Даниэль Риккардо: Прессинг уже не так велик, как прежде

Даниэль Риккардо: Прессинг уже не так велик, как прежде

19.04.13 11:51

Сезон 2013 года наверняка окажется последним в составе ...

Сезон 2013 года наверняка окажется последним в составе Scuderia Toro Rosso для одного, если не для обоих пилотов команды. Политика молодёжной программы Red Bull всегда была жесткой – вперёд идёт только сильнейший, но сезон только стартовал и пока у Даниэля Риккардо и Жана-Эрика Верня самые высокие ожидания – каждый из них считает, что дальше пойдёт именно он.

Только вот скорость машины вновь оставляет желать лучшего. После трёх проведённых Гран При у Toro Rosso лишь семь очков, шесть из которых заработал Риккардо. Перед началом уик-энда в Бахрейне австралиец с оптимизмом говорил о своих ожиданиях в групповом интервью...

Вопрос: Даниэль, как вы отпраздновали отличное седьмое место в Китае?
Даниэль Риккардо: Каждую ночь – вечеринки с текилой и виски, отлично повеселился!

Вопрос: И Red Bull, разумеется…
Даниэль Риккардо: Конечно (смеётся). На самом деле, уже вечером в воскресенье я сидел в самолёте и пытался поспать, чтобы адаптироваться к новому часовому поясу. Никаких вечеринок и не было. Седьмое место – неплохой результат для команды, но я не выиграл гонку, так что праздновать особенно нечего. Я поблагодарил наших парней за помощь, которая мне здорово помогла. В Бахрейне я был уже в понедельник, расслаблялся в отеле, повалялся у бассейна – это стало мне наградой.

Вопрос: В Китае вы квалифицировались седьмым – выше обычных результатов, как и год назад в Бахрейне, когда вы стартовали шестым, но на этот раз вы были быстры и в гонке. Сможете повторить?
Даниэль Риккардо: Да, честно говоря, на этот раз я более спокойно воспринял результат квалификации. В прошлом году в воскресенье я не лучшим образом провёл гонку в Бахрейне, но тогда я знал, что должен многому научиться, а на прошлой неделе ждал старта с осторожным оптимизмом. Были вопросы по поводу стратегии использования шин на дистанции, поскольку я стартовал на более мягком составе, но всё получилось и я смог финишировать.

Смогу ли повторить? Постараюсь сохранить это чувство уверенности. Команда тоже многому научилась, надеюсь, мы будем прогрессировать и дальше. Уверенность в себе и в своих силах – этого в избытке, если позволит машина, я смогу добиться хороших результатов – сомнений по этому поводу нет.

Вопрос: Хороший результат изменил ваш подход к гонке?
Даниэль Риккардо: Сейчас я более расслаблен, но нужно найти оптимальный баланс. Если слишком расслабиться и довольствоваться седьмым местом – это будет большой ошибкой. В любом случае, главная цель – пробиться в десятку, и для этого тоже придётся потрудиться. Прессинг уже не так велик, как прежде, после двух неудачных уик-эндов прошлая гонка прошла неплохо, теперь нужно добиться большего.

Вопрос: В этот уик-энд вам будет сложнее, чем в Китае? Нагрузка на заднюю ось здесь выше, чем в Китае, а это нельзя назвать сильной стороной вашей машины…
Даниэль Риккардо: Да, здесь нам будет немного сложнее – преимущество получат гонщики, выступающие на машинах с большей прижимной силой. В Малайзии задние шины тоже быстро изнашивались, и для меня гонка прошла неудачно, но Жан-Эрик выступил неплохо. Я уже говорил, ещё одно седьмое место вовсе не гарантировано – я знаю, что просто не будет, но надеюсь побороться за очки. Думаю, здесь мы вновь будем конкурентоспособны.

Вопрос: Сколько раз вы должны добиться хороших результатов, чтобы в следующем году перейти в Red Bull Racing?
Даниэль Риккардо: Несколько больше (смеётся). О подиуме мы не можем мечтать, главное – продемонстрировать стабильность. Если я смогу добиться большего, чем в прошлом году, опередив Верня по итогам сезона, то это, конечно, не помешает. Однако, мне в любом случае нужно ещё подождать, прежде чем стучаться к ним в дверь.

Вопрос: Часто говорят, что у новичков сейчас нет возможности набраться необходимого опыта. Вы в 2011-м провели половину сезона, в 2012-м – полный сезон. Вы можете сказать, что недостаточно времени провели на трассе?
Даниэль Риккардо: Лишних километров не бывает, но тесты и гонки – это совсем разный опыт. Шесть месяцев в составе HRT позволили мне понять, как проходит гоночный уик-энд, адаптироваться к работе. Тесты – это лишь 80% опыта, а остальные 20% можно получить только в гонках.

Вопрос: Резина в этом году сильно изнашивается, подход к пилотированию изменился, и у небольших команд появился шанс добиться успеха. Вам нравится эта резина, которая увеличивает ваши возможности, или вы предпочли бы постоянно атаковать на 100%?
Даниэль Риккардо: В какой-то мере меня устраивает и то, и другое. Конечно, я бы охотно атаковал на всей дистанции гонки, но сейчас есть вероятность, что у гонщика, который идет впереди вас, неожиданно возникнут сложности с резиной, и вы сможете его догнать, отыгрывая по секунде на круге. Оценка ситуации зависит от того, помогает вам сильный износ резины, или мешает.

Да, было бы здорово постоянно выкладываться на 100%, но контролировать состояние шин на дистанции – это тоже интересно. Вы говорите себе: сейчас я чуть сбавлю темп, зато смогу проехать 3-4 дополнительных круга на этом комплекте. Это – один из факторов, которые делают наш спорт ещё интереснее. У меня не было такого опыта в молодёжных сериях, так что не могу сказать, что мне скучно. На дистанции нужно контролировать множество факторов, чтобы держать ситуацию под контролем.

Вопрос: Я уверен, в Китае вы говорили с Хельмутом Марко…
Даниэль Риккардо: Да, он пожал мне руку и сказал, что я хорошо провёл гонку. Я и сам знаю, что гонка удалась, но если вам не удаётся закрепить успех, прошлые достижения не имеют смысла. Я знаю, что теперь должен добиваться большего.

Я говорил, что в понедельник смог расслабиться у бассейна, но это позади и сейчас я должен полностью сконцентрироваться на предстоящем уик-энде. Не стоит долго почивать на лаврах, если только вы не завершили сезон с чемпионским титулом и впереди зимний перерыв.

Вопрос: В этот уик-энд Марк Уэббер стартует в своём 200-м Гран При, вы оба – австралийцы. Отличаются ли ваши отношения от отношений с другими пилотами?
Даниэль Риккардо: Если у меня и есть друзья среди гонщиков, то Марк – один из них. Мы из одной страны, и это тоже нас связывает – у нас есть темы для разговора, кроме гонок – как там дома и всё в таком духе. Марк принадлежит к другому поколению, в молодёжных сериях его соперниками были совсем другие пилоты, но как австралиец он очень многое сделал для спорта. 200-й старт в Гран При – это здорово. Когда я был маленьким, его пример давал мне надежду, к тому же он всегда хорошо ко мне относился.


джерело
Sveta+F1

Інтерв'ю формули 1
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
Бельгія 25.07.25 16 08 42
Найближчі перегони
практика 1
25 липня 13:30 - 15:00
кваліфікація спринт
25 липня 17:30 - 18:15
СПРИНТ
26 липня 13:00 - 13:30
кваліфікація
26 липня 17:00
ПЕРЕГОНИ
27 липня 16:00
найближчі гран-прі
25 - 27 липня 2025
Гран-Прі Бельгії Місцезнаходження: Спа, довжина траси 7004 м, дистанція Гран-Прі 308.052 км

01 - 03 серпня 2025
Гран-Прі Угорщини Місцезнаходження: Будапешт, довжина траси 4381 м, дистанція Гран-Прі 306.630 км

29 - 31 серпня 2025
Гран-Прі Голандії Місцезнаходження: Амстердам, довжина траси 4252 м, дистанція Гран-Прі 306.144 км

Календар 2025
Останні новини

Альтернатив немає. У Ред Буллі розповіли, хто буде напарником Ферстаппена Команда не планує цього сезону міняти Цуноду

Гюлькенберг двічі проігнорував накази команди на шляху до свого першого подіуму Рішення пілота виявилися повністю виправданими

Феррарі оголосила про продовження контракту з одним із пілотів Антоніо Джовінацці залишиться частиною Скудерії

Нова команда Ф1 націлилась на Шумахера. Підтверджено переговори Колишній пілот Формули-1 може повернутись в пелотон наступного року

Макс Ферстаппен прокоментував свій розворот на трасі в Британії Пілот Red Bull не очікував, що буде так мокро

Глас народу
Помилка Піастрі, неймовірний Галк, провал Феррарі, Мерседеса і Ред Булла
Піастрі зробив королівський подарунок своєму напарнику. Дурнішої помилки мабуть не було за всю історію.

07.07.2025 17:16noteyu

Президент Феррарі часів Шумахера сенсаційно очолив компанію-конкурента
Оце так поворот, щось тривожно за рейсінг маків. Сподіваюсь дідусь не буде напружувати цінними порадами рейсерів.

28.06.2025 08:45YPV

Шумахер назвав, хто має очолити Феррарі у Формулі-1
Зайдль-шмайдль. У маках він чогось досяг?

21.06.2025 11:57noteyu

Топ-команда Формули-1 може змінити керівника
скільки титулів команда виграла з ним на чолі

07.06.2025 00:25helmut

Топ-команда Формули-1 може змінити керівника
о, знайшли цапа відбувайла 

07.06.2025 00:24helmut

Макларен оформив перший дубль у цьому столітті на Гран-прі Іспанії, оштрафований Ферстаппен опинився поза подіумом
Якби Алонсо не поїхав би на останній піт-стоп то за якісь три кола Бортолето його пройшов би.Просто шалена гонка від Заубер.Халк просто топ

01.06.2025 23:12Deco20u11

Пілот Мерседеса: «Не знаю, що в голові у Ферстаппена»
Дивний трюк від Макса.В нього Лоусон вселився чи що?

01.06.2025 23:06Deco20u11

Мік Шумахер може замінити Колапінто в Alpine
Нетерплячка в них. поп-стайл.

31.05.2025 12:09noteyu

Мік Шумахер може замінити Колапінто в Alpine
Це вже на жарт схоже.Лоусону 2 гонки дали,Дуену  і Колапінто вже міняють????

29.05.2025 23:58Deco20u11

Александер Албон: Знаю, що ми влаштували погане шоу і розлютили кількох пілотів позаду
Зате тут була продемонстрована чудова командна робота

26.05.2025 12:44Deco20u11

Нове правило не допомогло: Норріс виграв типовий Гран-прі Монако
Бортолето потрібно ставити пам'ятник 

26.05.2025 00:36Deco20u11

Олівер Берман: Не знаю, чому моє коло у кваліфікації не зарахували
"проклацали клювами" стюарди у суддівській кімнаті, хоча в них є всі дані хто де перебуває просто на момент натискання кнопки...

18.05.2025 10:54noteyu

Як справи?
  • Дима:   Зате Норіса класно покарали за минуле зіткнення — в Австрії випустили Піастрі в трафік і дали перемогти.
    30.06.25 05:55
  • noteyu:   Триндець Сайнсу болід підготували! І ще й прогрівочне коло проїхатись на заблокованих гальмах — фейспалм!
    29.06.25 16:15
  • noteyu:   шо за стратеги такі?
    16.06.25 11:54
  • Дима:   А ці стратеги ферарі досі з нами в одній кімнаті?
    Не розумію Норріса, де він побачив можливість.
    Ну і Рассел, виявляється, ниций.

    15.06.25 22:36
  • noteyu:   Провайдер сьогодні затіяв переїзд у новий дата-центр, тому є певні тимчасові негаразди з нейм-серверами. Соррі за незручності.
    14.06.25 14:51
  • noteyu:   Піастрі летить до свого першого титулу. А Леклеру конкретно підфартило з автомобілем безпеки та хардом у Ферстаппена.
    01.06.25 17:43
  • Дима:   А ні, стоп, в Леклера здається шин не було на останній піт ))
    19.05.25 05:54
  • noteyu:   Так, жеребці не облажались сьогодні. Зате, як облажались Астон Мартін!
    18.05.25 17:48
  • Дима:   Вперше за довгий час червоні не налажали зі стратегією, хоча для цього особливо й можливостей не було.
    18.05.25 17:40
  • Дима:   Шок. Особливо після чітерського двигуна, жодної фішки з якого, схоже, не почерпнули та після швидкого попереднього сезону. Регламент не змінився, але червоні вкотре просрали щось.
    17.05.25 22:10
  • noteyu:   Ще парочка таких вікендів і Вассьор може стати безробітним.
    17.05.25 18:21
  • noteyu:   Все може бути )
    07.05.25 11:58
  • Дима:   Мова не про це, судячи з усього вони навіть боялись звернутись до Шарля з цим.
    06.05.25 18:08
  • noteyu:   Або там була суцільна лайка :):):)
    06.05.25 11:43
  • Дима:   Судячи з того, що пускала в ефір фіа, то команда декілька кіл ніяких вказівок не давала Шарлю.
    05.05.25 18:16
  • noteyu:   Шарль — ще той «фрукт»
    05.05.25 12:15
  • Дима:   Норріс це п… ц, мало того, що провалив старт, так ще й ніяк не міг Макса пройти.
    І яке ж Феррарі дно: вгробили Хему м'які шини — Леклеру сказали пропустити тоді, коли він і так його вже обганяв. Хоча в ситуації навпаки — проблем не виникало.
    05.05.25 06:55
  • noteyu:   Леклер на колі виїзду з боксів перед спринтом на ГП Майамі — це жах!
    03.05.25 19:23
  • noteyu:   Леклер на мідіумі — це було щось! Красава!
    20.04.25 21:49
  • Дима:   Я дуже здивуюсь якщо Норріс колись виграє титул — 2 рази підряд обганяти в останньому повороті та давати Гамільтону відіграти позицію на стартовій прямій, і змінити тактику лише після втручання інженера.
    20.04.25 20:32
  • noteyu:   Це як ставити діагноз телефоном.
    Щось пішло не так )))
    Але, врешті, все ж вийшло!
    19.04.25 23:17
  • Дима:   Якщо подивитись Ф1 декілька років тому було секундадві, в драг-рейсі(ага, заїзд на 5 — 6 км) це хоча б якось можна було помітити оком, то зараз ні. Якісь хаас чи вільямс вважаються аутсайдерами, але це, мляха, не так.
    Я поки знайшов ту пошту в тисячах повідомлень, то лист прийшов. Але не розумію, чому мій пароль не пройшов(Бо в мене один на безліч сайтів, крім банків).
    19.04.25 22:04
  • noteyu:   З поверненням Діма! =))
    З імейлами останнім часом така паранойя — цензурних слів не вистачає (прям, як у тебе стосовно тисячних :D:D:D)
    Наступного разу пиши мені на імейл, якщо не отримаєш лист з відновленням.
    19.04.25 21:58
  • Дима:   Якщо написати культурно, то я шокований, але в голові інші фрази.
    Просто коли кажуть 315 тисячних перевага, то число звучить значне. І вже 13 років використовую в професійній діяльності ті ж самі числа після коми, але відносно мм. Чи може це тому що Ф1 дивлюсь з 7 років і все це дуже звично?
    19.04.25 21:24
  • Дима:   Я не знаю. можливо це алкоголь(всього лиш вермут 14%), але до мене тільки шо дійшло — ми дивимся на мінімум 15 однакових болідів(Q2 всі були в 1,1 с), а в Q1 1 та 2 місця на 6,1 км розділяє сота доля секунди. Якби ці 15 їхали паралельно, то без фотофінішу переможця не виявиш. І мені знову гугл пароль не хтів слати, лише через пару місяців.
    19.04.25 21:20
  • noteyu:   Норріс не може без Ферстаппена поряд.
    12.04.25 20:51
  • noteyu:   Макс перевершив можливості боліду. Таку майстерність демонстрували на моїй пам'яті лише Сенна та Міхаель Шумахер.
    05.04.25 10:46
  • noteyu:   На першому та другому ряду завтра може бути спекотно на старті спринту.
    21.03.25 11:58
  • noteyu:   Угу, Маки у «вищій лізі» поки що.
    19.03.25 11:48
  • Andrey:   Поки що McLaren на висоті. Але гадаю у цьому сезоні буде багато інтриги!!!
    18.03.25 20:38
  • noteyu:   На цьому тижні перший ГП! Інтрига зростає ))
    10.03.25 11:34
  • noteyu:   Навзаєм Andrey! Сезон повинен бути цікавим ))
    28.02.25 13:22
  • Andrey:   Вітаю Всіх зі Стартом нового сезону і першим днем тесту
    28.02.25 11:50
  • noteyu:   Вітання вболівальникам Формули 1 з Новим Роком та прийдешнім сезоном!
    31.12.24 12:04
  • noteyu:   Спіткала сувора невдача. Сервер впав разом з актуальним бекапом. Відновлення забере якийсь час.
    15.12.24 18:53
  • noteyu:   Форза Феррарі! Красави, спрацювали шикарно!
    01.09.24 17:53
  • Дима:   А шо сталось? Мерседес Гамільтона старої специфікації раптом найшвидший(поки) болід в Бельгії.
    28.07.24 16:16
  • noteyu:   Так не до Оскара питання, а до командного містку. Перекинули свою відповідальність на пілота та поставили перед моральною дилемою. А самі чистенькі.
    21.07.24 21:24
  • Дима:   Та й хіба Маки не Оскара підставили?
    21.07.24 19:01
  • Дима:   Та він сам підставився на старті, нема чого на команду спирати.
    21.07.24 18:58

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК

McLaren
McLaren
(460.0)
 9 8
Ferrari
Ferrari
(222.0)
Mercedes
Mercedes
(210.0)
 1 3
Red Bull
Red Bull
(172.0)
 2 1
Williams
Williams
(59.0)
Kick Sauber
Aston Martin
Racing Bulls
Haas
Haas
(29.0)
Alpine
Alpine
(19.0)
Всі команди

Вартові сайту

noteyu
noteyu Чемпион
lexbog
lexbog Новичок

Активні користувачі

Дима
Дима Чемпион
noteyu
noteyu Чемпион
Kotygoroshko
Kotygoroshko Новичок
Aliaze
Aliaze Тестер симулятора
Dmytro_UKR
Dmytro_UKR Новичок
Vj54
Vj54 Допущенный на Пит-лейн
Anneta
Anneta Тест пилот
Всі користувачі