Гран Прі Канади: Феттель взяв перший поул у 2019-му

Гран Прі Канади: Феттель взяв перший поул у 2019-му

08.06.19 22:57

Себастьян Феттель у вирішальній спробі випередив Льюіса Хемілтона і вперше стартуватиме з поулу у поточному сезоні.

Фаворити чемпіонату дуже активно провели перший сегмент та подолали по декілька швидких спроб. У підсумку протокол Q1 очолив Себастьян Феттель, який проїхав коло за 1.11,200 - трохи повільніше, ніж у третій практиці.

Шарль Леклер програв йому 0,014 секунди, а Валттері Боттас - 0,029 секунди. Льюіс Хемілтон та Макс Ферстаппен були за спинами, але не такими близькими до лідера.

Дуже цікавою була боротьба за проходження у Q2. За виключенням гонщиків Williams, на топ-15 претендували всі інші пілоти. У підсумку перших 18 пілотів помістилися в 1,1 секунди, тому знову все визначили лічені соті секунди.

Нещасливцями виявилися гонщики "домашньої" команди Racing Point. Серхіо Перес став 16-м, програвши Антоніо Джовінацці на Alfa Romeo лише 0,075 секунди. Італійцю вдалося випередити напарника Кімі Райкконена. Тим самим фін припинив боротьбу у Q1, посівши 17-ту позицію. 18-м став місцевий герой Ленс Стролл.

У другому сегменті фаворити вже думали про гонку. Щоб уникнути необхідності старту на Soft, вони вирішили спробувати проїхати кола на Medium. Але тактика все одно дещо відрізнялася.

Гонщики Mercedes двічі виїжджали на трасу на свіжих комплектах Medium. У другій спробі Хемілтон та Боттас вийшли на перші дві позиції. Найкращий час був у британця - 1.11,010, а напарник програв йому 0,085 с.

Гонщики Ferrari також проїхали по дві спроби, але на одному комплекті. Феттель встановив третій результат, а Шарль Леклер - п’ятий, оскільки зіпсував свою першу спробу, коли помилився у восьмому повороті.

Між пілотами Ferrari опинився П’єр Гаслі, який одразу поставив собі Soft, оскільки не міг ризикувати колом на Medium.

Ферстаппен також намагався проїхати коло на Medium, але дві спроби йому не вдалися - він не був у топ-10. Тому він повернувся на трасу на Soft. Але гонщику Red Bull не пощастило - прямо перед ним у Стіні чемпіонів опинився Кевін Магнуссен, якого після контакту віднесло у протилежну стіну, а потім відрикошетило ще раз у протилежний бік. Через аварію сесію змушені були зупинити, тому Ферстаппен залишився на 11-му місці.

Що цікаво, Магнуссен своєю аварією зберіг собі місце у топ-10 та формально пройшов до Q3, хоча через розтрощений болід не міг взяти там участь.

Разом із Магнуссеном до Q3 пробилися всі гонщики з двигунами Renault - дуети заводської команди (Даніель Ріккардо та Ніко Хюлькенберг) та McLaren (Карлос Сайнс та Ландо Норріс).

На початку третього сегмента Хемілтон встановив новий рекорд траси - 1.10,493. Найближчим до нього був Феттель, який програв 0,188 секунди, а Леклер програв 0,6 секунди.

Дуже невдало розпочав сесію Боттас, якого розвернуло після другого повороту, тому він змушений був відмовитися від першої спроби.

Після других спроб сильно змінилася таблиця. Хемілтон покращив власний час, але ще краще проїхав Феттель, який відігрався на третьому секторі та випередив британця на 0,206 секунди з новим рекордом траси - 1.10,240.

Леклер стартуватиме третім, а на четвертому місці опинився… Даніель Ріккардо на Renault! Він випередив Гаслі та Боттаса, який не дуже добре проїхав друге коло.

Хюлькенберг став сьомим, а позаду нього на старті буде дует McLaren.

Гонщик Шасі Час
1 Себастьян Феттель Ferrari 1'10.240
2 Льюіс Хемілтон Mercedes 1'10.446
3 Шарль Леклер Ferrari 1'10.920
4 Даніель Ріккардо Renault 1'11.071
5 П'єр Гаслі Red Bull 1'11.079
6 Валттері Боттас Mercedes 1'11.101
7 Ніко Хюлькенберг Renault 1'11.324
8 Ландо Норріс McLaren 1'11.863
9 Карлос Сайнс-мол. McLaren 1'13.981
10 Кевін Магнуссен Haas

джерело
noteyu

Новини формули 1
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
Aliaze Aliaze09.06.2019 10:26

FORZA FERRARI!!! drinksyahoo


noteyu noteyu09.06.2019 15:48

Якщо не налажають, то може таки дочекаємося ...rolleyes


Aliaze Aliaze09.06.2019 10:56

В этой квалификации хоть какая-то разнообразие  Батос - 6 Ферстаппен 11!!!


Германія 26.07.19 08 10 00
Найближчі перегони
практика 1
26 липня 12:00 - 13:30
практика 2
26 липня 16:00 - 17:30
практика 3
27 липня 13:00 - 14:00
кваліфікація
27 липня 16:00
ПЕРЕГОНИ
28 липня 16:00
найближчі гран-прі
26 - 28 липня 2019
Гран-Прі Німеччини Місцезнаходження: Хоккенхайм, довжина траси , дистанція Гран-Прі

02 - 04 серпня 2019
Гран-Прі Угорщини Місцезнаходження: Будапешт, довжина траси 4381 м, дистанція Гран-Прі 306.630 км

30 серпня - 01 вересня 2019
Гран-Прі Бельгії Місцезнаходження: Спа, довжина траси 7004 м, дистанція Гран-Прі 308.052 км

Календар 2019
Останні новини

Феттель назвав кращого пілота в історії Формули-1 Пілот Ferrari Себастьян Феттель вважає найкращим Міхаеля Шумахера.

Honda хоче вийти на рівень Mercedes до кінця літа Японський моторист має намір досягти суттєвого прогресу внаслідок чергового оновлення двигуна.

Хюлькенберг до Renault: Ви можете хоч інколи вірити в мене? Пілот Renault Ніко Хюлькенберг звернувся до своєї команди одразу після гонки.

Росберг: Якби Райкконен більше працював, все було б інакше Колишній чемпіон Формули-1 Ніко Росберг охарактеризував кар'єру Кімі Райкконена.

Гран Прі Німеччини: команди оголосили вибір шин Постачальник шин Формули 1 Pirelli оприлюднив вибір шин на Гран Прі Німеччини 2019 року, що відбудеться у Хоккенхаймі.

Глас народу
Гран Прі Австрії: Ферстаппен вигриз перемогу у Леклера після провалу на старті
Нарешті ГП, на якому не хотілося подрімати всередині дійства ...good

30.06.2019 18:10noteyu

Хемілтон про штраф Феттеля: Перемагати у такий спосіб я не хочу
Це моє відчуття ситуації, моє імхо. Звісно, я можу помилятися. yes

11.06.2019 14:29noteyu

Хемілтон про штраф Феттеля: Перемагати у такий спосіб я не хочу
Згоден, але як цевідносится до того, щиро він говорить чи ні?

11.06.2019 05:34Дима

Хемілтон про штраф Феттеля: Перемагати у такий спосіб я не хочу
Діма, у Гамільтона у будь-якому разі була виграшна ситуація. Обійшов би -- всі сказали б "про що мова" він все одно перший. Не обійшов, але зберіг різницю меньше 5 сек, він перший. Це політика, а Льюїс любить у політику ...

10.06.2019 17:33noteyu

Хемілтон про штраф Феттеля: Перемагати у такий спосіб я не хочу
Якби це не було щиро, то навіщо він намагався обійти його після оголошення штрафу?

10.06.2019 05:42Дима

Хемілтон про штраф Феттеля: Перемагати у такий спосіб я не хочу
Дуже не щиро він це сказав -- моє імхо.

09.06.2019 23:29noteyu

Гран Прі Канади: Хемілтон забрав перемогу у Феттеля після фінішу
Ганьба таким рішенням стюардів!diablo Не хочеться так казати, але такі рішення вбивають Формулу-1, яка і без цього стає все меньш цікавою...

09.06.2019 23:26noteyu

Гран Прі Канади: Феттель взяв перший поул у 2019-му
Якщо не налажають, то може таки дочекаємося ...rolleyes

09.06.2019 15:48noteyu

Гран Прі Канади: Феттель взяв перший поул у 2019-му
В этой квалификации хоть какая-то разнообразие  Батос - 6 Ферстаппен 11!!!

09.06.2019 10:56Aliaze

Найбагатший гонщик в історії жив у Стародавньому Римі
2600 кг. Цікаво де він їх зберігав, хто охороняв і яка сума з них у нього була одноразово та його ім'я? 

02.06.2019 17:53Дима

Леклер забажав пояснень від Ferrari щодо стратегії у Q1
Объяснее только одно как всегда "ЛОХАНУЛСЯ" КАК НЕ ПЕЧАЛЬНО diablohidrinks

26.05.2019 15:11Aliaze

Honda: перша топ-3 у кваліфікації з 2006-го
Достижения века и это случайность произошло после ошибки ФЕРРАРИ!!!! hidrinks

26.05.2019 12:34Aliaze

Як справи?
  • Дима:   Феттель — «красава», в очередной лаж такая херня. Что с им творится?
    14.07.19 17:41
  • dimoneem:   МАКС, вперед!
    02.07.19 22:40
  • Aliaze:   Формулу 1 можно посмотреть в Одессе 30.06 в кафе «1764» на Ул. Дерибасовской в 16:00 по Киеву!!!
    29.06.19 14:28
  • Aliaze:   Формулу 1 можно посмотреть в Одессе 30.06 в кафе «1764» на Ул. Дерибасовской в 16:00 по Киеву!!!
    29.06.19 11:28
  • Дима:   Тому що відпустив, а після оголошення вердикту прийшлось наздоганяти.
    11.06.19 05:36
  • noteyu:   То чому ж не обігнав? Відповідь проста — не зміг.
    10.06.19 17:33
  • Дима:   Ні. Не люблю я так казати, але: якби команда не ждала рішення суддів, то Хем би обійшов Себа ще на трасі або просто змусив помилитись.
    10.06.19 05:40
  • noteyu:   Ну власне, відібрали у Фур перемогу. Хіба ні?
    09.06.19 23:27
  • Дима:   Да будет срач.
    09.06.19 23:05
  • Aliaze:   В Одессе посмотреть Формулу 1 можно посмотреть в Кафе «Бремен» на Ул. ДЕГТЯРНОЙ 6 В 21:00 ПО КИЕВУ!!!
    09.06.19 10:52
  • noteyu:   Народ заходить, почитує, але майже ніхто не пише.
    30.05.19 00:04
  • Дима:   Привет. Редко народ ходит. Я зайду посмотрю никто не пишет, а общатся сам с собой или с флудерами не комильфо.
    26.05.19 14:43
  • Aliaze:   Привет всём что-то сдесь последнее время тихо!!!
    26.05.19 12:26
  • Aliaze:   Макс сегодня мало ел овсянку!!!
    28.04.19 17:10
  • dimoneem:   МАКС, вперед!
    27.04.19 23:53
  • noteyu:   З Фурами щось не то. У минулі сезони скаржились на недостатньо швидкий болід. А тепер просто зливають кожен свій шанс. Дійсно stupids!!!
    27.04.19 20:47
  • Дима:   dimoneem, харе флудить.
    14.04.19 21:39
  • dimoneem:   МАКС, вперед!
    14.04.19 21:34
  • Дима:   Красные некрасиво подставили Шарля, как всегда впрочем.
    14.04.19 19:55
  • dimoneem:   МАКС, вперед!
    13.04.19 19:53
  • dimoneem:   allmovie.pro/video/formula1-2019-round-3-china-qualifying-51732.html
    13.04.19 19:51
  • noteyu:   Фурам раздають аванси, а вони вкотре лажають… (((
    Зі слів Феттеля я зрозумів, що в них завтра ставка на швидкість на прямих.
    13.04.19 10:35
  • noteyu:   Привіт dimoneem! Вітаю!
    10.04.19 22:20
  • dimoneem:   Всем привет. Я только что зарегистрировался. Рад быть в кругу единомышленников. Надеюсь это взаимно.
    10.04.19 21:50
  • Дима:   За червоних я і так вболіваю, з часів Шумахера. Але після нього захоплюючих пілотів у стайні не було.
    01.04.19 16:46
  • noteyu:   Діма, ти на правильному шляху! ;) :D
    Залишилось додати Шарля (та Феррарі) в улюблені. =)))
    31.03.19 21:45
  • Дима:   Боттас знов розчаровує, ніби на його стороні була вигідна траекторія для старту, але скористатися не зміг — десь одразу виліз на білий світ старий ніякий Валтері. Себ знову самовідсторонився.
    31.03.19 20:21
  • Дима:   Поганий я вболівальник: ніби вболіваю за Хема, але останні кола перживав за Леклера — надіявся, що мерси його не обженуть.
    31.03.19 20:15
  • noteyu:   У феррарі швидкий болід — це плюс! Але занадто тендітний (поки що).
    31.03.19 19:54
  • Aliaze:   ФОРЗА ФЕРРАРИ ЯХУУУУ!!!
    31.03.19 10:20
  • Дима:   Анюта привет. И тебя с началом сезона и всех форумчан тоже. Уже болееш за «пальця» или за Шарля или просто за Красных, не обращая внимания кто за рулем?

    Dmytro_UKR не подобается, то взагалі видали свій профіль. Яке ти маєш право ставити ультиматуми? Це не політичний сайт, а сайт про Ф1 та для вболівальників Ф1. Сайту уже багато років, заснований ще до подій з Кримом. Ганьба і неподобство — твоя поведінка.
    16.03.19 18:15
  • Dmytro_UKR:   Не буду заповнювати свій профіль поки там присутня москвинська говірка. Це ганьба і неподобство.
    16.03.19 16:08
  • Dmytro_UKR:   Велике прохання почистити сайт від москвинської говірки повністю, щоб не було її у формах. Дуже дратує.
    16.03.19 16:07
  • Dmytro_UKR:   Вітаю з новим сезоном, Україно! Нарешті український сайт! Краще пізно ніж ніколи! Так тримати!
    16.03.19 16:05
  • noteyu:   Привіт Аннета! З поверненням! )))
    16.03.19 00:30
  • Anneta:   Блин, а чё оно командует само как мои слова вырезать?))))
    Дубль два:- всех с началом интригующего сезона! (Пока конечно, если Хэм не испортит все)
    15.03.19 21:24
  • Anneta:   Всем приветик!)))
    Ну шо, надеюсь этот сезон будет интересным!
    Всех с началом
    15.03.19 21:23
  • Aliaze:   Формулу 1 можно посмотреть в Одессе 17.03 в кафе «Баффело — 99» на Ул. Ришельевской 7 в 7:00 по Киевскому времени!!! Приглашаем всех желающих посетить вместе с фанатами О Формулы 1 в Одессе!!!
    15.03.19 14:26
  • noteyu:   Привіт Сергію! Дякую за привітання! Всіх з початком нового сезону! ))
    15.03.19 14:07
  • Aliaze:   Формулу 1 можно посмотреть в Одессе 17.03 в кафе «Баффело — 99» на Ул. Ришельевской 7 в 7:00 по Киевскому времени!!! Приглашаем всех желающих посетить вместе с фанатами О Формулы 1 в Одессе!!!
    15.03.19 09:02

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК

Mercedes
Mercedes
(407.0)
 9 4
Ferrari
Ferrari
(243.0)
 3
Red Bull
Red Bull
(191.0)
 1 3
McLaren
McLaren
(60.0)
Renault
Renault
(39.0)
Racing Point
Toro Rosso
Toro Rosso
(19.0)
Haas
Haas
(16.0)
Williams
Williams
(0.0)
Всі команди

Вартові сайту

Олександр
Олександр Чемпіон
Andrey
Andrey Чемпіон

Активні користувачі

skorpion
skorpion Чемпион
Sveta+F1
Sveta+F1 Чемпион
Гарик
Гарик Тест пилот
Helgcos
Helgcos Тест пилот
sheila
sheila Тест пилот
Evgen
Evgen Чемпион
Золотусик
Золотусик Тестер симулятора
Всі користувачі