Гран Прі Канади: Феттель взяв перший поул у 2019-му

Гран Прі Канади: Феттель взяв перший поул у 2019-му

08.06.19 22:57

Себастьян Феттель у вирішальній спробі випередив Льюіса Хемілтона і вперше стартуватиме з поулу у поточному сезоні.

Фаворити чемпіонату дуже активно провели перший сегмент та подолали по декілька швидких спроб. У підсумку протокол Q1 очолив Себастьян Феттель, який проїхав коло за 1.11,200 - трохи повільніше, ніж у третій практиці.

Шарль Леклер програв йому 0,014 секунди, а Валттері Боттас - 0,029 секунди. Льюіс Хемілтон та Макс Ферстаппен були за спинами, але не такими близькими до лідера.

Дуже цікавою була боротьба за проходження у Q2. За виключенням гонщиків Williams, на топ-15 претендували всі інші пілоти. У підсумку перших 18 пілотів помістилися в 1,1 секунди, тому знову все визначили лічені соті секунди.

Нещасливцями виявилися гонщики "домашньої" команди Racing Point. Серхіо Перес став 16-м, програвши Антоніо Джовінацці на Alfa Romeo лише 0,075 секунди. Італійцю вдалося випередити напарника Кімі Райкконена. Тим самим фін припинив боротьбу у Q1, посівши 17-ту позицію. 18-м став місцевий герой Ленс Стролл.

У другому сегменті фаворити вже думали про гонку. Щоб уникнути необхідності старту на Soft, вони вирішили спробувати проїхати кола на Medium. Але тактика все одно дещо відрізнялася.

Гонщики Mercedes двічі виїжджали на трасу на свіжих комплектах Medium. У другій спробі Хемілтон та Боттас вийшли на перші дві позиції. Найкращий час був у британця - 1.11,010, а напарник програв йому 0,085 с.

Гонщики Ferrari також проїхали по дві спроби, але на одному комплекті. Феттель встановив третій результат, а Шарль Леклер - п’ятий, оскільки зіпсував свою першу спробу, коли помилився у восьмому повороті.

Між пілотами Ferrari опинився П’єр Гаслі, який одразу поставив собі Soft, оскільки не міг ризикувати колом на Medium.

Ферстаппен також намагався проїхати коло на Medium, але дві спроби йому не вдалися - він не був у топ-10. Тому він повернувся на трасу на Soft. Але гонщику Red Bull не пощастило - прямо перед ним у Стіні чемпіонів опинився Кевін Магнуссен, якого після контакту віднесло у протилежну стіну, а потім відрикошетило ще раз у протилежний бік. Через аварію сесію змушені були зупинити, тому Ферстаппен залишився на 11-му місці.

Що цікаво, Магнуссен своєю аварією зберіг собі місце у топ-10 та формально пройшов до Q3, хоча через розтрощений болід не міг взяти там участь.

Разом із Магнуссеном до Q3 пробилися всі гонщики з двигунами Renault - дуети заводської команди (Даніель Ріккардо та Ніко Хюлькенберг) та McLaren (Карлос Сайнс та Ландо Норріс).

На початку третього сегмента Хемілтон встановив новий рекорд траси - 1.10,493. Найближчим до нього був Феттель, який програв 0,188 секунди, а Леклер програв 0,6 секунди.

Дуже невдало розпочав сесію Боттас, якого розвернуло після другого повороту, тому він змушений був відмовитися від першої спроби.

Після других спроб сильно змінилася таблиця. Хемілтон покращив власний час, але ще краще проїхав Феттель, який відігрався на третьому секторі та випередив британця на 0,206 секунди з новим рекордом траси - 1.10,240.

Леклер стартуватиме третім, а на четвертому місці опинився… Даніель Ріккардо на Renault! Він випередив Гаслі та Боттаса, який не дуже добре проїхав друге коло.

Хюлькенберг став сьомим, а позаду нього на старті буде дует McLaren.

Гонщик Шасі Час
1 Себастьян Феттель Ferrari 1'10.240
2 Льюіс Хемілтон Mercedes 1'10.446
3 Шарль Леклер Ferrari 1'10.920
4 Даніель Ріккардо Renault 1'11.071
5 П'єр Гаслі Red Bull 1'11.079
6 Валттері Боттас Mercedes 1'11.101
7 Ніко Хюлькенберг Renault 1'11.324
8 Ландо Норріс McLaren 1'11.863
9 Карлос Сайнс-мол. McLaren 1'13.981
10 Кевін Магнуссен Haas

джерело
noteyu

Новини формули 1
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
Aliaze Aliaze09.06.2019 10:26

FORZA FERRARI!!! drinksyahoo


noteyu noteyu09.06.2019 15:48

Якщо не налажають, то може таки дочекаємося ...rolleyes


Aliaze Aliaze09.06.2019 10:56

В этой квалификации хоть какая-то разнообразие  Батос - 6 Ферстаппен 11!!!


Бахрейн 18.03.22 60 03 34
Найближчі перегони
практика 1
18 березня 13:30 - 15:00
практика 2
18 березня 17:00 - 18:30
практика 3
19 березня 14:00 - 15:00
кваліфікація
19 березня 17:00
ПЕРЕГОНИ
20 березня 15:30
найближчі гран-прі
18 - 20 березня 2022
Гран-Прі Бахрейну Місцезнаходження: Сахір, довжина траси 5412 м, дистанція Гран-Прі 308.238 км

25 - 27 березня 2022
Гран-Прі Саудівської Аравії Місцезнаходження: Джидда, довжина траси 6145 м, дистанція Гран-Прі 308.750 км

08 - 10 квітня 2022
Гран-Прі Австралії Місцезнаходження: Мельбурн, довжина траси 5303 м, дистанція Гран-Прі 307.574 км

Календар 2022
Останні новини

Абітебуль може перейти на роботу в Red Bull Колишній шеф Renault Сіріль Абітебуль може перейти на роботу в Red Bull.

Екклстоун: Я не бачу сенсу звільняти Масі Колишній власник Формули-1 Берні Екклстоун вважає, що Майкл Масі має продовжити свою роботу.

Офіційно. Aston Martin призначив нового керівника команди Команда Aston Martin знайшла заміну для Отмара Зафнауера.

Aston Martin анонсував презентацію нового боліда Команда Формули-1 Aston Martin назвала дату презентації своєї нової машини.

Офіційно. FIA почала розслідувати події на Гран Прі Абу-Дабі Міжнародна автоспортивна федерація оприлюднила заяву.

Глас народу
Мама Ферстаппена: Гамілтон був сильнішим в Абу-Дабі
Якщо Массі - янгол, то згідно логіки Хорнера Жан Тодт - бог, а тепер уже Бін Сулаєм.

18.12.2021 16:16Дима

Расселл: Те, як переміг Ферстаппен, це абсолютно неприйнятно
Мабуть це буде до того моменту, коли сам Джордж не опиниться в подібній ситуації...

13.12.2021 10:55noteyu

Ферстаппен обігнав Гамілтона на останньому колі і став чемпіоном світу
Red Bull чіплялась у цій гонці за кожний шанс і таки тактично переграла!

12.12.2021 17:05noteyu

Росберг: Гамілтон завжди звалює провину на інших
Це брітні про ті випадки, коли намагався збити Хема, але сам залишався з розбитим болідом? Лише в Іспанії йому вдалося щось вдале.

21.10.2021 20:52Дима

Масі: Нас не цікавлять закулісні суперечки Mercedes та Red Bull
Але справа в тому, що з Леклером інша ситуація - він на вході був правіше, відповідно і Хем правіше, на виході розширив, а Хем так і поїхав по вужчій.

21.07.2021 16:55Дима

ЗМІ: Mercedes не прийняв остаточного рішення щодо Боттаса
Майже в очках, але Алонсо таки відібрав ...child

04.07.2021 21:53noteyu

ЗМІ: Mercedes не прийняв остаточного рішення щодо Боттаса
Треба щоб Рассел дав копоті на Шпільредбулринзі. Не маю нічого проти фіна, але замість HAMVERBOTa хотілося б RUSPERGASa якогось...

26.06.2021 15:20Vj54

Боттас втратить 3 позиції на старті в Штирії
2 штрафних бали. Можливо останні...

26.06.2021 15:13Vj54

Феттель: Я не маю права давати поради Ферстаппену
Така позиція викликає велику повагу! good

21.05.2021 22:07noteyu

Монтойя: Формулі-1 не вистачало боротьби двох команд
Чому всі забувають про 2 просраних сезони Феррарі з чітерним двигуном, через Себа та те, що чмирили Леклера на користь Себа? Це ж було не так давно?

07.05.2021 21:38Дима

Боттас виграв і другу практику в Імолі, Гамілтон - другий
Можливо на цьому вся інтрига і завершилась ...sad

16.04.2021 21:08noteyu

Боттас: Поганий піт-стоп позбавив мене усіх шансів
Піт стоп забрав від сили 1,5 секунди, звідки інші 30?

29.03.2021 17:21Дима

Як справи?
  • noteyu:   Вітаю з прийдешнім Новим Роком! Всім здоров'я, добробуту та захоплюючого формульного змагання у новому сезоні!
    31.12.21 18:50
  • Дима:   Як на мене він, як багато інших, просто накинув на вентилятор. Я так прикинув, вікна не було, а у команд на містку явно більше даних.
    21.12.21 17:36
  • noteyu:   Монтойа влучно сказав — вони просто уникали боротьби.
    21.12.21 12:07
  • Дима:   Позаду було 2 РБ та ніякої можливості боротися, тому що втрачалось 2 позиції. Постійні крики Хорнера — Дай ганятися, хіба не тиск на Массі?
    Все рівно це не змінює того, що регламент було порушено.
    20.12.21 17:27
  • noteyu:   Була можливість. Двічі. Але тоді прийшлось би боротися за перше місце, у цьому і був ризик. Хоча стайня обговорювала цей момент. Хіба вони перші танцюють на цих граблях — намаганні пасивно втримати Р1 замість активної протидії? Вони спокійно могли на віртуальному пейс-карі (коли Джовінацци став) заїхати і на новій гумі потім повернути собі Р1.
    І завершення було нормальним, хоч Масі й закидають непослідовність. Але це робилось під тиском Вольфа, як з'ясувалось.
    19.12.21 19:12
  • Дима:   При чому тут гума? Я пишу конкретно про завершення періоду пейс кара, воно відбулося з порушенням. А змінити під час пейс кару не було можливості через 2 РБ позаду.
    19.12.21 17:59
  • noteyu:   https://www.youtube.com/watch?v=ApXOy12cs4k
    Діма, тут повний стек переговорів. На 5:52 пілот каже: It's a long way for this tyres — Занадто довгий відрізок для цієї гуми.
    Далі, на 6:29 дуже цікавий обмін:
    — If we were to stop under SC would you prefer medium or hard? Якщо б ми зупинялись під автомобілем безпеки, які б шини ти вибрав?
    — Both tyres feel good. На обох типах почуваюсь добре.
    Це 32 коло! Тобто, вони самі ризикнули. Двічі!
    І всі ці балачки — це дуже не щиро з їхнього боку на мій скромний погляд. Їх можна зрозуміти, титул був майже в кишені, але треба вміти програвати.
    19.12.21 00:04
  • Дима:   Згідно правил відпускають або всіх або никого. Всі колові повертаються в коло з лідером(дельту часу, що займає коло), наступного кола пейс кар їде в бокси. Так що це підсуджування.
    18.12.21 16:11
  • noteyu:   А чому порушили? На попередніх так само відпускали колових. Хіба ні?
    13.12.21 21:59
  • Дима:   Не зрозуміло лише, чому порушили регламент пейс кару.
    13.12.21 17:29
  • noteyu:   Це вже не цирк, це вже драматичний театр! Інтригу закрутили по-максимуму! Мої вітання фанам Макса та стайні Mercedes (окремо :D :D :D)!
    12.12.21 16:54
  • noteyu:   Здається за дві години вони не впораються завершити ГП Аравії
    05.12.21 20:29
  • Aliaze:   Гасли сделал интригу на Старте!!!
    21.11.21 15:54
  • noteyu:   Крутий ГП США!
    24.10.21 23:47
  • Aliaze:   Долгожданная Подиум у ФЕРРАРИ!!!
    26.09.21 17:46
  • noteyu:   Під час трансляції був чіткий титр, розглядали інцидент між Оконом та Феттелем і присудили +5 сек Окону за небезпечний маневр. А потім якось зам'яли (забули?).
    14.09.21 22:11
  • Дима:   Пересу за обгін за межами траси, а все інше — не помітили. Хоча чого чекати від Антона?
    13.09.21 16:53
  • noteyu:   От я тільки не зрозумів, чому у підсумковому протоколі Пересу додали +5 сек, а Окону ні…
    12.09.21 17:43
  • Дима:   Ни хера себе Рассел молоток.
    28.08.21 17:56
  • Aliaze:   Леклеру не хватило несколько кругов до финиша
    Второй комплект шин Что вообще неработал как первый!!!
    Сайнсу запороли подиум на пит-стопе
    18.07.21 20:15
  • Aliaze:   Леклер первым идёт
    18.07.21 20:01
  • Дима:   Не совсем: таки Хэм слишком оптимистичен был, но и Макс не глядя зашел в поворот.
    18.07.21 18:47
  • Aliaze:   Леклер первым идёт
    18.07.21 17:53
  • Aliaze:   Началось Гонки выдалось жарким!!!
    Аварии гоночный инцидент!!!
    18.07.21 17:43
  • Дима:   Ні, габарити болідів стандартизовані — це буси с картинговою посадкою. З тієї ж опери наказ Боттасу не атакувати пошкодженого Хема, хоть додумались відмінити через пару кіл.
    05.07.21 18:10
  • noteyu:   Одного дня закінчиться )).
    McLaren була швидка на прямих, до того ж, траса коротка, ніби другий Будапешт, таке трапляється. =))
    А те, що боліди довгі, тут питання до головного конструктора імхо, він закладає концепт знаючи ризики трас на кшталт Сан-Пауло, Штирії, Будапешту…
    04.07.21 21:52
  • Дима:   Коли закінчится цей сезон? Явно повільний Норріс 20 кіл тримає швидшого Хема, а аеродинаміка не дозволяє атакувати. В середині пелетону тільки шини дозволяють атакувати. Як можна було до такого довести? Боліди розміром 5,1 м(в мене Віваро 9 місць має 5,4 м) як корови в поворотах.
    04.07.21 16:35
  • Дима:   Рассел красавчик, на мидиуме в 3 пройти.
    03.07.21 16:51
  • noteyu:   Фініш був просто шокуюче-шалений, для когось позитивно-шалений, а для когось навпаки!!!
    06.06.21 17:56
  • Aliaze:   Концовка была жаркой!!!
    06.06.21 17:47
  • Aliaze:   ФЕТТЕЛЬ КРАСАВЕЦ!!!
    06.06.21 17:46
  • noteyu:   Перес та Феттель — віннери!
    06.06.21 17:43
  • Дима:   Хем молоток.
    06.06.21 17:18
  • Aliaze:   ЭТО шок Для Ред Бул шины не выдержали!!!
    06.06.21 16:56
  • Дима:   Расстроил Макс. Он на таком РБ должен со старта сезона лидировать, но то лажают, то такая невезуха.
    06.06.21 16:39
  • Aliaze:   ФЕТТЕЛЬ КРАСАВЕЦ!!!
    06.06.21 16:28
  • Aliaze:   Леклер завоевал пол и Это шаг перед к победе в домашним Гран При!!!
    23.05.21 14:53
  • Дима:   Я думаю, що не злив. Перше місце дісталось лише тому, що Хем не захотів ризикувати. В гонці далеко не відпускав, після першого піту завжди був швидший, а ще фактор Боттаса — у випадку іншої стратегії Макса він хоча б шиканою виступив.
    11.05.21 17:44
  • noteyu:   Red Bull злив перемогу, хоча мав, як на мене, принаймні два «вікна» можливостей — реагувати одразу на другий піт Мерсів чи ставити «червону» гуму кіл за 15-17 до фінішу…
    Поводились як кролик перед удавом.
    09.05.21 20:51
  • noteyu:   Ну він не топ-зірка, але більш-меньш вправно ганяється.))
    Насправді, я теж «за» те аби Макс та Гам опинились в одній стайні. Але ж цього напевно ніколи не станеться…
    02.05.21 22:16

Залік пілотів

Всі пілоти

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК

Всі команди

Вартові сайту

Олександр
Олександр Чемпіон
Andrey
Andrey Чемпіон

Активні користувачі

skorpion
skorpion Чемпион
Sveta+F1
Sveta+F1 Чемпион
Гарик
Гарик Тест пилот
Helgcos
Helgcos Тест пилот
sheila
sheila Тест пилот
Evgen
Evgen Чемпион
Золотусик
Золотусик Тестер симулятора
Всі користувачі