Пілоти Ф1: шкода буде втратити Барселону

Пілоти Ф1: шкода буде втратити Барселону

14.05.19 13:28

За словами кількох пілотів, зникнення Барселони з календаря Формули 1 було б прикрим, хоча перспектива гонок у Зандворті є привабливою.

Як повідомляв Motorsport.com, Гран Прі Нідерландів може повернутися до розкладу Ф1 наступного сезону за рахунок іспанської гонки.

На запитання журналіста Motorsport.com щодо їхніх думок про можливий обмін, усі п'ять пілотів, які прийшли на офіційну прес-конференцію перед початком Гран Прі Іспанії – Себастьян Феттель, Валттері Боттас, Карлос Сайнс, П'єр Гаслі та Джордж Расселл, висловили розчарування перспективами повернення, що відбудеться за рахунок Барселони.

Феттель і лідер чемпіонату Боттас сказали, що буде дуже шкода, тоді як Сайнс - який є єдиним іспанським пілотом Ф1 після завершення кар’єри Фернандо Алонсо – сказав, що це буде «велика втрата».

«Наскільки мені відомо, переговори продовжуються, - сказав Сайнс. - Я думаю, що це на користь Барселоні, Іспанії, Формули 1. Гран Прі Іспанії має велику історію у Формулі 1. Цей трек має багато історії, і було б шкода програти це.

Сподіваюся, що вони зможуть дійти якоїсь згоди. Можливо, не наступного року, бо вже занадто пізно, або, сподіваюся, так – просто погодитися на щось у майбутньому».

Боттас сказав, що ідеальний сценарій полягає в тому, щоб Барселона залишилася, а Зандворт, який він назвав «досить крутим треком», приєднався.

Пілот Red Bull Гаслі сказав, що для Іспанії буде «великим шоком» зникнути з календаря, але француз, як і Боттас, у захваті від перспективи повернення Зандворта.

«Барселона – це, мабуть, траса, на якій ми їздили найбільше, - сказав Гаслі. - Отже, сподіваємося, що угоду буде досягнуто. Зандворт досить цікавий, якщо це відбудеться. Це дуже вузька траса.

Я був там тільки одного разу, але вона дійсно вимоглива з точки зору пілотування. Вивести на неї машини Ф1 було б досить круто та захопливо».

Новачок Ф1 Джордж Расселл, який зайняв друге місце у гонці Формули 3 на Зандворті у 2015 році, сказав: «Було б прикро втратити цю трасу, тому що вона чудова.

Але з іншого боку, Зандворт, ймовірно, входить до моєї п'ятірки улюблених трас. Я думаю, що це дійсно неймовірний трек, він має дуже яскравий характер».

Расселл сподівався, що гравійні зони вильоту Зандворта залишаться «тому що це робить трек таким вимогливим і настільки неймовірним для пілотування».

Пілот Toro Rosso Данііл Квят сказав, що це робить Зандворт «ще більш складним» у відповідь на запитання журналіста Motorsport.com щодо його думки.

«Обгони мають бути проблемою, бо там є багато чудових швидких поворотів, але за сучасними машинами, очевидно, важко слідувати, - сказав Квят. - У Ф3 це був мій улюблений трек. Можливо, обидва з них (Барселона і Зандворт) – це було б чудово. Барселона стала дуже класичним треком, так чому б ні?».

Нідерландець Макс Ферстаппен, чий успіх із Red Bull став причиною повернення гонки в Зандворті, заявив, що це не обов'язково означає кінець Барселони.

«Завжди сумно втрачати Гран Прі, - сказав він. - Але так само було з Малайзією, яка також була прекрасним місцем. Можливо, у майбутньому вона знову повернеться, хтозна. Так само з Зандвортом, чи не так? Так було на деякий час і, напевно, знову повернеться».


джерело
noteyu

Інтерв'ю формули 1
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
01.01.70 00 16 19
Найближчі перегони
найближчі гран-прі
Календар 2025
Останні новини

Ріккардо Патрезе: «Лише він може боротись з Ферстаппеном. Це не Норріс» Колишній пілот Ф1 вважає, що лише Шарль Леклер здатен скласти конкуренцію чотириразовому чемпіону

Алекс Албон: «Він заслуговує на місце у Ф1. Я був у такій ситуації» Пілот Williams сподівається, що Юкі Цунода повернеться на стартову решітку

Феррарі оцінила втрати притискної сили на болідах нового покоління Ф1 Скудерія оцінює, що втрати на боліді 2026 року зростуть приблизно на 20% порівняно з машинами 2025

Карлос Сайнс: «Усі можуть мріяти про титул, а він його виграв» Пілот Williams став на захист Ландо Норріса

Прогнози невтішні. Нова команда Ф1 готується бути аутсайдером Каділлак розпочне сезон у Барселоні далеко позаду конкурентів

Глас народу

Фредерік Вассер звернувся до Гамілтона після різких слів: «Треба заспокоїтися»
Якщо у відповідальні моменти у ваших болідах не будуть вимикатись двигуни, то й не буде ніяких різких слів.

25.11.2025 06:22Дима

У Формулі-1 планують привести тривалість гонок до єдиного стандарту
Якийсь зуд у всіх місцях одразу. Якщо все працює добре -- не чіпайте.

09.11.2025 13:04noteyu

У Формулі-1 обговорять нове важливе правило
перетворюють спорт на шоу

06.11.2025 12:12noteyu

У Формулі-1 обговорять нове важливе правило
Замість конкуренції виробників вводять тупі штучні правила.

05.11.2025 20:13Дима

Чемпіонський камбек Норріса та що не так зі штрафами у Формулі-1
Але Макс все рівно мав повернути позицію расселу. Хіба ні?

29.10.2025 18:09Дима

Джордж Расселл: Ферстаппен та Леклер повинні були отримати штраф
Хоч Рассел ще той кадр останні пару років, але тут він правий - порушення Макса та Шарля просто проігнорували. При чому у них не просто перевага, , що триває, а тупо по позиції отримали.

28.10.2025 18:02Дима

Стюарди Гран Прі Мексики пояснили, чому оштрафували Гамілтона
Тобто, що його видавлювали значення не має? Ні попередні повороти, де Макс не встигав випередити, ні цей. Лицеміри. 

28.10.2025 17:56Дима

Шарль Леклер: Ferrari виступає сильно в теплу погоду
Ага, у Сингапурі було холодно...

17.10.2025 12:27noteyu

Стефано Доменікалі: Новим уболівальникам байдуже, етап відбувається в Монако чи у Вегасі
Та й Монако, як і Сингапур, не самі цікаві траси по кількості та якості подій.

15.10.2025 19:53Дима

Джордж Расселл має бажання відмовитися від менеджерських послуг Тото Вольффа
Менеджер Тото Вольф не зміг домовитися з керівником команди Тото Вольфом, бо той прагнув собі збільшити бонуси.

03.10.2025 19:24Дима

Як справи?
  • noteyu:   У маків класична вада лідера — уникати ризику за всяку ціну.
    30.11.25 19:44
  • noteyu:   maxizh, сорі, прикро звісно. Але календар додається ще навесні. І буває так, що під час сезону на офіційному сайті вносяться зміни вже в ході сезону. Не за всім вдається слідкувати.
    29.11.25 22:02
  • maxizh:   Вже другий раз пропускаю змагання бо орієнтувався на помилковий час який пише на цьому сайті. Виправляйтесь, або взагалі приберіть час початку змагань!
    29.11.25 17:02
  • noteyu:   У Катарі архітектура траси — це повна лажа!
    29.11.25 16:49
  • Дима:   В обох ферарі в першому сегменті вимкнувся двигун в одному місці? Що за ...?
    22.11.25 16:29
  • Дима:   Норріс як в Моствантеді використав воду, щоб завадити суперникам?
    08.11.25 18:40
  • noteyu:   Расселл іноді розчаровує, але раціонально він за 4-5 кіл, поки стайня вирішувала, трохи підсмажив гуму у брудному повітрі та втратив частину ефективності. Ситуація аналогічна Майамі, де «червоні» довго не могли вмовити Шарля поступитись Льюїсу.
    27.10.25 11:13
  • Дима:   Навіщо мерси свапнули боліди, якщо джордж не їде швидше? Цей нитік все більше розчаровує.
    26.10.25 23:05
  • Дима:   Не розумію стюартів: Макс на 1 колі, який не вернув Расселу нічого не отримав, Шарль, який вернув позицію лише Норрісу, а Хему ні теж не отримав, Макс, який не поміщався та видавив Хема знову не отримав, а Хем коли його Макс видавлював отримав. Де логіка? По перших епізодах навіть розслідувань не було.
    26.10.25 22:30
  • Дима:   Що за ...? Квала в 00:00, а не 23:00.
    25.10.25 23:10
  • Дима:   Одного разу графіка Ф1 показала битву за 18 позицію між Піастрі, Норрісом та Алонсо. Тролі.
    18.10.25 20:36
  • Дима:   Алонсо гарно кеглі збиває, правда варто спробувати це робити не собою.
    18.10.25 20:21
  • noteyu:   У Норріса був шанс випередити DRS-шарманку. Але 4+ секунди на піт-стопі — це треш.
    22.09.25 09:59
  • noteyu:   Вассер перед гонкою сказав, що в них буде агресивна стратегія! )))
    31.08.25 18:18
  • Дима:   Червоні вирішили скористатись сейфті-каром. Прорахувались, але де?
    31.08.25 17:15
  • noteyu:   Англійська «ейч» (H) має перекладатися як «г», а «джі» (G), як "ґ". Такі правила. Наприклад «honor» — гонор, честь, шана. «Hoverla» — Говерла.
    Стосовно другої літери у прізвищі Hamilton, то допускається як «а», так і «е». Але більш літературно, імхо, (та більш північно-американсько) «а» )), хоч він і британець за походженням )).
    З Гаджаром-Аджаром теж в принципі допустимі обидва варіанти.
    31.08.25 12:08
  • noteyu:   Вітаю, час дійсно змінився. Це іноді трапляється через те, що організатори вносять корективи у розклад через декілька місяців після публікації календаря. Виправив, дякую.
    31.08.25 12:00
  • maxizh:   І давно хотів спитати: чому англійську Н ви перекладаєте як Ге? Це такі нові тренди укр.мови? Весь світ каже Хемілтон, у нас Гамільтон, вони Хорнер, а ми Горнер.
    31.08.25 09:16
  • maxizh:   Вітаю!
    У вас час на сайті початку кваліфікації та самої гонки стоїть не вірний.
    31.08.25 09:13
  • Дима:   Він щось відчував )))
    07.08.25 06:09
  • noteyu:   Ну нити він почав одразу після другого піту. Все сходиться ))
    06.08.25 12:15
  • Дима:   Ниття Шарля за програну гонку означає, що все добра було? Тоді ок.
    04.08.25 21:23
  • noteyu:   На першому харді у Леклера все було добре. Але другий вони поставили зарано через блеф маків, що напевно і коштувало подіуму.
    04.08.25 12:15
  • Дима:   Ну чому ж, деякий час вони були швидше, але на харді знову все погано. Навіщо вони з Гамільтоном так почали незрозуміло, а в Леклера вибору й не було.
    03.08.25 18:17
  • noteyu:   Феррарі так дешево купились на блеф маків! Труба!
    03.08.25 17:59
  • Дима:   Зате Норіса класно покарали за минуле зіткнення — в Австрії випустили Піастрі в трафік і дали перемогти.
    30.06.25 05:55
  • noteyu:   Триндець Сайнсу болід підготували! І ще й прогрівочне коло проїхатись на заблокованих гальмах — фейспалм!
    29.06.25 16:15
  • noteyu:   шо за стратеги такі?
    16.06.25 11:54
  • Дима:   А ці стратеги ферарі досі з нами в одній кімнаті?
    Не розумію Норріса, де він побачив можливість.
    Ну і Рассел, виявляється, ниций.

    15.06.25 22:36
  • noteyu:   Провайдер сьогодні затіяв переїзд у новий дата-центр, тому є певні тимчасові негаразди з нейм-серверами. Соррі за незручності.
    14.06.25 14:51
  • noteyu:   Піастрі летить до свого першого титулу. А Леклеру конкретно підфартило з автомобілем безпеки та хардом у Ферстаппена.
    01.06.25 17:43
  • Дима:   А ні, стоп, в Леклера здається шин не було на останній піт ))
    19.05.25 05:54
  • noteyu:   Так, жеребці не облажались сьогодні. Зате, як облажались Астон Мартін!
    18.05.25 17:48
  • Дима:   Вперше за довгий час червоні не налажали зі стратегією, хоча для цього особливо й можливостей не було.
    18.05.25 17:40
  • Дима:   Шок. Особливо після чітерського двигуна, жодної фішки з якого, схоже, не почерпнули та після швидкого попереднього сезону. Регламент не змінився, але червоні вкотре просрали щось.
    17.05.25 22:10
  • noteyu:   Ще парочка таких вікендів і Вассьор може стати безробітним.
    17.05.25 18:21
  • noteyu:   Все може бути )
    07.05.25 11:58
  • Дима:   Мова не про це, судячи з усього вони навіть боялись звернутись до Шарля з цим.
    06.05.25 18:08
  • noteyu:   Або там була суцільна лайка :):):)
    06.05.25 11:43
  • Дима:   Судячи з того, що пускала в ефір фіа, то команда декілька кіл ніяких вказівок не давала Шарлю.
    05.05.25 18:16

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК

McLaren
McLaren
(833.0)
 14 10
Mercedes
Mercedes
(469.0)
 2 7
Red Bull
Red Bull
(451.0)
 8 3
Ferrari
Ferrari
(398.0)
 2
Williams
Williams
(137.0)
 1
Racing Bulls
Aston Martin
Haas
Haas
(80.0)
Kick Sauber
Alpine
Alpine
(22.0)
Всі команди

Вартові сайту

noteyu
noteyu Чемпион

Активні користувачі

Дима
Дима Чемпион
noteyu
noteyu Чемпион
Kotygoroshko
Kotygoroshko Новичок
Aliaze
Aliaze Тестер симулятора
Dmytro_UKR
Dmytro_UKR Новичок
Anneta
Anneta Тест пилот
Vj54
Vj54 Допущенный на Пит-лейн
Всі користувачі