марк Саттон / Motorsport Images

В Racing Point воліли використати для рішення тієї ж задачі зовнішні корпуса до камер іншої формы. Та, зрозуміло, рожевого кольору.

Шарль Леклер, Ferrari SF1000

18/23

Фотограф: Марк Саттон / Motorsport Images

На цій світлині Ferrari не так легко відшукати аеродинамічну фарбу. Але вона є – на основній (нижній) площині заднього антикрила.

область понтонов AlphaTauri AT01

19/23

Фотограф: Енді Хон / Motorsport Images

У такому ракурсі відмінно видно, наскільки компактними вдалося зробити понтони свого боліду інженерам Toro Rosso (коли проектувалась нинішня AT01, команда ще мала саме цю назву). Переміщення радіаторів та понтонів під капот двигуна зменьшує осевий момент інерції, що робить болді більш вертким. Щоправда, центр тяжіння за такої компоновки вище.

Роберт Кубіца, Alfa Romeo C39

20/23

Фотограф: Марк Саттон / Motorsport Images

Відмінна особливість Alfa Romeo C39 – рішення конфігураторів потоку біля кута понтону. Серед елементів різної форми та розмірів можна виділити найперший (непофарбрваний) з прорізом складної форми, який розміщено слідом та горизонтальний, також с розрізом.

Кевін Магнуссен, Haas VF-20

21/23

Фотограф: Марк Саттон / Motorsport Images

Картинка з серії «Знайдіть на боліді трубки Піто». На Haas VF-20 декілька цих аналізаторів швидкості потоку встановлено на днищі перед задніми колесами. Це доволі важлива ділянка шасі, тому про неї важливо зібрати побільше інформації.

Деталі передньої підвіски Red Bull RB16

22/23

Фотограф: Джорджо Піола

Зроблений з-за спин механіков кадр дозволяє зробити висновок, що Red Bull повністю переробила передню підвіску. Кінематичний механизм зміщений донизу, а рокерні ричаги отримали дуже складу форму. Крім цього традиційного горизонтального елементу з тарільчатими пружинами можна побачити звично схований від очей гідравлічний елемент з головним циліндром та парою допоміжних камер. Розташування деталей також дозволяє судити про конфігурації S-повітровода, що тут проходить.

Передня підвіска Red Bull Racing RB16

23/23

Фотограф: Джорджо Піола

Кришка переднього фланца шасі свідчить наскільки вузький у Red Bull канал S-повітрявода. Також зверніть увагу, наскільки на RB16 наближені трикутні ричаги передньої підвіски.


джерело
noteyu

Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
В'єтнам 03.04.20 04 09 37
Найближчі перегони
практика 1
03 квітня 06:00 - 07:30
практика 2
03 квітня 10:00 - 11:30
практика 3
04 квітня 07:00 - 08:00
кваліфікація
04 квітня 10:00
ПЕРЕГОНИ
05 квітня 09:00
найближчі гран-прі
03 - 05 квітня 2020
Гран-Прі В'єтнаму Місцезнаходження: Ханой, довжина траси 5607 м, дистанція Гран-Прі 306.075 км

17 - 19 квітня 2020
Гран-Прі Китаю Місцезнаходження: Шанхай, довжина траси 5451 м, дистанція Гран-Прі 305.066 км

01 - 03 травня 2020
Гран-Прі Голандії Місцезнаходження: Амстердам, довжина траси 4252 м, дистанція Гран-Прі 306.144 км

Календар 2020
Останні новини

Pirelli: Дві гонки за вікенд? Де ми будемо зберігати 3000 шин? Гоночний директор Pirelli Маріо Ізола каже, що це буде дуже важко зробити.

Феттель: Можу стати інженером після завершення кар'єри Пілот Ferrari Себастьян Феттель поділився найближчими планами.

Магнуссен: 18 гонок за 6 місяців - це божевілля Пілот Haas Кевін Магнуссен каже, що це надто велике навантаження.

Формула-1 завершить цей сезон у лютому 2021 року Керівництво Формули-1 розглядає різноманітні варіанти для проведення повноцінного сезону.

Вольфф - про свій перехід в Aston Martin Керівник Mercedes Тото Вольфф спростував ці чутки.

Глас народу
Марко: Чому люди змирилися з таким жорстким карантином?
Якби ніхто не реагував, вона б стала вкрай серйозною. Брити спочатку так і діяли, мовляв треба перехворіти і набути імунітет, але швидко змінили свою думку.

28.03.2020 21:08noteyu

Тост: Наші боліди відмовились везти на базу в Італії
Здаєтьсся заголовок потрібно виправити та в тексті - "вони вони".

28.03.2020 18:52Дима

Марко: Чому люди змирилися з таким жорстким карантином?
Просто не зрозуміло, наскільки проблема серьозна - згідно ВОЗ, не на стільки, як її зображують.

28.03.2020 18:50Дима

Марко: Чому люди змирилися з таким жорстким карантином?
У Штатах, як і в Німеччині, як і в Україні все ще попереду. І все в першу чергу через пофігізм. В них пофігізм влади та людей, в нас пофігізм людей помножений на непрораховані дії влади. Можливо в Італії статистика дещо викривлена, звідси нам важко розібратись. Але навіть якщо статистика смертності саме від корони менша, це для кожної окремої людини все рівно лотерея -- у яку групу ти потрапиш, з легким перебігом хвороби чи з тяжким. Тому, імхо, треба дотримуватись всіх правил з метою розтягнути піковий період для зменшення навантаження на медичні заклади і чекати на вакцину.

28.03.2020 11:19noteyu

Марко: Чому люди змирилися з таким жорстким карантином?
У нас показують надзвичайно високу смертність в Італії, наприклад, від хвороби спричиненої коронавірусом, при цьому загальна середньостатистичний показник смертності в піковий момент виріс чоловік на 50. Хоча при цьому всі трупи помрлих кремують(у колеги сестра в одному з міст Італії живе, поряд з її будинком вантажівки регулярно їздять), тобто або це може нести за собою ще гірші наслідки, або приховують те, що може виявити розитин. Експрес тести, які використовували в Італії/Іспанії виявились бракованими - близько 20 відсотків вірних результатів, хоча Китай стверджує, що це продукція однієї недобросовісної компанії. Уже це статистику псує, також на рівень смертності впливає паніка, коли людина себе накрутила, то боротись за життя в організму не дуже виходить. В США про даний вид коронавірусу було відомо до спалаху в Китаї, там паніки ніхто не піднімав, навіть не стало інформаційним приводом, вони тільки після світового карантину ввели обмеження.

28.03.2020 07:32Дима

Марко: Чому люди змирилися з таким жорстким карантином?
Тут можна довго сперечатися більш цей коронавірус небезпечний чи меньш. Дивлячись які крітерії оцінки застосовувати. Але безперечний факт полягає у тому, що в нього є прихована фаза, якої немає у грипу. І під час цієї фази може інфікуватися величезна кількість знайомих та незнайомих людей. А далі, після інфікування, починає діяти статистика, а після статистики починає діяти пікове навантаження на медичну систему -- це як лавина. І навіть при своїй помірній, на твій погляд небезпеці, при такій кількості інфікованих абсолютні цифри смертності за короткий проміжок часу вражають. А хайп на мою думку більше пов'язаний в часто-густо тупими діями влади (не тільки нашої) з одного боку та безвідповідальністю та безпечністю пересічних з іншого.

27.03.2020 23:50noteyu

Марко: Чому люди змирилися з таким жорстким карантином?
Проблема в тому, що навколо даного підвиду коронавірусу та викликаної ним хвороби створено неймовірний інформаційний хайп, якого не було навіть навколо більш смертоносних збудників. Лікування, на відміну від інших хвороб, існує(хоча і не всім допомагає) - апарати для вентиляції легень. Інкубаційний період довгий та непомітний, але процент смертності набагато менший, ніж від грипу. Ебола, свинячий грип, інші коронавіруси, серед яких був збудник атипічної пневмонії, не викликали впровадження карантину, припинення міжнародних перевезень, змагань, зупинку світової економіки.

27.03.2020 17:52Дима

Марко: Чому люди змирилися з таким жорстким карантином?
Діма, це дуже велика помилка. Ти знайомий з теорією масового обслуговування? Суть її у тому, що у сферах, де може бути масове користування якимись послугами потрібно створити такі хаби, які зможуть впоратися (обслужити) з номінальною частотою користування цією послугою плюс певний запас. Наприклад для АТС на 1000 номерів не створюють 500 комутаційних пар тому що 500 абонентів не стануть в один момент телефонувати іншим 500. У супермаркету не створюють стільки ж кас, скільки може вмістити приміщення, тому що всі ці покупці одночасно не підуть на касу. Хоча ти сам можем навести приклади, коли умовна АТС (мобільний оператор), каси супермаркету не справляються з потоком клієнтів. Це називається пікове навантаження, тобто частота користування послугою в такі моменти різко відрізняється від номінальної. Теж саме з лікарнями, в т.ч. інфекційними, в яких передбачена певна кількість боксів та полубоксів. Ніхто в світі не взмозі побудувати лікарню, в якій кількість боксів буде дорівнювати кількості населення у населеному пункті. Це просто економічно недоцільно і фізично неможливо. Поки боксів вистачає і хворим надається повна медична підтримка рівень смертей від інфекційної хвороби можна мінімізувати. Але якщо лікарня та персонал перевантажені, тоді якість медичної допомоги різко падає і ті хворі, що за нормальних умов мали всі шанси вилікуватися, стають за пікових умов смертниками. Це все дуже чітко видно на прикладах кількох країн з COVID-19, в тому числі розвинутих країн з якісним медичним сервісом.

27.03.2020 13:59noteyu

Боттаса сватають у Ferrari на заміну Феттелю
Така вже його доля ...

27.03.2020 13:44noteyu

Боттаса сватають у Ferrari на заміну Феттелю
Та знову бути вінгером на підхопі у Леклера.

27.03.2020 12:33Kotygoroshko

Бергер: Сенна не дав би Шумахеру стати великим
От вже ці балаболи. Як би, да каби ...cool

22.03.2020 12:10noteyu

Вже друга людина, з якою контактував Хемілтон, має коронавірус
Хем буде ганятись навіть з коронавірусом - не можна підводити очікування фанатів.

19.03.2020 16:55Дима

Екс-чемпіон Ф-1: Не варто звинувачувати Клер Вільямс у всіх бідах команди
Це несправедливо. Я вважаю, її засуджують не тому що жінка, а тому що херовий керівник. Вона не змогла підібрати фахівців на ключові посади та організувати роботу колективу. Хоча не виключаю, що минулі роки її дечому навчили і якісь з помилок вона зможе виправити.

19.03.2020 16:53Дима

Як справи?
 • Kotygoroshko:   У Феррарі двигун відмовив на тестах і вони знову втрачають швидкість у повільних поворотах.
  26.02.20 08:52
 • Дима:   Минулого року всім привозила Феррарі, а мерси приховували швидкість. Позаминулого також фаворитами були не срібні, що не завадило їм взяти чемпіонати. Орієнтир по швидкості буде на гран прі Австралії та наступних.
  25.02.20 18:32
 • Kotygoroshko:   Ну чого ж. Перші тести показали що мерцедеси секунду привезли. І що мало хто розуміє систему Дас.
  23.02.20 22:28
 • Дима:   ДАС ніби й суперечить пунктам регламенту, але напряму не порушує. Можливо це новий «подвійний диффузор».
  23.02.20 18:06
 • noteyu:   Привіт. Так! Перші тести показали, що нічого не показали =))). Крім холівару навколо DAS…
  23.02.20 17:50
 • Дима:   Вітаю. Хоч якийсь рух почався.Поки що мерси швидкі, але це не означає те, що вони показали максимальну швидкість та не показує швидкість червоних, які цього сезону може навчились приховувати козирі від суперників.
  20.02.20 17:02
 • Kotygoroshko:   Тести то таке вони нічого не покажуть. Австралія покаже, хто там павич.
  19.02.20 17:12
 • Andrey:   Ну що завтра вже початок. Хоча i тiльки тести але…
  18.02.20 20:44
 • Дима:   З Новим Роком! Хай переможе, але на зміни можна надіятись лише з 2021, мабуть.
  02.01.20 17:22
 • noteyu:   Вітаю всіх з прийдешніми святами! Здоров'я міцного та обов'яково хочу побажати всім захоплюючого наступного сезону! Хай нова генерація переможе, принесе новий імпульс та покаже «корифеям» на що вона здатна!
  31.12.19 17:52
 • Дима:   На квалі здалася іншою. Що за підстава з часом початку гонки? Почалася в 7, а на сайті було в 8. Тепер доведеться в записі дивитись, немає бажання зсередини починати.
  17.11.19 20:07
 • noteyu:   Та ніби не міняли. Ще на початку сезону вони анонсували матову фарбу і весь сезон з нею.
  16.11.19 22:27
 • Дима:   Феррарі що змінили фарбу? В Бразилії у них такий гарний червоний колір на болідах.
  16.11.19 21:00
 • Aliaze:   ФЕРРАРИ ПРОСТО НА СТАРТЕ ПРОТУПИЛО СПЕРВА ФЕТЕЛЬ ПОТОМ ЛЕКЛЕР!!!
  13.10.19 15:02
 • Дима:   Шарль, Макс відвалились, тепер, теоретично, тільки Боттас щось може. Але все рівно обидва титули у Мерседес.
  13.10.19 09:52
 • Дима:   Мерсы подарили победу Боттасу? Иначе никак не объяснить 2 пит Льюиса. Леклера тоже красные подставили, на позицию, но все же.
  13.10.19 09:40
 • Дима:   Посмотрел квалу, поспал, теперь гонку.
  13.10.19 08:28
 • Aliaze:   Что всё ещё спят ПРОСЫПАТЬСЯ ПОРА СКОРО ГОНКА!!!

  13.10.19 07:26
 • Aliaze:   Леклеру неудолось 10 раз подряд Выиграет у Феттеля ну надеемся и ДУБЕЛЬ ФЕРРАРИ в Гонке!!!
  13.10.19 07:24
 • Aliaze:   FORZA FERRARI
  13.10.19 07:22
 • Aliaze:   Как рад в воскресенье подымается в 4 часа Утра супер !!
  12.10.19 21:54
 • Дима:   О чем я и пишу.
  29.09.19 16:53
 • Aliaze:   Это просто Хемильтону Повезло что Феррари проступили с тактикой надо было отстатся на мидиуме а не приходить на софт и Леклер упустил момент что надо было быстро обогнать Боттоса а ему это неудолось и все пошло не так!!!
  29.09.19 16:45
 • Дима:   Ответочка Себу — карма настигла. Мерсы достали тупить с тактикой: зачем им вчера был мидиум, если бы не «палец», то хрен им, а не победа.
  29.09.19 16:01
 • Дима:   Феттель поимел красных и Шарля?
  Не понимаю политику попустительства Феррари к быдло-поступкам «пальца» -они его тянут, когда сам не может, а он — подлые ответки напарнику.
  29.09.19 14:39
 • noteyu:   Всім привіт! Я декілька днів буду мати обмежений доступ до ПК. Тому, якщо в когось є бажання, додавайте новини самі.
  28.09.19 22:51
 • Дима:   Знову Шарль зробив Себа, але не покоїть завтрашня гонка — що ще придумають червоні, бо «пальцю» треба перемога(а чи потрібні йому такі ганебні перемоги?)? Феррарі ризикує до ніякого Себа отримати невмотивованого Шарля.
  28.09.19 16:58
 • Aliaze:   Формулу 1 Можно посмотреть в Одессе Гран При а Кафе «Баффело — 99» В 14.00 по Киеву
  28.09.19 09:36
 • Aliaze:   У Мерседесов новый вариант двигателя не пошёл будет скорее всего переходить на Старый вариант!!!
  28.09.19 09:33
 • Kotygoroshko:   Схоже, що мерси втратили темп розробки оновлень, можливо готують глобальне оновлення, але воно може бути вже недоречним.
  24.09.19 12:21
 • noteyu:   Так отож! Вони самі себе усунули з подіуму. За що їм велика подяка від Фур ;)))
  23.09.19 16:53
 • Дима:   Гума працює — то ще не все. Попередні 2 гонки також працювала — що це дало?
  22.09.19 21:32
 • noteyu:   Діма, наскільки я зрозумів перемовини між Льюісом та містком, йому пропонували раніше заїхати на перший піт, але він казав, що гума працює добре. На цьому відрізку він і злив свій подіум.
  22.09.19 21:05
 • Дима:   Что со стратегами мерсов: все три гонки после перерыва дико шкварятся? Может до победы и не добрались бы, но на пару десятков очков могли больше набрать. Толку с Хема, что три гонки тащится в зоне ДРС, если в нынешней Ф1 нереально обогнать равный по скорости болид, а тем более быстрее.
  22.09.19 20:05
 • Aliaze:   FORZA FERRARI FORZA LEKLER FETTEL
  22.09.19 17:25
 • Aliaze:   Две Sefti Car за одну гонку!!!
  22.09.19 17:22
 • Дима:   Мерси зробили все навпаки відносно Бельгії, мабуть, думали, що так точно обженуть, але не вийшло. Все таки потрібно було хард ставити.

  Можливо червоні почули Хема, але чи він все ще буде потрібен їм? У них є Леклер, навколо якого ходять чутки про підвищення зарплатні з 1 до 9-10 лямів, навколо його можна та навіть потрібно будувати команду. Чи потрібен їм буде 5, 6 або навіть 7- кратний чемпіон з незрозуміло якою мотивацією та реакцією, зате величезною зарплатою, який, до того ж, буде тягнути ковдру на себе?
  09.09.19 17:27
 • noteyu:   А Хем дійсно останнім часом подає сигнали Фурам, що він не проти перейти до них. Я гадаю його почули )))
  09.09.19 13:29
 • noteyu:   Діма, стосовно Боттаса, якби йому поставили «хард», то він мав би більше шансів. Фури аналогічно помилились з Феттелем у Бельгії, коли на останній відрізок поставили йому «супер-софт» замість «софту». Тобто, я хочу сказати, що ти на гумі наздоганяєш добре, але на момент коли треба атакувати гуми вже немає. Феррарі на цей раз вивчили урок з Бельгії і поставили Леклеру одразу «хард».
  09.09.19 13:28
 • Дима:   Мне кажется еще в 20 Хэм будет в Мерсах, а потом в Феррари рванет.
  08.09.19 17:40

Залік пілотів

Всі пілоти

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК

Всі команди

Вартові сайту

Олександр
Олександр Чемпіон
Andrey
Andrey Чемпіон

Активні користувачі

skorpion
skorpion Чемпион
Sveta+F1
Sveta+F1 Чемпион
Гарик
Гарик Тест пилот
Helgcos
Helgcos Тест пилот
sheila
sheila Тест пилот
Evgen
Evgen Чемпион
Золотусик
Золотусик Тестер симулятора
Всі користувачі