Хюлкенберг: Заработать очки в Сильверстоуне будет непросто

Хюлкенберг: Заработать очки в Сильверстоуне будет непросто

27.06.13 20:58

...

27/06/2013, эксклюзивное интервью



В четверг в Сильверстоуне Нико Хюлкенберг ответил на вопросы F1News.Ru, рассказав о том, как складывается его первый сезон в Sauber, и о том, что в жизни в Швейцарии есть свои плюсы.

Вопрос: К сожалению, ситуация в этом году для вас и для вашей новой команды складывается не лучшим образом. В одном из недавних интервью официальному сайту чемпионата вы сказали, что пришло время бросаться в бой: что вы имели в виду? В бой с кем или с чем?
Нико Хюлкенберг:
Не уверен, что я это говорил. Бросаться в бой? Впрочем, нам действительно приходится по-настоящему бороться, продолжать упорно работать, чтобы переломить ход ситуации. Надо сделать все возможное, чтобы поднять скорость нашей машины, ведь пока C32 просто недостаточно хороша. И если это не удастся, то нас ждет долгий и беспросветный сезон.

В общем, если я и сказал, что пора бросаться в бой, то имел в виду, что команда должна продолжать работать с машиной и прилагать максимум усилий, чтобы изменить положение к лучшему.

Вопрос: А как вы оцениваете собственную работу с начала сезона? Вы сделали все, что от вас зависело?
Нико Хюлкенберг:
Скажем так, глядя из кокпита, я не вижу ни одной гонки или квалификации, в которой мы могли бы добиться заметно более высоких результатов. Конечно, теоретически, всегда можно что-то улучшить, но если посмотреть на вещи шире, то это уже мой третий сезон в Формуле 1, и я считаю, что в Sauber я работаю стабильнее, чем в предыдущие годы, выжимая из машины все, что возможно.

Вопрос: Вы говорите, что это ваш третий сезон, но так получилось, что каждый год вы проводили в новой команде: вероятно, это только осложняет вашу задачу?
Нико Хюлкенберг:
Переход в новую команду означает, что всегда требуется какое-то время на адаптацию. Нужно со всеми познакомиться, чтобы люди тебя узнали; на полную интеграцию с командой всегда уходит несколько недель или даже месяцев. Но это неизбежно, когда ты приходишь в новый коллектив.

Вопрос: В том же интервью вы говорили, что наиболее позитивным моментом сезона стал гоночный уик-энд в Барселоне, где тоже не всё сложилось удачно, однако машина была более-менее быстрой. Поскольку Сильверстоун с его быстрыми поворотами отчасти сравним с Барселоной, можно ли ожидать, что в Великобритании есть шанс добиться неплохого результата?
Нико Хюлкенберг:
Гран При Испании был уже давно, и ведущие команды модернизируют свои машины быстрее, чем мы. Я считаю, что мы от них пока отстаем. Да, Сильверстоун – скоростная трасса, и это роднит ее с испанской. Здесь действительно не так много медленных поворотов, не так часто приходится разгоняться, однако, заработать очки будет непросто.

Вопрос: Вы говорите только о машине и, в отличие от других, не жалуетесь на резину. Или проблемы с C32 столь серьезны, что шины играют второстепенную роль?
Нико Хюлкенберг:
Шины такие, какие есть, и всем командам приходится искать к ним подход, адаптироваться и учиться правильно с ними работать. Возможно, в ситуации с резиной надо говорить о чьих-то личных интересах, не исключено, что здесь примешивается политика, я не знаю, но, разумеется, чем машина в целом лучше, то проще решать все проблемы, в том числе, проще добиться эффективной работы резины.

Вопрос: Также говорят, что проще работать, когда в команде действительно сбалансированный состав, когда оба гонщика примерно равны по уровню опыта и мастерства. Эстебан Гутьеррес, ваш напарник – быстрый и талантливый гонщик, но в какой мере он участвует в работе по доводке машины?
Нико Хюлкенберг:
Если говорить о доводке машины, то здесь особых сложностей не возникает. Дело в другом. Эстебан – действительно одаренный и перспективный пилот, но если у тебя более опытный напарник, который уже давно выступает в Формуле 1 и многого добился, то когда ты его опережаешь, твой результат выше ценится, чем в случае с новичком. Но не моей власти выбирать себе напарников, я не могу на это повлиять.

Вопрос: После Гран При Канады сообщалось, что вы сошли с дистанции из-за проблемы с подвеской. Неужели Sauber подвела надежность?
Нико Хюлкенберг:
Нет, мне пришлось сойти из-за прокола колеса, хотя писали о подвеске. По-моему, проблем с надежностью сейчас нет ни у кого. Регламент давно не менялся, команды строят надежные машины, контроль качества очень высокий, и я даже не помню, когда последний раз был сход именно из-за технических проблем.

Вопрос: В этом году вам пришлось сменить место жительства и переехать в Швейцарию: как живется на новом месте, вы уже привыкли?
Нико Хюлкенберг:
Швейцария – замечательная страна, а база Sauber находится лишь в часе езды от моего дома, поэтому я часто бываю в Хинвиле и общаюсь с инженерами. Раньше я не думал о переезде в эту страну, но здесь очень высокий уровень жизни, отличные условия для тренировок, поэтому здесь живет много гонщиков и вообще людей из мира автоспорта, в том числе по соседству со мной, хотя мы и нечасто встречаемся, поскольку все очень заняты. Но плюсов действительно много.


джерело
Evgen

Інтерв'ю формули 1
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
Бельгія 25.07.25 16 11 14
Найближчі перегони
практика 1
25 липня 13:30 - 15:00
кваліфікація спринт
25 липня 17:30 - 18:15
СПРИНТ
26 липня 13:00 - 13:30
кваліфікація
26 липня 17:00
ПЕРЕГОНИ
27 липня 16:00
найближчі гран-прі
25 - 27 липня 2025
Гран-Прі Бельгії Місцезнаходження: Спа, довжина траси 7004 м, дистанція Гран-Прі 308.052 км

01 - 03 серпня 2025
Гран-Прі Угорщини Місцезнаходження: Будапешт, довжина траси 4381 м, дистанція Гран-Прі 306.630 км

29 - 31 серпня 2025
Гран-Прі Голандії Місцезнаходження: Амстердам, довжина траси 4252 м, дистанція Гран-Прі 306.144 км

Календар 2025
Останні новини

Альтернатив немає. У Ред Буллі розповіли, хто буде напарником Ферстаппена Команда не планує цього сезону міняти Цуноду

Гюлькенберг двічі проігнорував накази команди на шляху до свого першого подіуму Рішення пілота виявилися повністю виправданими

Феррарі оголосила про продовження контракту з одним із пілотів Антоніо Джовінацці залишиться частиною Скудерії

Нова команда Ф1 націлилась на Шумахера. Підтверджено переговори Колишній пілот Формули-1 може повернутись в пелотон наступного року

Макс Ферстаппен прокоментував свій розворот на трасі в Британії Пілот Red Bull не очікував, що буде так мокро

Глас народу
Помилка Піастрі, неймовірний Галк, провал Феррарі, Мерседеса і Ред Булла
Піастрі зробив королівський подарунок своєму напарнику. Дурнішої помилки мабуть не було за всю історію.

07.07.2025 17:16noteyu

Президент Феррарі часів Шумахера сенсаційно очолив компанію-конкурента
Оце так поворот, щось тривожно за рейсінг маків. Сподіваюсь дідусь не буде напружувати цінними порадами рейсерів.

28.06.2025 08:45YPV

Шумахер назвав, хто має очолити Феррарі у Формулі-1
Зайдль-шмайдль. У маках він чогось досяг?

21.06.2025 11:57noteyu

Топ-команда Формули-1 може змінити керівника
скільки титулів команда виграла з ним на чолі

07.06.2025 00:25helmut

Топ-команда Формули-1 може змінити керівника
о, знайшли цапа відбувайла 

07.06.2025 00:24helmut

Макларен оформив перший дубль у цьому столітті на Гран-прі Іспанії, оштрафований Ферстаппен опинився поза подіумом
Якби Алонсо не поїхав би на останній піт-стоп то за якісь три кола Бортолето його пройшов би.Просто шалена гонка від Заубер.Халк просто топ

01.06.2025 23:12Deco20u11

Пілот Мерседеса: «Не знаю, що в голові у Ферстаппена»
Дивний трюк від Макса.В нього Лоусон вселився чи що?

01.06.2025 23:06Deco20u11

Мік Шумахер може замінити Колапінто в Alpine
Нетерплячка в них. поп-стайл.

31.05.2025 12:09noteyu

Мік Шумахер може замінити Колапінто в Alpine
Це вже на жарт схоже.Лоусону 2 гонки дали,Дуену  і Колапінто вже міняють????

29.05.2025 23:58Deco20u11

Александер Албон: Знаю, що ми влаштували погане шоу і розлютили кількох пілотів позаду
Зате тут була продемонстрована чудова командна робота

26.05.2025 12:44Deco20u11

Нове правило не допомогло: Норріс виграв типовий Гран-прі Монако
Бортолето потрібно ставити пам'ятник 

26.05.2025 00:36Deco20u11

Олівер Берман: Не знаю, чому моє коло у кваліфікації не зарахували
"проклацали клювами" стюарди у суддівській кімнаті, хоча в них є всі дані хто де перебуває просто на момент натискання кнопки...

18.05.2025 10:54noteyu

Як справи?
  • Дима:   Зате Норіса класно покарали за минуле зіткнення — в Австрії випустили Піастрі в трафік і дали перемогти.
    30.06.25 05:55
  • noteyu:   Триндець Сайнсу болід підготували! І ще й прогрівочне коло проїхатись на заблокованих гальмах — фейспалм!
    29.06.25 16:15
  • noteyu:   шо за стратеги такі?
    16.06.25 11:54
  • Дима:   А ці стратеги ферарі досі з нами в одній кімнаті?
    Не розумію Норріса, де він побачив можливість.
    Ну і Рассел, виявляється, ниций.

    15.06.25 22:36
  • noteyu:   Провайдер сьогодні затіяв переїзд у новий дата-центр, тому є певні тимчасові негаразди з нейм-серверами. Соррі за незручності.
    14.06.25 14:51
  • noteyu:   Піастрі летить до свого першого титулу. А Леклеру конкретно підфартило з автомобілем безпеки та хардом у Ферстаппена.
    01.06.25 17:43
  • Дима:   А ні, стоп, в Леклера здається шин не було на останній піт ))
    19.05.25 05:54
  • noteyu:   Так, жеребці не облажались сьогодні. Зате, як облажались Астон Мартін!
    18.05.25 17:48
  • Дима:   Вперше за довгий час червоні не налажали зі стратегією, хоча для цього особливо й можливостей не було.
    18.05.25 17:40
  • Дима:   Шок. Особливо після чітерського двигуна, жодної фішки з якого, схоже, не почерпнули та після швидкого попереднього сезону. Регламент не змінився, але червоні вкотре просрали щось.
    17.05.25 22:10
  • noteyu:   Ще парочка таких вікендів і Вассьор може стати безробітним.
    17.05.25 18:21
  • noteyu:   Все може бути )
    07.05.25 11:58
  • Дима:   Мова не про це, судячи з усього вони навіть боялись звернутись до Шарля з цим.
    06.05.25 18:08
  • noteyu:   Або там була суцільна лайка :):):)
    06.05.25 11:43
  • Дима:   Судячи з того, що пускала в ефір фіа, то команда декілька кіл ніяких вказівок не давала Шарлю.
    05.05.25 18:16
  • noteyu:   Шарль — ще той «фрукт»
    05.05.25 12:15
  • Дима:   Норріс це п… ц, мало того, що провалив старт, так ще й ніяк не міг Макса пройти.
    І яке ж Феррарі дно: вгробили Хему м'які шини — Леклеру сказали пропустити тоді, коли він і так його вже обганяв. Хоча в ситуації навпаки — проблем не виникало.
    05.05.25 06:55
  • noteyu:   Леклер на колі виїзду з боксів перед спринтом на ГП Майамі — це жах!
    03.05.25 19:23
  • noteyu:   Леклер на мідіумі — це було щось! Красава!
    20.04.25 21:49
  • Дима:   Я дуже здивуюсь якщо Норріс колись виграє титул — 2 рази підряд обганяти в останньому повороті та давати Гамільтону відіграти позицію на стартовій прямій, і змінити тактику лише після втручання інженера.
    20.04.25 20:32
  • noteyu:   Це як ставити діагноз телефоном.
    Щось пішло не так )))
    Але, врешті, все ж вийшло!
    19.04.25 23:17
  • Дима:   Якщо подивитись Ф1 декілька років тому було секундадві, в драг-рейсі(ага, заїзд на 5 — 6 км) це хоча б якось можна було помітити оком, то зараз ні. Якісь хаас чи вільямс вважаються аутсайдерами, але це, мляха, не так.
    Я поки знайшов ту пошту в тисячах повідомлень, то лист прийшов. Але не розумію, чому мій пароль не пройшов(Бо в мене один на безліч сайтів, крім банків).
    19.04.25 22:04
  • noteyu:   З поверненням Діма! =))
    З імейлами останнім часом така паранойя — цензурних слів не вистачає (прям, як у тебе стосовно тисячних :D:D:D)
    Наступного разу пиши мені на імейл, якщо не отримаєш лист з відновленням.
    19.04.25 21:58
  • Дима:   Якщо написати культурно, то я шокований, але в голові інші фрази.
    Просто коли кажуть 315 тисячних перевага, то число звучить значне. І вже 13 років використовую в професійній діяльності ті ж самі числа після коми, але відносно мм. Чи може це тому що Ф1 дивлюсь з 7 років і все це дуже звично?
    19.04.25 21:24
  • Дима:   Я не знаю. можливо це алкоголь(всього лиш вермут 14%), але до мене тільки шо дійшло — ми дивимся на мінімум 15 однакових болідів(Q2 всі були в 1,1 с), а в Q1 1 та 2 місця на 6,1 км розділяє сота доля секунди. Якби ці 15 їхали паралельно, то без фотофінішу переможця не виявиш. І мені знову гугл пароль не хтів слати, лише через пару місяців.
    19.04.25 21:20
  • noteyu:   Норріс не може без Ферстаппена поряд.
    12.04.25 20:51
  • noteyu:   Макс перевершив можливості боліду. Таку майстерність демонстрували на моїй пам'яті лише Сенна та Міхаель Шумахер.
    05.04.25 10:46
  • noteyu:   На першому та другому ряду завтра може бути спекотно на старті спринту.
    21.03.25 11:58
  • noteyu:   Угу, Маки у «вищій лізі» поки що.
    19.03.25 11:48
  • Andrey:   Поки що McLaren на висоті. Але гадаю у цьому сезоні буде багато інтриги!!!
    18.03.25 20:38
  • noteyu:   На цьому тижні перший ГП! Інтрига зростає ))
    10.03.25 11:34
  • noteyu:   Навзаєм Andrey! Сезон повинен бути цікавим ))
    28.02.25 13:22
  • Andrey:   Вітаю Всіх зі Стартом нового сезону і першим днем тесту
    28.02.25 11:50
  • noteyu:   Вітання вболівальникам Формули 1 з Новим Роком та прийдешнім сезоном!
    31.12.24 12:04
  • noteyu:   Спіткала сувора невдача. Сервер впав разом з актуальним бекапом. Відновлення забере якийсь час.
    15.12.24 18:53
  • noteyu:   Форза Феррарі! Красави, спрацювали шикарно!
    01.09.24 17:53
  • Дима:   А шо сталось? Мерседес Гамільтона старої специфікації раптом найшвидший(поки) болід в Бельгії.
    28.07.24 16:16
  • noteyu:   Так не до Оскара питання, а до командного містку. Перекинули свою відповідальність на пілота та поставили перед моральною дилемою. А самі чистенькі.
    21.07.24 21:24
  • Дима:   Та й хіба Маки не Оскара підставили?
    21.07.24 19:01
  • Дима:   Та він сам підставився на старті, нема чого на команду спирати.
    21.07.24 18:58

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК

McLaren
McLaren
(460.0)
 9 8
Ferrari
Ferrari
(222.0)
Mercedes
Mercedes
(210.0)
 1 3
Red Bull
Red Bull
(172.0)
 2 1
Williams
Williams
(59.0)
Kick Sauber
Aston Martin
Racing Bulls
Haas
Haas
(29.0)
Alpine
Alpine
(19.0)
Всі команди

Вартові сайту

noteyu
noteyu Чемпион
lexbog
lexbog Новичок

Активні користувачі

Дима
Дима Чемпион
noteyu
noteyu Чемпион
Kotygoroshko
Kotygoroshko Новичок
Aliaze
Aliaze Тестер симулятора
Dmytro_UKR
Dmytro_UKR Новичок
Vj54
Vj54 Допущенный на Пит-лейн
Anneta
Anneta Тест пилот
Всі користувачі