У Ferrari пояснили наказ Леклеру не атакувати Феттеля

У Ferrari пояснили наказ Леклеру не атакувати Феттеля

17.03.19 15:56

У Ferrari розповіли, що «не було ніякого сенсу» ризикувати четвертим місцем Себастьяна Феттеля на Гран Прі Австралії, якого наприкінці гонки міг обігнати напарник Шарль Леклер.

Леклер, який проводив першу гонку за Ferrari, наприкінці перегонів у Мельбурні наздогнав Феттеля.

Леклера попросили не атакувати Феттеля, який їхав на більш зношеній гумі. Команда сказала йому по радіо не атакувати, скинути швидкість і відстати на деяку відстань.

Відповідаючи на запитання, чому у Феттеля було набагато більше проблем із гумою, ніж у Леклера, керівник Ferrari Маттіа Бінотто сказав: «Після того як Себастьян провів піт-стоп і отримав Medium, у нього не було такого зчеплення з асфальтом, на яке він розраховував.

До цього Себастьяна атакував Макс Ферстаппен. Йому доводилося утримувати позицію. Тому в кінці ми вирішили просто фінішувати. Йому треба було зберегти гуму до фінішу.

За десять кіл до кінця ми вирішили не ризикувати і утримувати позиції, щоб гонщики фінішували і заробили очки».

Перед сезоном Бінотто казав, що в певних ситуаціях буде застосована командна тактика, причому на користь Феттеля.

Після гонки в Мельбурні Бінотто сказав, що прийняти рішення про командну тактику впродовж заїзду було нескладно, тому що не було жодного сенсу ризикувати в умовах, коли пілоти не боролися за перемогу.

Він сказав: «Себастьян змушений був стежити за своєю швидкістю через брак зчеплення з асфальтом.

Шарль прекрасно провів другий відрізок. Але за десять кіл до фінішу вже не було сенсу ризикувати. Вони не боролися за перше місце».

У першому повороті на першому колі Феттель ненавмисно витіснив Леклера на траву, коли монегаск намагався обійти напарника.

У Ferrari настільки не хотіли ризикувати, що навіть не спробували закликати Леклера в бокси, щоб той на свіжій гумі встановив найшвидше коло, - це можна було зробити без ризику віддати п'яте місце Кевіну Магнуссену, який поступався занадто багато.

Бінотто додав: «Піт-стоп завжди пов'язаний з ризиком. Важливо було фінішувати і заробити очки.

У тих гонках, коли машина не найшвидша, дуже важливо просто заробити очки.

Такий був наш вибір. Ми переглянемо гонку, проаналізуємо рішення, яке було прийнято саме з цієї причини [небажання ризикувати]».

Леклер заявив, що навіть на зношених шинах прагнув встановити найшвидше коло, проте визнав, що Валттері Боттас, який не тільки виграв гонку, але і показав найшвидший час на колі, був занадто швидкий.

Леклер сказав: «Я спробував зробити це на останньому колі, але, звичайно, цього не вистачило.

Не думаю, що в команді хотіли ризикувати і проводити піт-стоп. Піт-стоп - це завжди ризик, а ми хотіли просто фінішувати».


джерело
noteyu

Інтерв'ю формули 1
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
Азербайджан 19.09.25 09 10 04
Найближчі перегони
практика 1
19 вересня 11:30 - 13:00
практика 2
19 вересня 15:00 - 16:30
практика 3
20 вересня 11:30 - 12:30
кваліфікація
20 вересня 15:00
ПЕРЕГОНИ
21 вересня 14:00
найближчі гран-прі
19 - 21 вересня 2025
Гран-Прі Азербайджану Місцезнаходження: Баку, довжина траси 6006 м, дистанція Гран-Прі 306 км

03 - 05 жовтня 2025
Гран-Прі Сингапуру Місцезнаходження: , довжина траси 5073 м, дистанція Гран-Прі 309.316 км

17 - 19 жовтня 2025
Гран-Прі США Місцезнаходження: Остін, довжина траси 5516 м, дистанція Гран-Прі 303.380 км

Календар 2025
Останні новини

Ландо Норріс: Ферстаппен виштовхав мене у гравій - хіба це нормально? Пілот McLaren скаржиться на дії Ферстаппена на старті гонки в Італії

Тото Вольфф: McLaren створив прецедент, який дуже важко скасувати Керівник Mercedes висловився про розмін позиціями пілотів McLaren в Італії

Фернандо Алонсо: Не думаю, що зламав підвіску через агресивні атаки бордюрів Пілот Aston Martin вважає, що йому просто не пощастило

Александер Албон: 7-ме місце в Італії? Це неймовірна стратегія та відмінний темп Пілот Williams задоволений гонкою в Італії

У Sauber пояснили, чому Гюлькенберг зійшов ще до старту в Італії Пілот Sauber вчора зійшов ще на прогрівальному колі

Глас народу

Фредерік Вассер: Гамілтон потрапив у темп машини, але результат виявився поганим
Коли не хочеш визнати, що твій болід некероване лайно з непередбачуваною реакцією на налаштування. Мерси таке проходили, але чомусь не соромились визнати. Треба червоним психіатра, щоб розказав  про визнання проблеми як шлях її вирішенняrofl

03.09.2025 22:42Дима

Гамілтон встановив новий антирекорд
Та ця статистика "висмоктана з пальця"! Взяти хоча б такий факт, що ще 10 років тому етапів за сезон було 15-16, а тепер 24. Імхо, натягують сову на глобус.

02.09.2025 11:54noteyu

Гамілтон встановив новий антирекорд
Спринт не рахується?

01.09.2025 12:50helmut

Хуан-Пабло Монтойя: Я б хотів, щоб Горнер був в Aston Martin
Скажіть йому хтось, що Ньюї вірогідно пішов від бичків саме через токсичність Горнера після  внутрішнього розслідування проти останнього.

20.08.2025 11:35noteyu

Норріс пояснив, чому програв Піастрі старт в Угорщині
Немає відчуття ситуації. Ферстаппен би на його місці одразу б скористався вільним простором. а не пірнав би під суперника.

07.08.2025 11:20noteyu

Льюїс Гамілтон: «Феррарі треба мене замінити. Від мене жодної користі»
А декілька тижнів тому казав, що націлений виграти з червоними восьмий титул ...

03.08.2025 11:57noteyu

Андреа Стелла: Варіант з подвійним піт-стопом розглядався, але Норріс вирішив інакше
А Норріс стверджував, що його інженер обрав "хард" і просто спитав його згоду.

31.07.2025 11:42noteyu

Льюїс Гамілтон: «Це був вікенд, який хочеться забути. Невтішний результат»
Таке враження, що нервову поведінку червоного Льюїс нівелював під дощем, а в суху погоду взагалі нічого з ним не вийшло. Леклера лише проблеми Макса врятували.

29.07.2025 22:06Дима

Піастрі встановив рекорд Формули-1
Австрія чи Австралія? Не чує баба.

29.07.2025 06:12Дима

Ферстаппен розкритикував рішення відкласти гонку
Тоді б за перемогу Макс поборовся з Гамільтоном mocking

27.07.2025 22:08Дима

Тото Вольфф: Не впевнений, що рішення постачати двигуни в McLaren було правильним
для команди неприйнятно, а для бренду? Двигуни Мерседес виграють гонки))

22.07.2025 11:25helmut

Фредерік Вассер: Ми втратили GPS з боліду Гамілтона в Британії, це нас осліпило
100500 вони помилились мінімум на 1 коло та ще й гуму "софт" поставили. Але, якби не ця помилка, то може б Нііко не потрапив на подіум ...

11.07.2025 13:08noteyu

Як справи?
  • noteyu:   Вассер перед гонкою сказав, що в них буде агресивна стратегія! )))
    31.08.25 18:18
  • Дима:   Червоні вирішили скористатись сейфті-каром. Прорахувались, але де?
    31.08.25 17:15
  • noteyu:   Англійська «ейч» (H) має перекладатися як «г», а «джі» (G), як "ґ". Такі правила. Наприклад «honor» — гонор, честь, шана. «Hoverla» — Говерла.
    Стосовно другої літери у прізвищі Hamilton, то допускається як «а», так і «е». Але більш літературно, імхо, (та більш північно-американсько) «а» )), хоч він і британець за походженням )).
    З Гаджаром-Аджаром теж в принципі допустимі обидва варіанти.
    31.08.25 12:08
  • noteyu:   Вітаю, час дійсно змінився. Це іноді трапляється через те, що організатори вносять корективи у розклад через декілька місяців після публікації календаря. Виправив, дякую.
    31.08.25 12:00
  • maxizh:   І давно хотів спитати: чому англійську Н ви перекладаєте як Ге? Це такі нові тренди укр.мови? Весь світ каже Хемілтон, у нас Гамільтон, вони Хорнер, а ми Горнер.
    31.08.25 09:16
  • maxizh:   Вітаю!
    У вас час на сайті початку кваліфікації та самої гонки стоїть не вірний.
    31.08.25 09:13
  • Дима:   Він щось відчував )))
    07.08.25 06:09
  • noteyu:   Ну нити він почав одразу після другого піту. Все сходиться ))
    06.08.25 12:15
  • Дима:   Ниття Шарля за програну гонку означає, що все добра було? Тоді ок.
    04.08.25 21:23
  • noteyu:   На першому харді у Леклера все було добре. Але другий вони поставили зарано через блеф маків, що напевно і коштувало подіуму.
    04.08.25 12:15
  • Дима:   Ну чому ж, деякий час вони були швидше, але на харді знову все погано. Навіщо вони з Гамільтоном так почали незрозуміло, а в Леклера вибору й не було.
    03.08.25 18:17
  • noteyu:   Феррарі так дешево купились на блеф маків! Труба!
    03.08.25 17:59
  • Дима:   Зате Норіса класно покарали за минуле зіткнення — в Австрії випустили Піастрі в трафік і дали перемогти.
    30.06.25 05:55
  • noteyu:   Триндець Сайнсу болід підготували! І ще й прогрівочне коло проїхатись на заблокованих гальмах — фейспалм!
    29.06.25 16:15
  • noteyu:   шо за стратеги такі?
    16.06.25 11:54
  • Дима:   А ці стратеги ферарі досі з нами в одній кімнаті?
    Не розумію Норріса, де він побачив можливість.
    Ну і Рассел, виявляється, ниций.

    15.06.25 22:36
  • noteyu:   Провайдер сьогодні затіяв переїзд у новий дата-центр, тому є певні тимчасові негаразди з нейм-серверами. Соррі за незручності.
    14.06.25 14:51
  • noteyu:   Піастрі летить до свого першого титулу. А Леклеру конкретно підфартило з автомобілем безпеки та хардом у Ферстаппена.
    01.06.25 17:43
  • Дима:   А ні, стоп, в Леклера здається шин не було на останній піт ))
    19.05.25 05:54
  • noteyu:   Так, жеребці не облажались сьогодні. Зате, як облажались Астон Мартін!
    18.05.25 17:48
  • Дима:   Вперше за довгий час червоні не налажали зі стратегією, хоча для цього особливо й можливостей не було.
    18.05.25 17:40
  • Дима:   Шок. Особливо після чітерського двигуна, жодної фішки з якого, схоже, не почерпнули та після швидкого попереднього сезону. Регламент не змінився, але червоні вкотре просрали щось.
    17.05.25 22:10
  • noteyu:   Ще парочка таких вікендів і Вассьор може стати безробітним.
    17.05.25 18:21
  • noteyu:   Все може бути )
    07.05.25 11:58
  • Дима:   Мова не про це, судячи з усього вони навіть боялись звернутись до Шарля з цим.
    06.05.25 18:08
  • noteyu:   Або там була суцільна лайка :):):)
    06.05.25 11:43
  • Дима:   Судячи з того, що пускала в ефір фіа, то команда декілька кіл ніяких вказівок не давала Шарлю.
    05.05.25 18:16
  • noteyu:   Шарль — ще той «фрукт»
    05.05.25 12:15
  • Дима:   Норріс це п… ц, мало того, що провалив старт, так ще й ніяк не міг Макса пройти.
    І яке ж Феррарі дно: вгробили Хему м'які шини — Леклеру сказали пропустити тоді, коли він і так його вже обганяв. Хоча в ситуації навпаки — проблем не виникало.
    05.05.25 06:55
  • noteyu:   Леклер на колі виїзду з боксів перед спринтом на ГП Майамі — це жах!
    03.05.25 19:23
  • noteyu:   Леклер на мідіумі — це було щось! Красава!
    20.04.25 21:49
  • Дима:   Я дуже здивуюсь якщо Норріс колись виграє титул — 2 рази підряд обганяти в останньому повороті та давати Гамільтону відіграти позицію на стартовій прямій, і змінити тактику лише після втручання інженера.
    20.04.25 20:32
  • noteyu:   Це як ставити діагноз телефоном.
    Щось пішло не так )))
    Але, врешті, все ж вийшло!
    19.04.25 23:17
  • Дима:   Якщо подивитись Ф1 декілька років тому було секундадві, в драг-рейсі(ага, заїзд на 5 — 6 км) це хоча б якось можна було помітити оком, то зараз ні. Якісь хаас чи вільямс вважаються аутсайдерами, але це, мляха, не так.
    Я поки знайшов ту пошту в тисячах повідомлень, то лист прийшов. Але не розумію, чому мій пароль не пройшов(Бо в мене один на безліч сайтів, крім банків).
    19.04.25 22:04
  • noteyu:   З поверненням Діма! =))
    З імейлами останнім часом така паранойя — цензурних слів не вистачає (прям, як у тебе стосовно тисячних :D:D:D)
    Наступного разу пиши мені на імейл, якщо не отримаєш лист з відновленням.
    19.04.25 21:58
  • Дима:   Якщо написати культурно, то я шокований, але в голові інші фрази.
    Просто коли кажуть 315 тисячних перевага, то число звучить значне. І вже 13 років використовую в професійній діяльності ті ж самі числа після коми, але відносно мм. Чи може це тому що Ф1 дивлюсь з 7 років і все це дуже звично?
    19.04.25 21:24
  • Дима:   Я не знаю. можливо це алкоголь(всього лиш вермут 14%), але до мене тільки шо дійшло — ми дивимся на мінімум 15 однакових болідів(Q2 всі були в 1,1 с), а в Q1 1 та 2 місця на 6,1 км розділяє сота доля секунди. Якби ці 15 їхали паралельно, то без фотофінішу переможця не виявиш. І мені знову гугл пароль не хтів слати, лише через пару місяців.
    19.04.25 21:20
  • noteyu:   Норріс не може без Ферстаппена поряд.
    12.04.25 20:51
  • noteyu:   Макс перевершив можливості боліду. Таку майстерність демонстрували на моїй пам'яті лише Сенна та Міхаель Шумахер.
    05.04.25 10:46
  • noteyu:   На першому та другому ряду завтра може бути спекотно на старті спринту.
    21.03.25 11:58

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК

McLaren
McLaren
(617.0)
 12 10
Ferrari
Ferrari
(280.0)
Mercedes
Mercedes
(260.0)
 1 5
Red Bull
Red Bull
(239.0)
 3 1
Williams
Williams
(86.0)
Aston Martin
Racing Bulls
Kick Sauber
Haas
Haas
(44.0)
Alpine
Alpine
(20.0)
Всі команди

Вартові сайту

noteyu
noteyu Чемпион

Активні користувачі

Дима
Дима Чемпион
noteyu
noteyu Чемпион
Kotygoroshko
Kotygoroshko Новичок
Aliaze
Aliaze Тестер симулятора
Dmytro_UKR
Dmytro_UKR Новичок
Anneta
Anneta Тест пилот
Vj54
Vj54 Допущенный на Пит-лейн
Всі користувачі