Сільверстоун залишиться місцем проведення ГП Британії до 2024 року

Сільверстоун залишиться місцем проведення ГП Британії до 2024 року

11.07.19 12:17

Керівництво траси Сільверстоун домовилося з Liberty Media про новий контракт на проведення Гран Прі Великої Британії до 2024 року.

У липні 2017 року власники траси уперше заговорили про припинення дії угоди на проведення Гран Прі Великої Британії, яку підписали ще з Берні Екклстоуном у 2009 році.

Це означало, що організатори відмовлялися від проведення етапу у 2020-2026 роках через фінансову невизначеність, спричинену щорічним зростанням суми за контрактом на 5%. Зрештою, промоутерам довелося б сплатити 26 мільйонів фунтів стерлінгів у 2026 році.

Зацікавленість Liberty Media в організації Гран Прі Лондона призвела до ще більших сумнівів стосовно подальшої долі Сільверстоуна.

Проте у середу керівник Ф1 Чейз Кері, керівник справами Сільверстоуна Стюарт Прінгл та представник Британського клубу автогонщиків (BRDC), а заразом і співвласник траси Джон Грант скликали прес-конференцію, на якій оголосили про нову угоду.

Кері зазначив: «Ми із задоволенням підтверджуємо, що Гран Прі Великої Британії залишиться у календарі щонайменше на 5 років і надалі проводитиметься у Сільверстоуні.

Для довгострокового майбутнього Ф1 має зберегти історичні місця. Сільверстоун та Велика Британія – колиска Формули 1, де у 1950 році стартував перший чемпіонат світу.

Сьогодні Формула 1 – світовий спорт, що організовано на п’яти континентах і за яким слідкують більше 500 мільйонів фанатів звідусіль. Наша мета – збільшити їхню кількість завдяки організації перегонів у нових країнах, зберігаючи свої корні: Сільверстоун та Гран Прі Великої Британії, які є невід’ємною складовою Ф1».

Спортивний директор Формули 1 Росс Брон повідомив у березні, що рішуче налаштований зберегти Сільверстоун у календарі. Він додав, що попри різні погляди трасі і Liberty Media нема чого ділити у врегулюванні нових умов контракту.

Сільверстоун – приватна організація, тому не отримує ніякої державної підтримки. Останніми роками BRDC реорганізував бізнес-модель траси, аби вона не залежала від Формули 1.

Гран додав: «Сільверстоун – одне із найзнаковіших місць у календарі Формули 1. З таким багатим спадком для спорту й уболівальників було б катастрофою, якби не вдалося віднайти шляхи врегулювання.

У 2020 році чемпіонат світу Формула 1 святкуватиме 70 років з дня проведення першого Гран Прі, 13 травня 1950 року у Сільверстоуні. Це зробить Гран Прі наступного року ще більш особливим. Це чудова новина для BRDC, Сільверстоуна та Формули 1, а також і для мільйонів британських фанатів автоспорту».

Нова угода, ймовірно, призведе до повернення офіційних тестів Ф1 у Сільверстоун, що підтвердив Прінгл, який намагається організувати тести саме у Сільверстоуні.

Liberty Media вкотре наголосила, що хоче зберегти традиційні європейські етапи Ф1, але термін дії контрактів Іспанії та Німеччини все ближче.

Торік у Сільверстоуні були зафіксовані найвищі показники з відвідуваності з усіх гонок – 340 000 загалом і 140 000 у день перегонів.


джерело
noteyu

Новини формули 1
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
Германія 26.07.19 08 10 37
Найближчі перегони
практика 1
26 липня 12:00 - 13:30
практика 2
26 липня 16:00 - 17:30
практика 3
27 липня 13:00 - 14:00
кваліфікація
27 липня 16:00
ПЕРЕГОНИ
28 липня 16:00
найближчі гран-прі
26 - 28 липня 2019
Гран-Прі Німеччини Місцезнаходження: Хоккенхайм, довжина траси , дистанція Гран-Прі

02 - 04 серпня 2019
Гран-Прі Угорщини Місцезнаходження: Будапешт, довжина траси 4381 м, дистанція Гран-Прі 306.630 км

30 серпня - 01 вересня 2019
Гран-Прі Бельгії Місцезнаходження: Спа, довжина траси 7004 м, дистанція Гран-Прі 308.052 км

Календар 2019
Останні новини

Феттель назвав кращого пілота в історії Формули-1 Пілот Ferrari Себастьян Феттель вважає найкращим Міхаеля Шумахера.

Honda хоче вийти на рівень Mercedes до кінця літа Японський моторист має намір досягти суттєвого прогресу внаслідок чергового оновлення двигуна.

Хюлькенберг до Renault: Ви можете хоч інколи вірити в мене? Пілот Renault Ніко Хюлькенберг звернувся до своєї команди одразу після гонки.

Росберг: Якби Райкконен більше працював, все було б інакше Колишній чемпіон Формули-1 Ніко Росберг охарактеризував кар'єру Кімі Райкконена.

Гран Прі Німеччини: команди оголосили вибір шин Постачальник шин Формули 1 Pirelli оприлюднив вибір шин на Гран Прі Німеччини 2019 року, що відбудеться у Хоккенхаймі.

Глас народу
Гран Прі Австрії: Ферстаппен вигриз перемогу у Леклера після провалу на старті
Нарешті ГП, на якому не хотілося подрімати всередині дійства ...good

30.06.2019 18:10noteyu

Хемілтон про штраф Феттеля: Перемагати у такий спосіб я не хочу
Це моє відчуття ситуації, моє імхо. Звісно, я можу помилятися. yes

11.06.2019 14:29noteyu

Хемілтон про штраф Феттеля: Перемагати у такий спосіб я не хочу
Згоден, але як цевідносится до того, щиро він говорить чи ні?

11.06.2019 05:34Дима

Хемілтон про штраф Феттеля: Перемагати у такий спосіб я не хочу
Діма, у Гамільтона у будь-якому разі була виграшна ситуація. Обійшов би -- всі сказали б "про що мова" він все одно перший. Не обійшов, але зберіг різницю меньше 5 сек, він перший. Це політика, а Льюїс любить у політику ...

10.06.2019 17:33noteyu

Хемілтон про штраф Феттеля: Перемагати у такий спосіб я не хочу
Якби це не було щиро, то навіщо він намагався обійти його після оголошення штрафу?

10.06.2019 05:42Дима

Хемілтон про штраф Феттеля: Перемагати у такий спосіб я не хочу
Дуже не щиро він це сказав -- моє імхо.

09.06.2019 23:29noteyu

Гран Прі Канади: Хемілтон забрав перемогу у Феттеля після фінішу
Ганьба таким рішенням стюардів!diablo Не хочеться так казати, але такі рішення вбивають Формулу-1, яка і без цього стає все меньш цікавою...

09.06.2019 23:26noteyu

Гран Прі Канади: Феттель взяв перший поул у 2019-му
Якщо не налажають, то може таки дочекаємося ...rolleyes

09.06.2019 15:48noteyu

Гран Прі Канади: Феттель взяв перший поул у 2019-му
В этой квалификации хоть какая-то разнообразие  Батос - 6 Ферстаппен 11!!!

09.06.2019 10:56Aliaze

Найбагатший гонщик в історії жив у Стародавньому Римі
2600 кг. Цікаво де він їх зберігав, хто охороняв і яка сума з них у нього була одноразово та його ім'я? 

02.06.2019 17:53Дима

Леклер забажав пояснень від Ferrari щодо стратегії у Q1
Объяснее только одно как всегда "ЛОХАНУЛСЯ" КАК НЕ ПЕЧАЛЬНО diablohidrinks

26.05.2019 15:11Aliaze

Honda: перша топ-3 у кваліфікації з 2006-го
Достижения века и это случайность произошло после ошибки ФЕРРАРИ!!!! hidrinks

26.05.2019 12:34Aliaze

Як справи?
  • Дима:   Феттель — «красава», в очередной лаж такая херня. Что с им творится?
    14.07.19 17:41
  • dimoneem:   МАКС, вперед!
    02.07.19 22:40
  • Aliaze:   Формулу 1 можно посмотреть в Одессе 30.06 в кафе «1764» на Ул. Дерибасовской в 16:00 по Киеву!!!
    29.06.19 14:28
  • Aliaze:   Формулу 1 можно посмотреть в Одессе 30.06 в кафе «1764» на Ул. Дерибасовской в 16:00 по Киеву!!!
    29.06.19 11:28
  • Дима:   Тому що відпустив, а після оголошення вердикту прийшлось наздоганяти.
    11.06.19 05:36
  • noteyu:   То чому ж не обігнав? Відповідь проста — не зміг.
    10.06.19 17:33
  • Дима:   Ні. Не люблю я так казати, але: якби команда не ждала рішення суддів, то Хем би обійшов Себа ще на трасі або просто змусив помилитись.
    10.06.19 05:40
  • noteyu:   Ну власне, відібрали у Фур перемогу. Хіба ні?
    09.06.19 23:27
  • Дима:   Да будет срач.
    09.06.19 23:05
  • Aliaze:   В Одессе посмотреть Формулу 1 можно посмотреть в Кафе «Бремен» на Ул. ДЕГТЯРНОЙ 6 В 21:00 ПО КИЕВУ!!!
    09.06.19 10:52
  • noteyu:   Народ заходить, почитує, але майже ніхто не пише.
    30.05.19 00:04
  • Дима:   Привет. Редко народ ходит. Я зайду посмотрю никто не пишет, а общатся сам с собой или с флудерами не комильфо.
    26.05.19 14:43
  • Aliaze:   Привет всём что-то сдесь последнее время тихо!!!
    26.05.19 12:26
  • Aliaze:   Макс сегодня мало ел овсянку!!!
    28.04.19 17:10
  • dimoneem:   МАКС, вперед!
    27.04.19 23:53
  • noteyu:   З Фурами щось не то. У минулі сезони скаржились на недостатньо швидкий болід. А тепер просто зливають кожен свій шанс. Дійсно stupids!!!
    27.04.19 20:47
  • Дима:   dimoneem, харе флудить.
    14.04.19 21:39
  • dimoneem:   МАКС, вперед!
    14.04.19 21:34
  • Дима:   Красные некрасиво подставили Шарля, как всегда впрочем.
    14.04.19 19:55
  • dimoneem:   МАКС, вперед!
    13.04.19 19:53
  • dimoneem:   allmovie.pro/video/formula1-2019-round-3-china-qualifying-51732.html
    13.04.19 19:51
  • noteyu:   Фурам раздають аванси, а вони вкотре лажають… (((
    Зі слів Феттеля я зрозумів, що в них завтра ставка на швидкість на прямих.
    13.04.19 10:35
  • noteyu:   Привіт dimoneem! Вітаю!
    10.04.19 22:20
  • dimoneem:   Всем привет. Я только что зарегистрировался. Рад быть в кругу единомышленников. Надеюсь это взаимно.
    10.04.19 21:50
  • Дима:   За червоних я і так вболіваю, з часів Шумахера. Але після нього захоплюючих пілотів у стайні не було.
    01.04.19 16:46
  • noteyu:   Діма, ти на правильному шляху! ;) :D
    Залишилось додати Шарля (та Феррарі) в улюблені. =)))
    31.03.19 21:45
  • Дима:   Боттас знов розчаровує, ніби на його стороні була вигідна траекторія для старту, але скористатися не зміг — десь одразу виліз на білий світ старий ніякий Валтері. Себ знову самовідсторонився.
    31.03.19 20:21
  • Дима:   Поганий я вболівальник: ніби вболіваю за Хема, але останні кола перживав за Леклера — надіявся, що мерси його не обженуть.
    31.03.19 20:15
  • noteyu:   У феррарі швидкий болід — це плюс! Але занадто тендітний (поки що).
    31.03.19 19:54
  • Aliaze:   ФОРЗА ФЕРРАРИ ЯХУУУУ!!!
    31.03.19 10:20
  • Дима:   Анюта привет. И тебя с началом сезона и всех форумчан тоже. Уже болееш за «пальця» или за Шарля или просто за Красных, не обращая внимания кто за рулем?

    Dmytro_UKR не подобается, то взагалі видали свій профіль. Яке ти маєш право ставити ультиматуми? Це не політичний сайт, а сайт про Ф1 та для вболівальників Ф1. Сайту уже багато років, заснований ще до подій з Кримом. Ганьба і неподобство — твоя поведінка.
    16.03.19 18:15
  • Dmytro_UKR:   Не буду заповнювати свій профіль поки там присутня москвинська говірка. Це ганьба і неподобство.
    16.03.19 16:08
  • Dmytro_UKR:   Велике прохання почистити сайт від москвинської говірки повністю, щоб не було її у формах. Дуже дратує.
    16.03.19 16:07
  • Dmytro_UKR:   Вітаю з новим сезоном, Україно! Нарешті український сайт! Краще пізно ніж ніколи! Так тримати!
    16.03.19 16:05
  • noteyu:   Привіт Аннета! З поверненням! )))
    16.03.19 00:30
  • Anneta:   Блин, а чё оно командует само как мои слова вырезать?))))
    Дубль два:- всех с началом интригующего сезона! (Пока конечно, если Хэм не испортит все)
    15.03.19 21:24
  • Anneta:   Всем приветик!)))
    Ну шо, надеюсь этот сезон будет интересным!
    Всех с началом
    15.03.19 21:23
  • Aliaze:   Формулу 1 можно посмотреть в Одессе 17.03 в кафе «Баффело — 99» на Ул. Ришельевской 7 в 7:00 по Киевскому времени!!! Приглашаем всех желающих посетить вместе с фанатами О Формулы 1 в Одессе!!!
    15.03.19 14:26
  • noteyu:   Привіт Сергію! Дякую за привітання! Всіх з початком нового сезону! ))
    15.03.19 14:07
  • Aliaze:   Формулу 1 можно посмотреть в Одессе 17.03 в кафе «Баффело — 99» на Ул. Ришельевской 7 в 7:00 по Киевскому времени!!! Приглашаем всех желающих посетить вместе с фанатами О Формулы 1 в Одессе!!!
    15.03.19 09:02

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК

Mercedes
Mercedes
(407.0)
 9 4
Ferrari
Ferrari
(243.0)
 3
Red Bull
Red Bull
(191.0)
 1 3
McLaren
McLaren
(60.0)
Renault
Renault
(39.0)
Racing Point
Toro Rosso
Toro Rosso
(19.0)
Haas
Haas
(16.0)
Williams
Williams
(0.0)
Всі команди

Вартові сайту

Олександр
Олександр Чемпіон
Andrey
Andrey Чемпіон

Активні користувачі

skorpion
skorpion Чемпион
Sveta+F1
Sveta+F1 Чемпион
Гарик
Гарик Тест пилот
Helgcos
Helgcos Тест пилот
sheila
sheila Тест пилот
Evgen
Evgen Чемпион
Золотусик
Золотусик Тестер симулятора
Всі користувачі