Офіційно. Aston Martin назвав склад пілотів на сезон-2022

Офіційно. Aston Martin назвав склад пілотів на сезон-2022

18.09.21 10:45

Команда Формули-1 Aston Martin визначилися з пілотами на новий сезон.

Виявляється, що у зеленому боліді залишаться Себастьян Феттель та Ленс Стролл.

Що стосується Феттеля, то там сторони активували опцію продовження контракту ще на сезон.


джерело
noteyu

Новини формули 1
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
США 22.10.21 00 21 23
Найближчі перегони
практика 1
22 жовтня 19:30 - 21:00
практика 2
22 жовтня 23:00 - 00:30
практика 3
23 жовтня 21:00 - 22:00
кваліфікація
24 жовтня 00:00
ПЕРЕГОНИ
24 жовтня 22:00
найближчі гран-прі
29 - 31 жовтня 2021
Гран-Прі Мексики Місцезнаходження: Мехико, довжина траси 4304 м, дистанція Гран-Прі 305,354 км

05 - 07 листопада 2021
Гран-Прі Бразилії Місцезнаходження: Сан-Паулу, довжина траси 4309 м, дистанція Гран-Прі 305.909 км

03 - 05 грудня 2021
Гран-Прі Саудівської Аравії Місцезнаходження: Джидда, довжина траси 6145 м, дистанція Гран-Прі 308.750 км

Календар 2021
Останні новини

Феттель: Сподіваюся, що болід Ферстаппена стане швидшим Пілот Aston Martin Себастьян Феттель хотів би бачити Макса Ферстаппена переможцем чемпіонату.

Ферстаппен взяв поул у США, Гамілтон - одразу за ним Пілот Red Bull Макс Ферстаппен став переможцем кваліфікації на автодромі в Остіні.

Шеф автодрому в Остіні: Наша траса проблемна для MotoGP, але не для Ф-1 Керівник траси в Остіні Боббі Епштейн навів власні аргументи.

Вольфф: Штраф для Боттаса - це погані новини Керівник Mercedes Тото Вольфф прокоментував штраф на 5 місць через заміну мотора.

Офіційно. Боттас втратить 5 місць на старті гонки в США Пілот Mercedes Валттері Боттас опуститься на п'ять місць на стартовій решітці.

Глас народу
Росберг: Гамілтон завжди звалює провину на інших
Це брітні про ті випадки, коли намагався збити Хема, але сам залишався з розбитим болідом? Лише в Іспанії йому вдалося щось вдале.

21.10.2021 20:52Дима

Масі: Нас не цікавлять закулісні суперечки Mercedes та Red Bull
Але справа в тому, що з Леклером інша ситуація - він на вході був правіше, відповідно і Хем правіше, на виході розширив, а Хем так і поїхав по вужчій.

21.07.2021 16:55Дима

ЗМІ: Mercedes не прийняв остаточного рішення щодо Боттаса
Майже в очках, але Алонсо таки відібрав ...child

04.07.2021 21:53noteyu

ЗМІ: Mercedes не прийняв остаточного рішення щодо Боттаса
Треба щоб Рассел дав копоті на Шпільредбулринзі. Не маю нічого проти фіна, але замість HAMVERBOTa хотілося б RUSPERGASa якогось...

26.06.2021 15:20Vj54

Боттас втратить 3 позиції на старті в Штирії
2 штрафних бали. Можливо останні...

26.06.2021 15:13Vj54

Феттель: Я не маю права давати поради Ферстаппену
Така позиція викликає велику повагу! good

21.05.2021 22:07noteyu

Монтойя: Формулі-1 не вистачало боротьби двох команд
Чому всі забувають про 2 просраних сезони Феррарі з чітерним двигуном, через Себа та те, що чмирили Леклера на користь Себа? Це ж було не так давно?

07.05.2021 21:38Дима

Боттас виграв і другу практику в Імолі, Гамілтон - другий
Можливо на цьому вся інтрига і завершилась ...sad

16.04.2021 21:08noteyu

Боттас: Поганий піт-стоп позбавив мене усіх шансів
Піт стоп забрав від сили 1,5 секунди, звідки інші 30?

29.03.2021 17:21Дима

Сайнс: Третій сегмент пішов не за планом
Главное чтобы гонка прошла за Планом!!!hi

28.03.2021 14:08Aliaze

Ферстаппен підкорив і другу практику у Бахрейні, Гамілтон - третій
Пока видно Что За Чемпионство будут бороться Ред Бул . Макларен . Феррари и Мерседес!!hi

26.03.2021 21:34Aliaze

Як справи?
  • Aliaze:   Долгожданная Подиум у ФЕРРАРИ!!!
    26.09.21 17:46
  • noteyu:   Під час трансляції був чіткий титр, розглядали інцидент між Оконом та Феттелем і присудили +5 сек Окону за небезпечний маневр. А потім якось зам'яли (забули?).
    14.09.21 22:11
  • Дима:   Пересу за обгін за межами траси, а все інше — не помітили. Хоча чого чекати від Антона?
    13.09.21 16:53
  • noteyu:   От я тільки не зрозумів, чому у підсумковому протоколі Пересу додали +5 сек, а Окону ні…
    12.09.21 17:43
  • Дима:   Ни хера себе Рассел молоток.
    28.08.21 17:56
  • Aliaze:   Леклеру не хватило несколько кругов до финиша
    Второй комплект шин Что вообще неработал как первый!!!
    Сайнсу запороли подиум на пит-стопе
    18.07.21 20:15
  • Aliaze:   Леклер первым идёт
    18.07.21 20:01
  • Дима:   Не совсем: таки Хэм слишком оптимистичен был, но и Макс не глядя зашел в поворот.
    18.07.21 18:47
  • Aliaze:   Леклер первым идёт
    18.07.21 17:53
  • Aliaze:   Началось Гонки выдалось жарким!!!
    Аварии гоночный инцидент!!!
    18.07.21 17:43
  • Дима:   Ні, габарити болідів стандартизовані — це буси с картинговою посадкою. З тієї ж опери наказ Боттасу не атакувати пошкодженого Хема, хоть додумались відмінити через пару кіл.
    05.07.21 18:10
  • noteyu:   Одного дня закінчиться )).
    McLaren була швидка на прямих, до того ж, траса коротка, ніби другий Будапешт, таке трапляється. =))
    А те, що боліди довгі, тут питання до головного конструктора імхо, він закладає концепт знаючи ризики трас на кшталт Сан-Пауло, Штирії, Будапешту…
    04.07.21 21:52
  • Дима:   Коли закінчится цей сезон? Явно повільний Норріс 20 кіл тримає швидшого Хема, а аеродинаміка не дозволяє атакувати. В середині пелетону тільки шини дозволяють атакувати. Як можна було до такого довести? Боліди розміром 5,1 м(в мене Віваро 9 місць має 5,4 м) як корови в поворотах.
    04.07.21 16:35
  • Дима:   Рассел красавчик, на мидиуме в 3 пройти.
    03.07.21 16:51
  • noteyu:   Фініш був просто шокуюче-шалений, для когось позитивно-шалений, а для когось навпаки!!!
    06.06.21 17:56
  • Aliaze:   Концовка была жаркой!!!
    06.06.21 17:47
  • Aliaze:   ФЕТТЕЛЬ КРАСАВЕЦ!!!
    06.06.21 17:46
  • noteyu:   Перес та Феттель — віннери!
    06.06.21 17:43
  • Дима:   Хем молоток.
    06.06.21 17:18
  • Aliaze:   ЭТО шок Для Ред Бул шины не выдержали!!!
    06.06.21 16:56
  • Дима:   Расстроил Макс. Он на таком РБ должен со старта сезона лидировать, но то лажают, то такая невезуха.
    06.06.21 16:39
  • Aliaze:   ФЕТТЕЛЬ КРАСАВЕЦ!!!
    06.06.21 16:28
  • Aliaze:   Леклер завоевал пол и Это шаг перед к победе в домашним Гран При!!!
    23.05.21 14:53
  • Дима:   Я думаю, що не злив. Перше місце дісталось лише тому, що Хем не захотів ризикувати. В гонці далеко не відпускав, після першого піту завжди був швидший, а ще фактор Боттаса — у випадку іншої стратегії Макса він хоча б шиканою виступив.
    11.05.21 17:44
  • noteyu:   Red Bull злив перемогу, хоча мав, як на мене, принаймні два «вікна» можливостей — реагувати одразу на другий піт Мерсів чи ставити «червону» гуму кіл за 15-17 до фінішу…
    Поводились як кролик перед удавом.
    09.05.21 20:51
  • noteyu:   Ну він не топ-зірка, але більш-меньш вправно ганяється.))
    Насправді, я теж «за» те аби Макс та Гам опинились в одній стайні. Але ж цього напевно ніколи не станеться…
    02.05.21 22:16
  • Дима:   Достатньо, якби був в заліку на місці Макса, а не відстав вдвоє. Мене більше не влаштовує те, що він багато розмовляє без результату. Позер.
    02.05.21 20:31
  • noteyu:   Діма, дно-не-дно, а як другий номер очок привозить достатньо для КК.
    02.05.21 18:32
  • Дима:   Какое Боттас дно, надо было сразу всех пропускать, чтобы не жечь зря моторы. Че это за пилот, что ему надо пинок от шефа команды?
    02.05.21 18:13
  • noteyu:   Окон та Алонсо отримали перші бали у залік після штрафу Райкконена (+20 сек).
    19.04.21 12:49
  • Дима:   Че за дерьмовые правила в Ф1? Конченый рестарт на 34 круге.
    18.04.21 17:27
  • Aliaze:   Ошибка Хема сделала более не присказуемый концовку Гонки
    18.04.21 17:25
  • Aliaze:   Гонка Было мокрая Но тем временем и интереснее!!!
    18.04.21 17:21
  • noteyu:   Рассел виставив себе дурнем. В самого занесло болід на Боттаса, та ще й пішов стосунки з'ясовувати (facepalm!)
    18.04.21 17:20
  • noteyu:   Привіт Діма. Норріса трохи жалко, а Перес — крутий перець! ))
    Чомусь мені здалося, що виїзди за межі траси декому прощали, а іншим ні…
    18.04.21 11:32
  • Дима:   Всем приятного дня.
    Ну как квала? Хэм похоже вырвал поул у РБ, но кажется они попытаются первую гонку повторить. Перес — красава, а Боттас снова лох. Мне кажется уже в этом сезоне Льюису(да и мерсу в КК тоже) будет не хватать напарника с умениями Рассела.
    17.04.21 16:18
  • Дима:   А що тут казати? Тактику задавати був зобов'язаний РБ, а не підлаштовуватись під мерсів. Невдалий обгін чисто помилка Макса. Коли Перес поїде на повну мерсам сильно не вистачатиме Рассела.
    28.03.21 20:33
  • noteyu:   Навіть не ризикну гадати чому. Почекаю, що вони самі розкажуть.
    28.03.21 20:21
  • Дима:   Не звикли, що фаворити?
    28.03.21 20:14
  • noteyu:   Просто вони обрали трохи дивну тактику. Самі себе посунули у стан наздоганяючих.
    28.03.21 19:55

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК

Mercedes
Mercedes
(433.5)
 6 7
Red Bull
Red Bull
(397.5)
 8 5
McLaren
McLaren
(240.0)
 1 2
Ferrari
Ferrari
(232.5)
Alpine
Alpine
(104.0)
 1
AlphaTauri
AlphaTauri
(92.0)
 1
Aston Martin
Williams
Williams
(23.0)
Haas
Haas
(0.0)
 1
Всі команди

Вартові сайту

Олександр
Олександр Чемпіон
Andrey
Andrey Чемпіон

Активні користувачі

skorpion
skorpion Чемпион
Sveta+F1
Sveta+F1 Чемпион
Гарик
Гарик Тест пилот
Helgcos
Helgcos Тест пилот
sheila
sheila Тест пилот
Evgen
Evgen Чемпион
Золотусик
Золотусик Тестер симулятора
Всі користувачі