Немного юмора :)
04.10.11 14:45
Друзья, предлагаю немного отвлечься и расслабиться! После недавней перепалки, убитой интриги чемпионата
джерело

Чем яйцо отличается от шумахера?
Яйцо сперва всмятку, потом крутое.
Михаэль сначала крутой, потом — всмятку.

— Фелипе, за тобой Шумахер!
— Понял, пропускаю!...(глядя вслед Ральфу)О, черт, а это кто?
— Михаэль, за тобой Шумахер!
— Понял, пропускаю!...(глядя вслед Ральфу)О, черт, а я-то кто?
Вечер перед ГП Великобритании. Боксы. За столом Жан Тодт и Росс Браун, в руках игральные кости.
— Ну, как играем сегодня? У кого меньше или у кого больше?
— Давай, у кого меньше. У кого больше – во Франции раз было…
Бросают кости, у Тодта выпадает 6, у Брауна — 2. Росс кричит в открытую дверь соседнего помещения:
— Михаэль, завтра в гонке у тебя будет два пит-стопа!
Голос Михаэля оттуда:
— Бл#, да вы издеваетесь, что ли?!!!
Росс:
— Ладно-ладно! Скажи еще спасибо, что не шесть!..
…Понедельник, утро. Заголовки газет: «Гениальная тактика Росса Брауна опять приносит победу »Феррари"!"
Эксперты сделали сравнительный анализ разнообразных аварий култхарда и шумахера. объектом исследования стали фразы, которые пилоты произносили перед инцидентом.
Култхард (испуганно): «oh, my god!»
Шумахер (радостно): «жан, росс, смотрите, как я умею!..»

Краткое содержание темы Фелипе Массы за 2010-2011 годы…
Подбитая машина. Придушенный мотор.
Опять помята шина. Опять возник затор.
Опять на пите слили, подрезали крыла,
И, в общем, загубили бразильского орла…

— Хейки! Власти Сингапура решили поставить тебе пямятник из чистого золота!
— Ух ты!
— Дело в том, что в этой стране за всё время её существования было всего два пожара. И оба потушил ты!
— Ух ты!
— Но, так как оба пожара ты же и устроил, памятник решили ставить за твой счёт!
— Ух ты!

— Фелипе, ну возьми деньги. Ты сейчас единственный кто может вернуть интригу в чемпионате.
— Нет, нет. Но могу рекомендовать вам Тонио Лиуцци.

— Что это? Медный купорос?
— Нет, Люкозад!
— (поперхнувшись) Чей зад?! Монтедземоло?
— Нет, это МакЛарен угощает.
— Ааа… Тогда это Роназад!
Главврач психбольницы водит по ней комиссию:
— А в этой палате у нас находятся исключительно жертвы автопомешательства — маршалы «Формулы-1».
— Да, но где же они?
— Лежат под кроватями и крутят гайки.

«Только катастрофа может остановить Феттеля», — говорит Герхард Бергер.
— Значит, говорите, катастрофа! — задумчиво размышляет Дженсон, глядя на пробегающего мимо Льюиса.))))

— Мне тут Баттон намекнул… Короче… Они меня убьют, если догонят!
— Да не переживай ты так! Во-первых, вряд ли догонят. А во-вторых… Ну, если что, мы Хемильтона переманим, или Росберга.
— Аааааааа!!!

Поехал Мерседес всей командой в отпуск в Африку. Выходит Росберг на рассвете из бунгало, а там лев за Шумахером гонится вокруг хижины.
— Михаэль! Быстрее! Он тебя догоняет!
— Спокойно, Нико! Я его уже на два круга делаю.

— Хххххх… Фелипе! Фернандо громче тебя! Повторяю, Фернандо громче тебя! Подтверди что понял. Хххххх… Да!.. И не вздумай уши затыкать!.. Взял тоже моду уши затыкать!.. Всё, конец связи. Ххххххх.

Инженер Росбергу:
— Нико, надо срочно топливо экономить!
Росберг:
— Не понял! зачем? вроде всё нормально…
Инженер:
— Короче, Schumacher faster than you!

В честь двадцатилетия в Формуле-1 Михаэль знатно разошелся — обогнал всех своих напарников по командам, и бывших, и действующего!

Тот факт, что Льюис стал брать всю вину на себя и извиняться, да еще в неоднозначных, спорных эпизодах, говорит о том, что в МакЛарен перешли от убеждений к физическим наказаниям. ;)

Твиттер McLaren: «Вот что случается, когда оставляешь Дженсона Баттона без дела, зацените нашего Пикассо!»
Дженсон Баттон: «Было 5 минут свободного времени и я попытался улучшить карточки для автографов!»

Привет Поздравляю с удачными выступлениями Дженса
Будем надеяться на чудо. Будет круто, если он станет чемпионом

Чудеса иногда случаются. И в конце концов, Дженс остался в хорошей команде, значит у него есть шанс стать чемпионом. Ведь Маки редко не участвовали в борьбе за титул.

Ребят, а никто не задумывался, как гонщик, на скорости в 200-300 км в час, чихает в кокпите?)))))))

Хорнер увидел клетчатый флаг и побежал к подиуму. — Привычка выработанная годами! ;)

После памятного Гран При Италии на Витантонио Лиуцци обрушилась волна критики со стороны Виталия Петрова и Нико Росберга. Витантонио отнесся к этому спокойно и не стал вступать в полемику, заявив прессе лишь одно: «Я двадцать лет играю в боулинг, но никогда не видел, чтобы шары разговаривали с кеглями.»

Лиуцци опять затеял что-то не доброе. На шлеме подготовленном к Гран При Японии изображено рукопожатие символизирующее сделку на фоне катящегося шара для боулинга.

Анекдот супер! Кста, Свет, не так давно подумала, что давно не было, на сайте, чего то весёленького… а ты вот так вот улыбнула))) Спасибки!=)))

— Знаете, Эдриан, что я подумал? Если мы всегда будем работать вместе, то я заработаю больше 7-ми титулов и стану самым великим!
— Нет, не станешь.
— Это почему?
— Да потому, что если мы всегда будем работать вместе, то у меня всегда будет на 6 титулов больше, чем у тебя, Малыш!
— Вот, зараза!

Пыххх…
— А чё вы ржёте то?
— Не обращайте внимания. Мы мимо боксов МакЛарен проходили. Там горит что-то, вот надышались.
— Ааа. Наверно токсины какие-то.
— Ток-си-ны! Гы-гы-гы!
— А пойдёмте ещё разок мимо боксов МакЛарен, ну пожалуйста!

В команде до последнего не знали, как лучше поздравить Михаэля, и только по ходу гонки решили подарить ему Росберга

— А знаете ли вы, что пилоты Формулы-1 испытывают приблизительно такие же перегрузки, как блондинка во время чтения.
Новини формули 1
Найближчі перегони
25 липня 13:30 - 15:00
25 липня 17:30 - 18:15
26 липня 13:00 - 13:30
26 липня 17:00
27 липня 16:00
найближчі гран-прі
25 - 27 липня 2025Гран-Прі Бельгії Місцезнаходження: Спа, довжина траси 7004 м, дистанція Гран-Прі 308.052 км
01 - 03 серпня 2025
Гран-Прі Угорщини Місцезнаходження: Будапешт, довжина траси 4381 м, дистанція Гран-Прі 306.630 км
29 - 31 серпня 2025
Гран-Прі Голандії Місцезнаходження: Амстердам, довжина траси 4252 м, дистанція Гран-Прі 306.144 км
Календар 2025
Останні новини
Журналіст повідомив, хто покинув Red Bull разом з Горнером Журналіст Томас Махер поділився власною інсайдерською інформацією
Red Bull звернувся до Крістіана Горнера після його звільнення У Red Bull опублікував офіційне звернення про звільнення Крістіана Горнера
Гендиректор Mercedes дозволив команді переманити Ферстаппена Генеральний директор Mercedes Ола Калленіус дав добро на те, щоб переманити Макса Ферстаппена
Стало відомо, хто став ініціатором звільнення Горнера з Red Bull Bild стверджує, що ініціатором звільнення Крістіана Горнера був директор концерну Red Bull Олівер Мінцлафф
Мекіс дав перший коментар у ролі керівника Red Bull Новий керівник Red Bull дякує своїй попередній команді
Глас народу
07.07.2025 17:16noteyu
06.07.2025 14:52YPV
28.06.2025 08:45YPV
21.06.2025 11:58noteyu
21.06.2025 11:57noteyu
07.06.2025 00:25helmut
01.06.2025 23:12Deco20u11
01.06.2025 23:06Deco20u11
29.05.2025 23:58Deco20u11
26.05.2025 12:44Deco20u11
26.05.2025 00:36Deco20u11
18.05.2025 10:54noteyu
-
Дима:
Зате Норіса класно покарали за минуле зіткнення — в Австрії випустили Піастрі в трафік і дали перемогти.
30.06.25 05:55 -
noteyu:
Триндець Сайнсу болід підготували! І ще й прогрівочне коло проїхатись на заблокованих гальмах — фейспалм!
29.06.25 16:15 -
noteyu:
шо за стратеги такі?
16.06.25 11:54 -
Дима:
А ці стратеги ферарі досі з нами в одній кімнаті?
Не розумію Норріса, де він побачив можливість.
Ну і Рассел, виявляється, ниций.
15.06.25 22:36 -
noteyu:
Провайдер сьогодні затіяв переїзд у новий дата-центр, тому є певні тимчасові негаразди з нейм-серверами. Соррі за незручності.
14.06.25 14:51 -
noteyu:
Піастрі летить до свого першого титулу. А Леклеру конкретно підфартило з автомобілем безпеки та хардом у Ферстаппена.
01.06.25 17:43 -
Дима:
А ні, стоп, в Леклера здається шин не було на останній піт ))
19.05.25 05:54 -
noteyu:
Так, жеребці не облажались сьогодні. Зате, як облажались Астон Мартін!
18.05.25 17:48 -
Дима:
Вперше за довгий час червоні не налажали зі стратегією, хоча для цього особливо й можливостей не було.
18.05.25 17:40 -
Дима:
Шок. Особливо після чітерського двигуна, жодної фішки з якого, схоже, не почерпнули та після швидкого попереднього сезону. Регламент не змінився, але червоні вкотре просрали щось.
17.05.25 22:10 -
noteyu:
Ще парочка таких вікендів і Вассьор може стати безробітним.
17.05.25 18:21 -
noteyu:
Все може бути )
07.05.25 11:58 -
Дима:
Мова не про це, судячи з усього вони навіть боялись звернутись до Шарля з цим.
06.05.25 18:08 -
noteyu:
Або там була суцільна лайка :):):)
06.05.25 11:43 -
Дима:
Судячи з того, що пускала в ефір фіа, то команда декілька кіл ніяких вказівок не давала Шарлю.
05.05.25 18:16 -
noteyu:
Шарль — ще той «фрукт»
05.05.25 12:15 -
Дима:
Норріс це п… ц, мало того, що провалив старт, так ще й ніяк не міг Макса пройти.
І яке ж Феррарі дно: вгробили Хему м'які шини — Леклеру сказали пропустити тоді, коли він і так його вже обганяв. Хоча в ситуації навпаки — проблем не виникало.
05.05.25 06:55 -
noteyu:
Леклер на колі виїзду з боксів перед спринтом на ГП Майамі — це жах!
03.05.25 19:23 -
noteyu:
Леклер на мідіумі — це було щось! Красава!
20.04.25 21:49 -
Дима:
Я дуже здивуюсь якщо Норріс колись виграє титул — 2 рази підряд обганяти в останньому повороті та давати Гамільтону відіграти позицію на стартовій прямій, і змінити тактику лише після втручання інженера.
20.04.25 20:32 -
noteyu:
Це як ставити діагноз телефоном.
Щось пішло не так )))
Але, врешті, все ж вийшло!
19.04.25 23:17 -
Дима:
Якщо подивитись Ф1 декілька років тому було секундадві, в драг-рейсі(ага, заїзд на 5 — 6 км) це хоча б якось можна було помітити оком, то зараз ні. Якісь хаас чи вільямс вважаються аутсайдерами, але це, мляха, не так.
Я поки знайшов ту пошту в тисячах повідомлень, то лист прийшов. Але не розумію, чому мій пароль не пройшов(Бо в мене один на безліч сайтів, крім банків).
19.04.25 22:04 -
noteyu:
З поверненням Діма! =))
З імейлами останнім часом така паранойя — цензурних слів не вистачає (прям, як у тебе стосовно тисячних :D:D:D)
Наступного разу пиши мені на імейл, якщо не отримаєш лист з відновленням.
19.04.25 21:58 -
Дима:
Якщо написати культурно, то я шокований, але в голові інші фрази.
Просто коли кажуть 315 тисячних перевага, то число звучить значне. І вже 13 років використовую в професійній діяльності ті ж самі числа після коми, але відносно мм. Чи може це тому що Ф1 дивлюсь з 7 років і все це дуже звично?
19.04.25 21:24 -
Дима:
Я не знаю. можливо це алкоголь(всього лиш вермут 14%), але до мене тільки шо дійшло — ми дивимся на мінімум 15 однакових болідів(Q2 всі були в 1,1 с), а в Q1 1 та 2 місця на 6,1 км розділяє сота доля секунди. Якби ці 15 їхали паралельно, то без фотофінішу переможця не виявиш. І мені знову гугл пароль не хтів слати, лише через пару місяців.
19.04.25 21:20 -
noteyu:
Норріс не може без Ферстаппена поряд.
12.04.25 20:51 -
noteyu:
Макс перевершив можливості боліду. Таку майстерність демонстрували на моїй пам'яті лише Сенна та Міхаель Шумахер.
05.04.25 10:46 -
noteyu:
На першому та другому ряду завтра може бути спекотно на старті спринту.
21.03.25 11:58 -
noteyu:
Угу, Маки у «вищій лізі» поки що.
19.03.25 11:48 -
Andrey:
Поки що McLaren на висоті. Але гадаю у цьому сезоні буде багато інтриги!!!
18.03.25 20:38 -
noteyu:
На цьому тижні перший ГП! Інтрига зростає ))
10.03.25 11:34 -
noteyu:
Навзаєм Andrey! Сезон повинен бути цікавим ))
28.02.25 13:22 -
Andrey:
Вітаю Всіх зі Стартом нового сезону і першим днем тесту
28.02.25 11:50 -
noteyu:
Вітання вболівальникам Формули 1 з Новим Роком та прийдешнім сезоном!
31.12.24 12:04 -
noteyu:
Спіткала сувора невдача. Сервер впав разом з актуальним бекапом. Відновлення забере якийсь час.
15.12.24 18:53 -
noteyu:
Форза Феррарі! Красави, спрацювали шикарно!
01.09.24 17:53 -
Дима:
А шо сталось? Мерседес Гамільтона старої специфікації раптом найшвидший(поки) болід в Бельгії.
28.07.24 16:16 -
noteyu:
Так не до Оскара питання, а до командного містку. Перекинули свою відповідальність на пілота та поставили перед моральною дилемою. А самі чистенькі.
21.07.24 21:24 -
Дима:
Та й хіба Маки не Оскара підставили?
21.07.24 19:01 -
Дима:
Та він сам підставився на старті, нема чого на команду спирати.
21.07.24 18:58
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК

(222.0)

(59.0)

(41.0)

(36.0)

(36.0)

(29.0)

(19.0)
Активні користувачі





