Результати ГП Китаю 2016

Результати ГП Китаю 2016

17.04.16 11:14

Не в останню чергу завдяки зіткненню на старті перегонів двох ...

Не в останню чергу завдяки зіткненню на старті перегонів двох друзів з червоної стайні ГП Китаю став чи не найцікавішим за останні роки.

Єдиного гіркого присмаку йому додало те, що боротьба ця точилася не за перше місце.

Але старт з кінця пелетону минулорічного чемпіона та вимушений прорив нагору червоних болідів додав інтриги. Звісно на гумі супер-софт рух нагору Феттеля став більш яскравим ніж рух Гамільтона на софті у першій треті перегонів. Та, як показав час, консервативний підхід Мерседес не виправдав себе на боліді Льюіса. Більше того, Льюіс, образно кажучи відчутно отримав "по носі" від Кімі та Феліпе, коли так і не зміг обігнати останнього наприкінці перегонів. Проте Кімі впорався із цим завданням зовні досить легко.

Ну а на першій сходинці незмінно у цьому сезоні Росберг. Доля до нього прихильна чи то віддячуучи за минулі борги, чи то для того, щоб приспати його пильність.

Але, як би там не було, а у підсумку важливий тільки результат. Наразі Ніко створив собі невеличкий гандикап який психологічно може допомогти йому завойювати омріяне чемпіонство. Чи буде здобуте таким чином (без особливої боротьби) звання занадто високої проби, то вже питання смаку...


джерело
noteyu

Новини формули 1
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
noteyu noteyu17.04.2016 19:13

Ну то що, загостриться боротьба у сезоні? У кого які думки?


Mark Mark18.04.2016 09:05

Поки що мерседеси все забирають, як і раніше :)


sheila sheila18.04.2016 20:40

Трохи не в тему. Китай,- блискавична траса, але діалог між Квятом і Феттелєм, перед нагородженням, затьмарив геть усе. Феттель- лох, Квят- красава)) Аня, в стрічці, права, як це, полубога налякали)). Як то кажуть, язик мій- ворог мій, хоча б вже промовчав би))


ОАЕ 10.12.21 04 10 30
Найближчі перегони
практика 1
10 грудня 11:30 - 13:00
практика 2
10 грудня 15:00 - 16:30
практика 3
11 грудня 12:00 - 13:00
кваліфікація
11 грудня 15:00
ПЕРЕГОНИ
12 грудня 15:00
найближчі гран-прі
10 - 12 грудня 2021
Гран-Прі Абу-Дабі Місцезнаходження: Абу-Дабі, довжина траси 5554 м, дистанція Гран-Прі 305.355 км

Календар 2021
Останні новини

Гамілтон переміг Ферстаппена в Аравії після їхнього зіткнення Пілот Mercedes продовжив свою переможну серію.

Алонсо: Після Катару я знову хочу на подіум Пілот Alpine Фернандо Алонсо ввійшов у смак.

Райкконен: Не можу дочекатися завершення кар'єри Пілот Alfa Romeo Кімі Райкконен завжди був прямим.

Леклер: У Саудівській Аравії має бути багато обгонів Пілот Ferrari Шарль Леклер пояснює це зонами DRS.

Боттас: Ми з Гамілтоном спробуємо заробити якомога більше очок Пілот Mercedes Валттері Боттас обіцяє віддати всі сили.

Глас народу
Росберг: Гамілтон завжди звалює провину на інших
Це брітні про ті випадки, коли намагався збити Хема, але сам залишався з розбитим болідом? Лише в Іспанії йому вдалося щось вдале.

21.10.2021 20:52Дима

Масі: Нас не цікавлять закулісні суперечки Mercedes та Red Bull
Але справа в тому, що з Леклером інша ситуація - він на вході був правіше, відповідно і Хем правіше, на виході розширив, а Хем так і поїхав по вужчій.

21.07.2021 16:55Дима

ЗМІ: Mercedes не прийняв остаточного рішення щодо Боттаса
Майже в очках, але Алонсо таки відібрав ...child

04.07.2021 21:53noteyu

ЗМІ: Mercedes не прийняв остаточного рішення щодо Боттаса
Треба щоб Рассел дав копоті на Шпільредбулринзі. Не маю нічого проти фіна, але замість HAMVERBOTa хотілося б RUSPERGASa якогось...

26.06.2021 15:20Vj54

Боттас втратить 3 позиції на старті в Штирії
2 штрафних бали. Можливо останні...

26.06.2021 15:13Vj54

Феттель: Я не маю права давати поради Ферстаппену
Така позиція викликає велику повагу! good

21.05.2021 22:07noteyu

Монтойя: Формулі-1 не вистачало боротьби двох команд
Чому всі забувають про 2 просраних сезони Феррарі з чітерним двигуном, через Себа та те, що чмирили Леклера на користь Себа? Це ж було не так давно?

07.05.2021 21:38Дима

Боттас виграв і другу практику в Імолі, Гамілтон - другий
Можливо на цьому вся інтрига і завершилась ...sad

16.04.2021 21:08noteyu

Боттас: Поганий піт-стоп позбавив мене усіх шансів
Піт стоп забрав від сили 1,5 секунди, звідки інші 30?

29.03.2021 17:21Дима

Сайнс: Третій сегмент пішов не за планом
Главное чтобы гонка прошла за Планом!!!hi

28.03.2021 14:08Aliaze

Ферстаппен підкорив і другу практику у Бахрейні, Гамілтон - третій
Пока видно Что За Чемпионство будут бороться Ред Бул . Макларен . Феррари и Мерседес!!hi

26.03.2021 21:34Aliaze

Як справи?
  • noteyu:   Здається за дві години вони не впораються завершити ГП Аравії
    05.12.21 20:29
  • Aliaze:   Гасли сделал интригу на Старте!!!
    21.11.21 15:54
  • noteyu:   Крутий ГП США!
    24.10.21 23:47
  • Aliaze:   Долгожданная Подиум у ФЕРРАРИ!!!
    26.09.21 17:46
  • noteyu:   Під час трансляції був чіткий титр, розглядали інцидент між Оконом та Феттелем і присудили +5 сек Окону за небезпечний маневр. А потім якось зам'яли (забули?).
    14.09.21 22:11
  • Дима:   Пересу за обгін за межами траси, а все інше — не помітили. Хоча чого чекати від Антона?
    13.09.21 16:53
  • noteyu:   От я тільки не зрозумів, чому у підсумковому протоколі Пересу додали +5 сек, а Окону ні…
    12.09.21 17:43
  • Дима:   Ни хера себе Рассел молоток.
    28.08.21 17:56
  • Aliaze:   Леклеру не хватило несколько кругов до финиша
    Второй комплект шин Что вообще неработал как первый!!!
    Сайнсу запороли подиум на пит-стопе
    18.07.21 20:15
  • Aliaze:   Леклер первым идёт
    18.07.21 20:01
  • Дима:   Не совсем: таки Хэм слишком оптимистичен был, но и Макс не глядя зашел в поворот.
    18.07.21 18:47
  • Aliaze:   Леклер первым идёт
    18.07.21 17:53
  • Aliaze:   Началось Гонки выдалось жарким!!!
    Аварии гоночный инцидент!!!
    18.07.21 17:43
  • Дима:   Ні, габарити болідів стандартизовані — це буси с картинговою посадкою. З тієї ж опери наказ Боттасу не атакувати пошкодженого Хема, хоть додумались відмінити через пару кіл.
    05.07.21 18:10
  • noteyu:   Одного дня закінчиться )).
    McLaren була швидка на прямих, до того ж, траса коротка, ніби другий Будапешт, таке трапляється. =))
    А те, що боліди довгі, тут питання до головного конструктора імхо, він закладає концепт знаючи ризики трас на кшталт Сан-Пауло, Штирії, Будапешту…
    04.07.21 21:52
  • Дима:   Коли закінчится цей сезон? Явно повільний Норріс 20 кіл тримає швидшого Хема, а аеродинаміка не дозволяє атакувати. В середині пелетону тільки шини дозволяють атакувати. Як можна було до такого довести? Боліди розміром 5,1 м(в мене Віваро 9 місць має 5,4 м) як корови в поворотах.
    04.07.21 16:35
  • Дима:   Рассел красавчик, на мидиуме в 3 пройти.
    03.07.21 16:51
  • noteyu:   Фініш був просто шокуюче-шалений, для когось позитивно-шалений, а для когось навпаки!!!
    06.06.21 17:56
  • Aliaze:   Концовка была жаркой!!!
    06.06.21 17:47
  • Aliaze:   ФЕТТЕЛЬ КРАСАВЕЦ!!!
    06.06.21 17:46
  • noteyu:   Перес та Феттель — віннери!
    06.06.21 17:43
  • Дима:   Хем молоток.
    06.06.21 17:18
  • Aliaze:   ЭТО шок Для Ред Бул шины не выдержали!!!
    06.06.21 16:56
  • Дима:   Расстроил Макс. Он на таком РБ должен со старта сезона лидировать, но то лажают, то такая невезуха.
    06.06.21 16:39
  • Aliaze:   ФЕТТЕЛЬ КРАСАВЕЦ!!!
    06.06.21 16:28
  • Aliaze:   Леклер завоевал пол и Это шаг перед к победе в домашним Гран При!!!
    23.05.21 14:53
  • Дима:   Я думаю, що не злив. Перше місце дісталось лише тому, що Хем не захотів ризикувати. В гонці далеко не відпускав, після першого піту завжди був швидший, а ще фактор Боттаса — у випадку іншої стратегії Макса він хоча б шиканою виступив.
    11.05.21 17:44
  • noteyu:   Red Bull злив перемогу, хоча мав, як на мене, принаймні два «вікна» можливостей — реагувати одразу на другий піт Мерсів чи ставити «червону» гуму кіл за 15-17 до фінішу…
    Поводились як кролик перед удавом.
    09.05.21 20:51
  • noteyu:   Ну він не топ-зірка, але більш-меньш вправно ганяється.))
    Насправді, я теж «за» те аби Макс та Гам опинились в одній стайні. Але ж цього напевно ніколи не станеться…
    02.05.21 22:16
  • Дима:   Достатньо, якби був в заліку на місці Макса, а не відстав вдвоє. Мене більше не влаштовує те, що він багато розмовляє без результату. Позер.
    02.05.21 20:31
  • noteyu:   Діма, дно-не-дно, а як другий номер очок привозить достатньо для КК.
    02.05.21 18:32
  • Дима:   Какое Боттас дно, надо было сразу всех пропускать, чтобы не жечь зря моторы. Че это за пилот, что ему надо пинок от шефа команды?
    02.05.21 18:13
  • noteyu:   Окон та Алонсо отримали перші бали у залік після штрафу Райкконена (+20 сек).
    19.04.21 12:49
  • Дима:   Че за дерьмовые правила в Ф1? Конченый рестарт на 34 круге.
    18.04.21 17:27
  • Aliaze:   Ошибка Хема сделала более не присказуемый концовку Гонки
    18.04.21 17:25
  • Aliaze:   Гонка Было мокрая Но тем временем и интереснее!!!
    18.04.21 17:21
  • noteyu:   Рассел виставив себе дурнем. В самого занесло болід на Боттаса, та ще й пішов стосунки з'ясовувати (facepalm!)
    18.04.21 17:20
  • noteyu:   Привіт Діма. Норріса трохи жалко, а Перес — крутий перець! ))
    Чомусь мені здалося, що виїзди за межі траси декому прощали, а іншим ні…
    18.04.21 11:32
  • Дима:   Всем приятного дня.
    Ну как квала? Хэм похоже вырвал поул у РБ, но кажется они попытаются первую гонку повторить. Перес — красава, а Боттас снова лох. Мне кажется уже в этом сезоне Льюису(да и мерсу в КК тоже) будет не хватать напарника с умениями Рассела.
    17.04.21 16:18
  • Дима:   А що тут казати? Тактику задавати був зобов'язаний РБ, а не підлаштовуватись під мерсів. Невдалий обгін чисто помилка Макса. Коли Перес поїде на повну мерсам сильно не вистачатиме Рассела.
    28.03.21 20:33

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК

Mercedes
Mercedes
(587.5)
 9 10
Red Bull
Red Bull
(559.5)
 10 7
Ferrari
Ferrari
(307.5)
McLaren
McLaren
(269.0)
 1 2
Alpine
Alpine
(149.0)
 1
AlphaTauri
AlphaTauri
(120.0)
 1
Aston Martin
Williams
Williams
(23.0)
Haas
Haas
(0.0)
 1
Всі команди

Вартові сайту

Олександр
Олександр Чемпіон
Andrey
Andrey Чемпіон

Активні користувачі

skorpion
skorpion Чемпион
Sveta+F1
Sveta+F1 Чемпион
Гарик
Гарик Тест пилот
Helgcos
Helgcos Тест пилот
sheila
sheila Тест пилот
Evgen
Evgen Чемпион
Золотусик
Золотусик Тестер симулятора
Всі користувачі