Андреа де Зордо: Робота над цим болідом розпочалася у 2024 році

Андреа де Зордо: Робота над цим болідом розпочалася у 2024 році

23.01.26 11:27

Технічний директор Haas розповів про роботу над новим болідом

"Насправді, все почалося в другій половині 2024 року, коли невелика група займалася концепцією нової машини, і так тривало до запуску VF-25. Поділ ресурсів продовжував посилюватися з наближенням програми 2026 року, і після літньої перерви минулого сезону відбувся повний перехід.

Невелика група інженерів продовжувала роботу над VF-25 майже до кінця сезону через щільну боротьбу в чемпіонаті, і управління цим процесом було непростим завданням. Суть була в тому, щоб визначити ключові пріоритети для розробки машин на 2025 і 2026 роки, при цьому не витрачаючи надмірно багато часу та ресурсів на сезон-2025, який, як ми знали, обіцяв бути вкрай напруженим", - пояснив Де Зордо.


джерело
noteyu

Новини формули 1
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
Австрія 26.06.26 00 15 40
Найближчі перегони
практика 1
26 червня 14:30 - 16:00
практика 2
26 червня 18:00 - 19:30
практика 3
27 червня 13:30 - 14:30
кваліфікація
27 червня 17:00
ПЕРЕГОНИ
28 червня 16:00
найближчі гран-прі
03 - 05 липня 2026
Гран-Прі Великобританії Місцезнаходження: Сільверстоун, довжина траси 5891 м, дистанція Гран-Прі 306.227 км

17 - 19 липня 2026
Гран-Прі Бельгії Місцезнаходження: Спа, довжина траси 7004 м, дистанція Гран-Прі 308.052 км

24 - 26 липня 2026
Гран-Прі Угорщини Місцезнаходження: Будапешт, довжина траси 4381 м, дистанція Гран-Прі 306.630 км

Календар 2026
Останні новини

Аварія Ферстаппена – як Макс мало не подарував поул Феррарі Помилка 4-разового чемпіона

Стало відомо, чому у Расселла не забрали поул Гран-прі Австрії Пілот знизив швидкість під жовтими прапорами

Яскрава кваліфікація Ф-1 в Австрії. Поул Расселла, аварія Ферстаппена Расселл забрав поул

Дуель Мерседес і швидкість Феррарі. Відбулася фінальна практика в Австрії Джордж Расселл очолив третю практику на Ред Булл Ринг

Чинні чемпіони Кубка конструкторів відмовилися від нового антикрила в Австрії Команда вирішила, що нове рухоме антикрило не використовуватиме

Глас народу
Мохамед бен Сулайєм має намір обіймати посаду довічно
Похилий(літній) вік від 56-60 років. Старечий вік: після 75 років.

27.06.2026 21:42Дима

Мохамед бен Сулайєм має намір обіймати посаду довічно
Ні, не суб'єктивне. Геронтократія — це форма державного або корпоративного управління, при якій влада належить особам, що значно перевищують середній працездатний вік. За класифікацією, ключовий вік політичних лідерів для цього типу правління становить:

27.06.2026 21:41Дима

Дуель Мерседес і швидкість Феррарі. Відбулася фінальна практика в Австрії
Перес доводить, що не дарма у бичках ганявся.

27.06.2026 16:00noteyu

Мохамед бен Сулайєм має намір обіймати посаду довічно
Питання суб'єктивне. Як на мій розсуд, то це вік 75+

27.06.2026 15:58noteyu

Мохамед бен Сулайєм має намір обіймати посаду довічно
Цей Сулайєм ще доволі молодий за віком для цього yes

27.06.2026 11:42noteyu

Мохамед бен Сулайєм має намір обіймати посаду довічно
Не авторитаризм, а геронтократія. 

26.06.2026 21:39Дима

Мохамед бен Сулайєм має намір обіймати посаду довічно
Авторитаризм переходить у наступ!

26.06.2026 11:44noteyu

ФІА забороняє новинку Мерседес після скарги Феррари
МММ... ФІА в таких випадках може й рубанути - мерси можуть і під дискваліфікацію потрапити, а може й спустити

25.06.2026 18:07Дима

Ріккардо Патрезе: Виправдання Расселла не мають сенсу. Якщо ти не адаптуєшся до боліду, то ти не чемпіон
І на фоні подібних заяв згадую Гамільтона, який прийшов у мерси без тестів на болід зроблений під Ніко та повністю його переграв. І скільки сезонів знадобилось Ніко, а також допомога психолога, фізіолога, дієта. І то це все спрацювало через пару вдалих для Ніко крашів. А ще це стало його останнім сезоном, працювати в такому темпі він більше не витримав.

20.06.2026 12:18Дима

Тото Вольфф: Якщо переможцями не будуть пілоти Mercedes, то хай краще Гамілтон
Або Тото хоче пограти з червоною менталкою, або забув як червоні з читерським двигуном 2 титули загубили через помилки Себа та команди, а Гамільтон давив де мів та відкатував все на макс. Якщо червоний болід дозволить боротись хоча б за перший стартовий ряд, то їм важко буде.

19.06.2026 06:02Дима

Неймовірний Гамілтон виграв гонку в Іспанії. Перша перемога у Феррарі
Так, але він попереду на чистому треку, а піт був ще не обов'язковий і по темпу відривався, бо мерси з хардом не дуже в Барсі були. Та й собою трохи зайнялись. Це просто халявний піт, щоб точно не перейматись суперниками.

15.06.2026 21:49Дима

Неймовірний Гамілтон виграв гонку в Іспанії. Перша перемога у Феррарі
Діма, врахуй той факт, що загальний темп на колі - це одне, а темп на прямій - це трохи інше. І ще, коли болід перебуває позаду, то гума зношується швидше. Тому я особисто вважаю, що шанси були би 50/50, якби не ВСК. А так, виїхав попереду і на свіжій гумі полетів...

15.06.2026 18:03noteyu

Неймовірний Гамілтон виграв гонку в Іспанії. Перша перемога у Феррарі
Так вони по темпу все рівно програвали, тому піт просто підтвердив, що в червоних стратеги трохи роздуплились.

15.06.2026 17:46Дима

Як справи?
  • Andrey:   Всіх Вітаю. Хтось знає правила подвійних жовтих що зміниля?
    27.06.26 18:12
  • Дима:   Схоже вона літає лише по ближніх містах і Криму, поки не дістає.
    20.06.26 12:10
  • noteyu:   Ще б балістики до дронів додати…
    20.06.26 11:31
  • Дима:   Вітаю всіх з одним дроном на маскву. Касетний мабуть )))
    Чекаєм коли їх буде багато.
    18.06.26 18:08
  • noteyu:   Хто ж його прикриє, це ж пам'ятка! (с)
    Велкам, з поверненням!
    16.06.26 17:57
  • Silverstone95:   Цей сайт досі активний?? Я в шоці, випадково натрапив

    Стільки ностальгії, дсь у 2010 році це був основний український сайт по формулі.

    Думав сайт прикрили як мільйон років тому
    16.06.26 15:05
  • Дима:   maxizh, не міг зайти на сайт, але час гп був вказаний правильно з початку вікенду. Косяки були інколи минулого року, але пару штук і через зміни дирекції гонок.
    Вітаю всіх Червоних вболівальників та фанів Гамільтона, нарешті ця перемога, ще й впевнена, і стратеги не провалили нічого. Прикро насправді за Шарля.
    14.06.26 21:47
  • noteyu:   Трохи неочікувана, але приємна перемога «жеребців»!
    А Джорджу тепер непереливки. З одного боку напарник, з іншого суперники прогресують…
    14.06.26 18:27
  • maxizh:   Чи то я дійсно крот, не туди дивлюся…
    08.06.26 08:15
  • maxizh:   Точно, що в 16:00 початок, а у вас було написано 17:00. В минулому році так само було.
    08.06.26 08:14
  • noteyu:   Судячи з усього, чемпіонат пройде «в одні ворота».
    07.06.26 19:30
  • noteyu:   Мабуть Ви не туди глянули? У Монако початок о 16:00 за Києвом. Нічого не змінювалось.
    07.06.26 17:21
  • maxizh:   І знову у вас помилки з часом початку гонки. По вашим помилкам люди пропускають гонку. Виправте, або взагалі видаліть час, якщо не можете чітко встановити годину початку гонок. Другий рік косячите. Не серйозно.
    07.06.26 15:22
  • noteyu:   Тут трансляцій немає.
    03.05.26 19:44
  • Sweden1984:   Вітаю шановні.
    А де тут трансляція? Щось не можу знайти
    03.05.26 18:41
  • noteyu:   Тепер головна інтрига: залишиться Кімі лідером на старті чи, як завжди…
    03.05.26 14:04
  • Дима:   Смішно буде якщо титул візьме не Джордж, а Кімі.
    29.03.26 15:37
  • noteyu:   Перевантаження 50G відчув Берман під час зіткнення з бар'єром, повідомив Девід Крофт
    29.03.26 09:12
  • Дима:   Навряд — Рассел ще більше програв на старті. Червоні дуже гарно стартують.
    15.03.26 15:43
  • noteyu:   Мерси у своїй лізі. Був би Кімі досвідченіший, то взагалі не було би шансів в інших
    14.03.26 06:08
  • Дима:   Червоним варто потратити декілька мільйонів на Ханну Шмітц. Провтикати 2 вск — треба вміти. Цілком могли боротись поруч з мерсами, а так 2 половину просто докатали. Хем в гонці має більший темп, жаль його Леклер на початку відтіснив і довелось знову обганяти інших.
    08.03.26 07:26
  • Дима:   Піастрі — це…
    08.03.26 06:29
  • Дима:   Феррарі відмінно стартують, особливо Хем. Але стратеги їх — ****я.
    08.03.26 06:28
  • noteyu:   Про це Брандл Крофту сказав, але не дуже впевнено.
    07.03.26 19:03
  • Дима:   Я, схоже, не почув цього. Прикро.
    07.03.26 12:51
  • noteyu:   Льюїс жалівся на батарею з другого сегменту. Ніби вона не віддавала всю потужність.
    07.03.26 08:46
  • Дима:   Червоні знову здулись? В 3 на мідіумі рвали, а з софтом не пішло. Ще й незрозумілі проблеми в 2 у Льюіса.
    07.03.26 08:23
  • noteyu:   У маків класична вада лідера — уникати ризику за всяку ціну.
    30.11.25 19:44
  • noteyu:   maxizh, сорі, прикро звісно. Але календар додається ще навесні. І буває так, що під час сезону на офіційному сайті вносяться зміни вже в ході сезону. Не за всім вдається слідкувати.
    29.11.25 22:02
  • maxizh:   Вже другий раз пропускаю змагання бо орієнтувався на помилковий час який пише на цьому сайті. Виправляйтесь, або взагалі приберіть час початку змагань!
    29.11.25 17:02
  • noteyu:   У Катарі архітектура траси — це повна лажа!
    29.11.25 16:49
  • Дима:   В обох ферарі в першому сегменті вимкнувся двигун в одному місці? Що за ...?
    22.11.25 16:29
  • Дима:   Норріс як в Моствантеді використав воду, щоб завадити суперникам?
    08.11.25 18:40
  • noteyu:   Расселл іноді розчаровує, але раціонально він за 4-5 кіл, поки стайня вирішувала, трохи підсмажив гуму у брудному повітрі та втратив частину ефективності. Ситуація аналогічна Майамі, де «червоні» довго не могли вмовити Шарля поступитись Льюїсу.
    27.10.25 11:13
  • Дима:   Навіщо мерси свапнули боліди, якщо джордж не їде швидше? Цей нитік все більше розчаровує.
    26.10.25 23:05
  • Дима:   Не розумію стюартів: Макс на 1 колі, який не вернув Расселу нічого не отримав, Шарль, який вернув позицію лише Норрісу, а Хему ні теж не отримав, Макс, який не поміщався та видавив Хема знову не отримав, а Хем коли його Макс видавлював отримав. Де логіка? По перших епізодах навіть розслідувань не було.
    26.10.25 22:30
  • Дима:   Що за ...? Квала в 00:00, а не 23:00.
    25.10.25 23:10
  • Дима:   Одного разу графіка Ф1 показала битву за 18 позицію між Піастрі, Норрісом та Алонсо. Тролі.
    18.10.25 20:36
  • Дима:   Алонсо гарно кеглі збиває, правда варто спробувати це робити не собою.
    18.10.25 20:21
  • noteyu:   У Норріса був шанс випередити DRS-шарманку. Але 4+ секунди на піт-стопі — це треш.
    22.09.25 09:59

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК

Mercedes
Mercedes
(262.0)
 6 4
Ferrari
Ferrari
(190.0)
 1 1
McLaren
McLaren
(141.0)
 1
Red Bull
Red Bull
(89.0)
 1
Alpine
Alpine
(57.0)
Racing Bulls
Haas
Haas
(21.0)
Williams
Williams
(11.0)
Audi
Audi
(2.0)
Всі команди

Вартові сайту

noteyu
noteyu Чемпион

Активні користувачі

Kotygoroshko
Kotygoroshko Новичок
Aliaze
Aliaze Тестер симулятора
Dmytro_UKR
Dmytro_UKR Новичок
Anneta
Anneta Тест пилот
Дима
Дима Чемпион
noteyu
noteyu Чемпион
Всі користувачі