Марко: Гроші Honda не були визначальними у приході Цуноди

Марко: Гроші Honda не були визначальними у приході Цуноди

31.03.25 11:31

Радник Red Bull Гельмут Марко оцінив прихід Юкі Цуноди в команду.

"Той факт, що заміна Лоусона на Цуноду відбулася перед Японією, просто збіг. І, звісно, ​​Honda задоволена рішенням, це очевидно. Але це не було вирішальним чинником. У будь-якому разі участь Honda у нашій команді припиняється наприкінці цього року.

Фінансовий внесок Honda через цю угоду не був ключовим фактором і не став мотивацією для ухвалення рішення. У будь-якому випадку Юкі нема про що турбуватися. Але не забувайте, що Ліам Лоусон двічі фінішував 20-м. А це непросто.

Ліаму просто не пощастило. Під час тестів у Бахрейні він пропустив багато часу через механічні проблеми. Також під час третьої вільної практики в Австралії він втратив важливий час. Згодом почалися проблеми. Тиск на нього ставав дедалі більшим. Він втрачав впевненість, починав намагатися все старанніше і старанніше, але в результаті припускався все більше помилок.

У Китаї справи йшли гірше та гірше. Крім того, нашою машиною дуже складно керувати, і вона не найшвидша. Рішення про його заміну та повернення до Racing Bulls — не найпростіше. Однак Ліам був як боксер, якого відправили у глибокий нокаут. Ми не збираємось викидати його з Формули-1.

Він продовжує активно працювати в Red Bull, а у Racing Bulls - хороша машина. У минулому нам також доводилося приймати аналогічні рішення щодо П'єра Гаслі та Алекса Албона. Потім вони відновилися і стали шанованими пілотами Формули-1. Ми знаходимося в унікальному стані, оскільки можемо це зробити. У будь-якій іншій команді він негайно залишив Формулу-1.

Після повернення з Китаю до Мілтон-Кінсу відбулася зустріч, на якій ми обговорили, як і коли у Red Bull знову буде машина-переможець. Це була хороша розмова між Максом та інженерами.

Ми змогли показати Ферстаппену загальний напрямок розвитку гоночного автомобіля і те, які конкретні поліпшення вносяться в машину.

Юкі Цунода завершить сезон у Red Bull. Юкі — швидкий гонщик, ми це знаємо, але мав свої злети та падіння. Ось чому ми думали, що Лоусон був найкращим і сильнішим кандидатом. Однак Юкі зазнав змін. Він переглянув свій менеджмент, і в цій ситуації це був найкращий варіант.

Тому ми зробили це вже на Сузуку, хоч Лоусон і знає трасу, з іншого боку, Аджар теж не знав Китай і відразу набрав темп, майже такий самий швидкий, як Юкі – принаймні у кваліфікації. Тож це була низхідна спіраль, яку нам треба було перервати, щоб дати Лоусону майбутнє у його кар'єрі.

Ми дали йому два чи три тренування на симуляторі після Гран-прі Китаю, оскільки мали діяти швидко. І все було позитивно.

Максу потрібні покращення машини, щоб завоювати свій п'ятий титул. Це наша велика мета і вся команда старанно працює над цим. Звичайно, кожен пілот топ-рівня має пункти в контракті про відхід з команди, якщо виступ залишатиме бажати кращого. Але вони звучать по-різному. На даний момент це не тема для обговорення.

Це може знову почати обговорюватися влітку. Але, послухайте, ми другі в особистому заліку із відставанням у вісім очок. До перерви ще далеко.

Варіант із Ріккардо не розглядався. Даніель провів свої останні гонки і після цього повністю дистанціювався від Формули-1.

Він був недовго на етапі в Австралії, але виїхав із Гран Прі, здається, у четвер. Тож ми ніколи не обговорювали цю тему", - запевнив Марко.


джерело
noteyu

Інтерв'ю формули 1
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
Канада 22.05.26 16 08 03
Найближчі перегони
практика 1
22 травня 19:30 - 21:00
кваліфікація спринт
22 травня 23:30 - 00:15
СПРИНТ
23 травня 19:00 - 19:30
кваліфікація
23 травня 23:00
ПЕРЕГОНИ
24 травня 23:00
найближчі гран-прі
22 - 24 травня 2026
Гран-Прі Канади Місцезнаходження: Монреаль, довжина траси 4361 м, дистанція Гран-Прі 305.270 км

05 - 07 червня 2026
Гран-Прі Монако Місцезнаходження: Монте-Карло , довжина траси 3340 м, дистанція Гран-Прі 260.520 км

12 - 14 червня 2026
Гран-Прі Іспанії Місцезнаходження: Барселона , довжина траси 4655 м, дистанція Гран-Прі 307.104 км

Календар 2026
Останні новини

Мерседес хоче створити у Ф1 двигун потужністю понад 1200 кінських сил Срібні стріли за перехід на двигуни V8

Кімі Антонеллі здобув перші три поул-позиції в кар’єрі поспіль Пілот Мерседеса повторив унікальне досягнення Сенни та Шумахера

гамілтон: «Найгірше, коли таке трапляється. Я втрачав півсекунди постійно» Британець розповів, чого йому коштували пошкодження машини

Піт-стоп за 2.08 секунди. Найкраща зупинка Гран-прі Маямі Механіки Рейсінг Буллз були найкращими у Маямі

Президент ФІА допустив зміни правил володіння командами Ф-1 Вважає неправильною ситуацію зі спільними власниками команд

Глас народу
Доріан Пін випробувала Мерседес W12 сезону-2021
Цікаво, який її час порівняно з Валтері та Хемом?

19.04.2026 20:22Дима

Макс Ферстаппен: Ламб'язе попросив мого дозволу піти в McLaren. Було б нерозумно не погодитися
Здажться, Макс ще той кадр, а тут виявляється, що прекрасна людина. На трасі та в житті абсолютно різний.

19.04.2026 20:13Дима

Ганна Шмітц може приєднатися до італійців
Ох, ні фіга собі новина. Хоч би дійсно правда.

15.04.2026 17:59Дима

Жак Вільньов: "Колапінто винний у цій аварії"
Він попереду та має право вирішувати як йому рухатись. Про що думав Олівер, коли робив такий тупий маневр?

01.04.2026 20:59Дима

Фредерік Вассер пояснив невдалу стратегію команди на Гран-прі Австралії
Так я ж не сперечаюсь. Пролюбили червоні свої шанси у Мельбурні.

13.03.2026 11:52noteyu

Фредерік Вассер пояснив невдалу стратегію команди на Гран-прі Австралії
Ну 2 віртуальних було. Червоні на тестах наїздили на 40 кіл менше за мерси. І що, не змогла розрахувати знос? Це дупа повна.

10.03.2026 19:34Дима

Ферстаппен розтрощив болід у першій кваліфікації сезону Формули-1
В Х-твітері пробігла інфа, що помилка сталась не з вини Макса. Що це помилка програмного забезпечення контролера зарядки батарей. Контролер занадто багато енергії "вирішив" зберегти, сильніше ніж потрібно "натиснув на  віртуальні електронні гальма".

07.03.2026 19:07noteyu

Феррарі вирішила відкласти встановлення унікального антикрила
С -- стратегія. Показати всім цікаву ідею та дати час конкурентам на її вивчення та впровадження.

04.03.2026 12:02noteyu

Лео Турріні: Фернандо Алонсо на межі нервового зриву
Фатум Хонди переслідує Фернандо.

27.02.2026 11:51noteyu

Ще одна азіатська країна вирішила повернути Формулу-1
Взагалі не запам'ятались нічим

04.02.2026 19:31Дима

Лідер Мерседес Ф1: «Машина не схожа на лайно. Такого не було уже 5 років»
Фраза "не схожа на лайно" - не схожа на комплімент.

04.02.2026 19:30Дима

Фредерік Вассер: Мені не подобається, що постійно критикують технічного директора Ferrari
Але коли вони ще виправляли болід, то він ставав лише гірше. Тому його справедливо гноблять, як на мене.

10.01.2026 20:16Дима

Як справи?
  • noteyu:   Тут трансляцій немає.
    03.05.26 19:44
  • Sweden1984:   Вітаю шановні.
    А де тут трансляція? Щось не можу знайти
    03.05.26 18:41
  • noteyu:   Тепер головна інтрига: залишиться Кімі лідером на старті чи, як завжди…
    03.05.26 14:04
  • Дима:   Смішно буде якщо титул візьме не Джордж, а Кімі.
    29.03.26 15:37
  • noteyu:   Перевантаження 50G відчув Берман під час зіткнення з бар'єром, повідомив Девід Крофт
    29.03.26 09:12
  • Дима:   Навряд — Рассел ще більше програв на старті. Червоні дуже гарно стартують.
    15.03.26 15:43
  • noteyu:   Мерси у своїй лізі. Був би Кімі досвідченіший, то взагалі не було би шансів в інших
    14.03.26 06:08
  • Дима:   Червоним варто потратити декілька мільйонів на Ханну Шмітц. Провтикати 2 вск — треба вміти. Цілком могли боротись поруч з мерсами, а так 2 половину просто докатали. Хем в гонці має більший темп, жаль його Леклер на початку відтіснив і довелось знову обганяти інших.
    08.03.26 07:26
  • Дима:   Піастрі — це…
    08.03.26 06:29
  • Дима:   Феррарі відмінно стартують, особливо Хем. Але стратеги їх — ****я.
    08.03.26 06:28
  • noteyu:   Про це Брандл Крофту сказав, але не дуже впевнено.
    07.03.26 19:03
  • Дима:   Я, схоже, не почув цього. Прикро.
    07.03.26 12:51
  • noteyu:   Льюїс жалівся на батарею з другого сегменту. Ніби вона не віддавала всю потужність.
    07.03.26 08:46
  • Дима:   Червоні знову здулись? В 3 на мідіумі рвали, а з софтом не пішло. Ще й незрозумілі проблеми в 2 у Льюіса.
    07.03.26 08:23
  • noteyu:   У маків класична вада лідера — уникати ризику за всяку ціну.
    30.11.25 19:44
  • noteyu:   maxizh, сорі, прикро звісно. Але календар додається ще навесні. І буває так, що під час сезону на офіційному сайті вносяться зміни вже в ході сезону. Не за всім вдається слідкувати.
    29.11.25 22:02
  • maxizh:   Вже другий раз пропускаю змагання бо орієнтувався на помилковий час який пише на цьому сайті. Виправляйтесь, або взагалі приберіть час початку змагань!
    29.11.25 17:02
  • noteyu:   У Катарі архітектура траси — це повна лажа!
    29.11.25 16:49
  • Дима:   В обох ферарі в першому сегменті вимкнувся двигун в одному місці? Що за ...?
    22.11.25 16:29
  • Дима:   Норріс як в Моствантеді використав воду, щоб завадити суперникам?
    08.11.25 18:40
  • noteyu:   Расселл іноді розчаровує, але раціонально він за 4-5 кіл, поки стайня вирішувала, трохи підсмажив гуму у брудному повітрі та втратив частину ефективності. Ситуація аналогічна Майамі, де «червоні» довго не могли вмовити Шарля поступитись Льюїсу.
    27.10.25 11:13
  • Дима:   Навіщо мерси свапнули боліди, якщо джордж не їде швидше? Цей нитік все більше розчаровує.
    26.10.25 23:05
  • Дима:   Не розумію стюартів: Макс на 1 колі, який не вернув Расселу нічого не отримав, Шарль, який вернув позицію лише Норрісу, а Хему ні теж не отримав, Макс, який не поміщався та видавив Хема знову не отримав, а Хем коли його Макс видавлював отримав. Де логіка? По перших епізодах навіть розслідувань не було.
    26.10.25 22:30
  • Дима:   Що за ...? Квала в 00:00, а не 23:00.
    25.10.25 23:10
  • Дима:   Одного разу графіка Ф1 показала битву за 18 позицію між Піастрі, Норрісом та Алонсо. Тролі.
    18.10.25 20:36
  • Дима:   Алонсо гарно кеглі збиває, правда варто спробувати це робити не собою.
    18.10.25 20:21
  • noteyu:   У Норріса був шанс випередити DRS-шарманку. Але 4+ секунди на піт-стопі — це треш.
    22.09.25 09:59
  • noteyu:   Вассер перед гонкою сказав, що в них буде агресивна стратегія! )))
    31.08.25 18:18
  • Дима:   Червоні вирішили скористатись сейфті-каром. Прорахувались, але де?
    31.08.25 17:15
  • noteyu:   Англійська «ейч» (H) має перекладатися як «г», а «джі» (G), як "ґ". Такі правила. Наприклад «honor» — гонор, честь, шана. «Hoverla» — Говерла.
    Стосовно другої літери у прізвищі Hamilton, то допускається як «а», так і «е». Але більш літературно, імхо, (та більш північно-американсько) «а» )), хоч він і британець за походженням )).
    З Гаджаром-Аджаром теж в принципі допустимі обидва варіанти.
    31.08.25 12:08
  • noteyu:   Вітаю, час дійсно змінився. Це іноді трапляється через те, що організатори вносять корективи у розклад через декілька місяців після публікації календаря. Виправив, дякую.
    31.08.25 12:00
  • maxizh:   І давно хотів спитати: чому англійську Н ви перекладаєте як Ге? Це такі нові тренди укр.мови? Весь світ каже Хемілтон, у нас Гамільтон, вони Хорнер, а ми Горнер.
    31.08.25 09:16
  • maxizh:   Вітаю!
    У вас час на сайті початку кваліфікації та самої гонки стоїть не вірний.
    31.08.25 09:13
  • Дима:   Він щось відчував )))
    07.08.25 06:09
  • noteyu:   Ну нити він почав одразу після другого піту. Все сходиться ))
    06.08.25 12:15
  • Дима:   Ниття Шарля за програну гонку означає, що все добра було? Тоді ок.
    04.08.25 21:23
  • noteyu:   На першому харді у Леклера все було добре. Але другий вони поставили зарано через блеф маків, що напевно і коштувало подіуму.
    04.08.25 12:15
  • Дима:   Ну чому ж, деякий час вони були швидше, але на харді знову все погано. Навіщо вони з Гамільтоном так почали незрозуміло, а в Леклера вибору й не було.
    03.08.25 18:17
  • noteyu:   Феррарі так дешево купились на блеф маків! Труба!
    03.08.25 17:59
  • Дима:   Зате Норіса класно покарали за минуле зіткнення — в Австрії випустили Піастрі в трафік і дали перемогти.
    30.06.25 05:55

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК

Mercedes
Mercedes
(180.0)
 4 2
Ferrari
Ferrari
(110.0)
McLaren
McLaren
(94.0)
 1
Red Bull
Red Bull
(30.0)
 1
Alpine
Alpine
(23.0)
Haas
Haas
(18.0)
Racing Bulls
Williams
Williams
(5.0)
Audi
Audi
(2.0)
Cadillac
Cadillac
(0.0)
Всі команди

Вартові сайту

noteyu
noteyu Чемпион

Активні користувачі

Дима
Дима Чемпион
noteyu
noteyu Чемпион
Kotygoroshko
Kotygoroshko Новичок
Aliaze
Aliaze Тестер симулятора
Dmytro_UKR
Dmytro_UKR Новичок
Anneta
Anneta Тест пилот
Всі користувачі