Феттель: «Борьба в квалификации будет очень упорной»
13.04.12 14:53
13/04/2012 К Себастьяну Феттелю в первый день Гран При Китая было приковано особое внимание. Разумеется, двукратный чемпион мира, выигравший на трассе в Шанхае три последних квалификации, никогда не жалуется на отсутствие интереса к своей персоне, но в этот раз, помимо всего прочего, команда попросила немца сесть за руль машины, на которую была установлена старая версия выхлопной системы, использовавшаяся еще на февральских тестах. Себ сделал это – и почти на три десятых опередил Марка
13/04/2012
К Себастьяну Феттелю в первый день Гран При Китая было приковано особое внимание. Разумеется, двукратный чемпион мира, выигравший на трассе в Шанхае три последних квалификации, никогда не жалуется на отсутствие интереса к своей персоне, но в этот раз, помимо всего прочего, команда попросила немца сесть за руль машины, на которую была установлена старая версия выхлопной системы, использовавшаяся еще на февральских тестах. Себ сделал это – и почти на три десятых опередил Марка Уэббера, который располагал самой свежей моделью выхлопа. О том, как сложилась для него пятница, немец рассказал журналистам в паддоке Шанхая…
Вопрос: Себастьян, расскажите о том, как прошел день.
Себастьян Феттель: Думаю, для нас все сложилось позитивно: я опробовал несколько разных вещей, и все они оставили хорошее впечатление. Когда все компоненты сложились вместе, все оказалось еще лучше. Теперь надо понять, как все то, чем мы сегодня занимались, соотносится с данными, которые смог получить Марк. После этого нужно будет выбрать наилучший вариант на завтра. В конце тренировок, когда мы попробовали проехать длинные серии кругов, на трассе было слишком много машин – но в целом мы можем быть довольны.
Вопрос: Сегодня команда опробовала различные конфигурации выхлопной системы. Можно ли сейчас говорить о том, какая из них лучше?
Себастьян Феттель: Отличия между ними довольно серьезные. Можно сказать, что я сделал несколько шагов назад, а Марк – вперед. Теперь нужно заново сравнить полученные данные. Ничего не могу сказать про Марка, но сам я ощущал себя вполне комфортно.
Вопрос: Удалось ли вам обрести общий язык с машиной?
Себастьян Феттель: Думаю, это очень важно. Конечно, сегодня у меня было только одно шасси – тогда как в идеальной ситуации хотелось бы иметь возможность садиться в кокпит, что-то пробовать, а затем пересаживаться в другой. К сожалению, такой возможности у нас не было, потому что потребовалось бы вносить слишком много изменений. Так что надо сравнить полученные результаты. Конечно, из-за прохладной погоды шины работали не совсем так, как хотелось бы, но некоторые выводы все равно можно сделать.
Вопрос: Оставите ли вы тот вариант, который испытывали сегодня, на остаток уик-энда?
Себастьян Феттель: Пока не знаю, посмотрим.
Вопрос: Как вы считаете, возможно ли, что с первого ряда гонку будете начинать вы с Михаэлем?
Себастьян Феттель: Не знаю – в Ф1 все возможно. Пока говорить об этом слишком рано, сейчас нам надо внимательно изучить собранные данные. Но уже сейчас видно, что в группе лидеров будет очень упорная борьба между McLaren, Mercedes и нами. Думаю, не стоит списывать со счетов и Lotus – похоже, сегодня у них возникли какие-то сложности, но они вполне способны преподнести сюрприз, во всяком случае, так было в двух последних гонках. Давайте посмотрим – отрывы в квалификации наверняка будут очень малы. Впрочем, фаворитом я по-прежнему считаю McLaren.
Вопрос: Что произошло сегодня утром на трассе между вами и Романом Грожаном?
Себастьян Феттель: Я лишь взмахнул в его адрес рукой – никаких других жестов. Я знаю, что такие истории очень нравятся журналистам. Но он мог бы освободить мне дорогу чуть раньше, а так я вынужден был проехать за ним три поворота – и круг был испорчен. Думаю, это настолько незначительный инцидент, что тут даже говорить не о чем.
Вопрос: Эдриан Ньюи сегодня постоянно находился возле обеих машин. Можете ли вы рассказать поподробнее, как именно проходили сравнительные испытания?
Себастьян Феттель: Эдриан всегда находится возле обеих машин (улыбается).
Вопрос: Общались ли вы при этом друг с другом?
Себастьян Феттель: Разумеется. Я же не постоянно находился в кокпите – кроме того, мы активно использовали радио. Сегодня нам нужно было проверить множество различных моментов – думаю, если вы просто посмотрите на машины, то легко замените, сколь сильно они отличаются. Поверьте, для нас это был очень серьезный шаг. Теперь важно определить наилучший вариант.
Вопрос: Что вы можете сказать о работе резины?
Себастьян Феттель: Думаю, что все довольно неплохо – впрочем, как и всегда в Китае. Некоторым удавалось поддерживать работоспособность шин довольно долго – впрочем, в конце концов они все равно изнашивались. Из-за особенностей конфигурации здесь чуть быстрее приходит в негодность передняя резина. Особенно велика нагрузка на нее в связках 1-2-3 и 11-12-13 поворотов. Также надо отметить быстрые 7-й и 8-й виражи. В воскресенье будет непросто поддерживать работоспособность шин. В прошлом году мы уже видели, насколько важен здесь этот фактор. Пока же все выглядит так, что два состава очень близки по своим характеристикам, разницы между ними почти нет.
джерело
Новини формули 1
Найближчі перегони
25 липня 13:30 - 15:00
25 липня 17:30 - 18:15
26 липня 13:00 - 13:30
26 липня 17:00
27 липня 16:00
найближчі гран-прі
25 - 27 липня 2025Гран-Прі Бельгії Місцезнаходження: Спа, довжина траси 7004 м, дистанція Гран-Прі 308.052 км
01 - 03 серпня 2025
Гран-Прі Угорщини Місцезнаходження: Будапешт, довжина траси 4381 м, дистанція Гран-Прі 306.630 км
29 - 31 серпня 2025
Гран-Прі Голандії Місцезнаходження: Амстердам, довжина траси 4252 м, дистанція Гран-Прі 306.144 км
Календар 2025
Останні новини
Журналіст повідомив, хто покинув Red Bull разом з Горнером Журналіст Томас Махер поділився власною інсайдерською інформацією
Red Bull звернувся до Крістіана Горнера після його звільнення У Red Bull опублікував офіційне звернення про звільнення Крістіана Горнера
Гендиректор Mercedes дозволив команді переманити Ферстаппена Генеральний директор Mercedes Ола Калленіус дав добро на те, щоб переманити Макса Ферстаппена
Стало відомо, хто став ініціатором звільнення Горнера з Red Bull Bild стверджує, що ініціатором звільнення Крістіана Горнера був директор концерну Red Bull Олівер Мінцлафф
Мекіс дав перший коментар у ролі керівника Red Bull Новий керівник Red Bull дякує своїй попередній команді
Глас народу
07.07.2025 17:16noteyu
06.07.2025 14:52YPV
28.06.2025 08:45YPV
21.06.2025 11:58noteyu
21.06.2025 11:57noteyu
07.06.2025 00:25helmut
01.06.2025 23:12Deco20u11
01.06.2025 23:06Deco20u11
29.05.2025 23:58Deco20u11
26.05.2025 12:44Deco20u11
26.05.2025 00:36Deco20u11
18.05.2025 10:54noteyu
-
Дима:
Зате Норіса класно покарали за минуле зіткнення — в Австрії випустили Піастрі в трафік і дали перемогти.
30.06.25 05:55 -
noteyu:
Триндець Сайнсу болід підготували! І ще й прогрівочне коло проїхатись на заблокованих гальмах — фейспалм!
29.06.25 16:15 -
noteyu:
шо за стратеги такі?
16.06.25 11:54 -
Дима:
А ці стратеги ферарі досі з нами в одній кімнаті?
Не розумію Норріса, де він побачив можливість.
Ну і Рассел, виявляється, ниций.
15.06.25 22:36 -
noteyu:
Провайдер сьогодні затіяв переїзд у новий дата-центр, тому є певні тимчасові негаразди з нейм-серверами. Соррі за незручності.
14.06.25 14:51 -
noteyu:
Піастрі летить до свого першого титулу. А Леклеру конкретно підфартило з автомобілем безпеки та хардом у Ферстаппена.
01.06.25 17:43 -
Дима:
А ні, стоп, в Леклера здається шин не було на останній піт ))
19.05.25 05:54 -
noteyu:
Так, жеребці не облажались сьогодні. Зате, як облажались Астон Мартін!
18.05.25 17:48 -
Дима:
Вперше за довгий час червоні не налажали зі стратегією, хоча для цього особливо й можливостей не було.
18.05.25 17:40 -
Дима:
Шок. Особливо після чітерського двигуна, жодної фішки з якого, схоже, не почерпнули та після швидкого попереднього сезону. Регламент не змінився, але червоні вкотре просрали щось.
17.05.25 22:10 -
noteyu:
Ще парочка таких вікендів і Вассьор може стати безробітним.
17.05.25 18:21 -
noteyu:
Все може бути )
07.05.25 11:58 -
Дима:
Мова не про це, судячи з усього вони навіть боялись звернутись до Шарля з цим.
06.05.25 18:08 -
noteyu:
Або там була суцільна лайка :):):)
06.05.25 11:43 -
Дима:
Судячи з того, що пускала в ефір фіа, то команда декілька кіл ніяких вказівок не давала Шарлю.
05.05.25 18:16 -
noteyu:
Шарль — ще той «фрукт»
05.05.25 12:15 -
Дима:
Норріс це п… ц, мало того, що провалив старт, так ще й ніяк не міг Макса пройти.
І яке ж Феррарі дно: вгробили Хему м'які шини — Леклеру сказали пропустити тоді, коли він і так його вже обганяв. Хоча в ситуації навпаки — проблем не виникало.
05.05.25 06:55 -
noteyu:
Леклер на колі виїзду з боксів перед спринтом на ГП Майамі — це жах!
03.05.25 19:23 -
noteyu:
Леклер на мідіумі — це було щось! Красава!
20.04.25 21:49 -
Дима:
Я дуже здивуюсь якщо Норріс колись виграє титул — 2 рази підряд обганяти в останньому повороті та давати Гамільтону відіграти позицію на стартовій прямій, і змінити тактику лише після втручання інженера.
20.04.25 20:32 -
noteyu:
Це як ставити діагноз телефоном.
Щось пішло не так )))
Але, врешті, все ж вийшло!
19.04.25 23:17 -
Дима:
Якщо подивитись Ф1 декілька років тому було секундадві, в драг-рейсі(ага, заїзд на 5 — 6 км) це хоча б якось можна було помітити оком, то зараз ні. Якісь хаас чи вільямс вважаються аутсайдерами, але це, мляха, не так.
Я поки знайшов ту пошту в тисячах повідомлень, то лист прийшов. Але не розумію, чому мій пароль не пройшов(Бо в мене один на безліч сайтів, крім банків).
19.04.25 22:04 -
noteyu:
З поверненням Діма! =))
З імейлами останнім часом така паранойя — цензурних слів не вистачає (прям, як у тебе стосовно тисячних :D:D:D)
Наступного разу пиши мені на імейл, якщо не отримаєш лист з відновленням.
19.04.25 21:58 -
Дима:
Якщо написати культурно, то я шокований, але в голові інші фрази.
Просто коли кажуть 315 тисячних перевага, то число звучить значне. І вже 13 років використовую в професійній діяльності ті ж самі числа після коми, але відносно мм. Чи може це тому що Ф1 дивлюсь з 7 років і все це дуже звично?
19.04.25 21:24 -
Дима:
Я не знаю. можливо це алкоголь(всього лиш вермут 14%), але до мене тільки шо дійшло — ми дивимся на мінімум 15 однакових болідів(Q2 всі були в 1,1 с), а в Q1 1 та 2 місця на 6,1 км розділяє сота доля секунди. Якби ці 15 їхали паралельно, то без фотофінішу переможця не виявиш. І мені знову гугл пароль не хтів слати, лише через пару місяців.
19.04.25 21:20 -
noteyu:
Норріс не може без Ферстаппена поряд.
12.04.25 20:51 -
noteyu:
Макс перевершив можливості боліду. Таку майстерність демонстрували на моїй пам'яті лише Сенна та Міхаель Шумахер.
05.04.25 10:46 -
noteyu:
На першому та другому ряду завтра може бути спекотно на старті спринту.
21.03.25 11:58 -
noteyu:
Угу, Маки у «вищій лізі» поки що.
19.03.25 11:48 -
Andrey:
Поки що McLaren на висоті. Але гадаю у цьому сезоні буде багато інтриги!!!
18.03.25 20:38 -
noteyu:
На цьому тижні перший ГП! Інтрига зростає ))
10.03.25 11:34 -
noteyu:
Навзаєм Andrey! Сезон повинен бути цікавим ))
28.02.25 13:22 -
Andrey:
Вітаю Всіх зі Стартом нового сезону і першим днем тесту
28.02.25 11:50 -
noteyu:
Вітання вболівальникам Формули 1 з Новим Роком та прийдешнім сезоном!
31.12.24 12:04 -
noteyu:
Спіткала сувора невдача. Сервер впав разом з актуальним бекапом. Відновлення забере якийсь час.
15.12.24 18:53 -
noteyu:
Форза Феррарі! Красави, спрацювали шикарно!
01.09.24 17:53 -
Дима:
А шо сталось? Мерседес Гамільтона старої специфікації раптом найшвидший(поки) болід в Бельгії.
28.07.24 16:16 -
noteyu:
Так не до Оскара питання, а до командного містку. Перекинули свою відповідальність на пілота та поставили перед моральною дилемою. А самі чистенькі.
21.07.24 21:24 -
Дима:
Та й хіба Маки не Оскара підставили?
21.07.24 19:01 -
Дима:
Та він сам підставився на старті, нема чого на команду спирати.
21.07.24 18:58
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК

(222.0)

(59.0)

(41.0)

(36.0)

(36.0)

(29.0)

(19.0)
Активні користувачі





