Брон: Перемовини із власниками Сільверстоуна зайшли у глухий кут

Брон: Перемовини із власниками Сільверстоуна зайшли у глухий кут

08.03.19 18:34

Спортивний директор Ф1 Росс Брон визнав, що майбутнє Гран Прі Великої Британії досі не визначене, і Сільверстоун не обов’язково його прийматиме.

У 2019 році завершуються контракти на проведення одразу п’яти Гран Прі: Іспанії, Німеччини, Італії, Мексики та Великої Британії.

У перемовинах щодо гонки у Сільверстоуні обидві сторони опинилися у глухому куті через вартість угоди. Ф1, судячи з усього, не бажає знижувати її.

Попри відсутності крайнього строку підписання контракту, зазвичай Сільверстоун під час гоночного вікенду Гран Прі Великої Британії розпочинає маркетингову компанію для наступного року, тобто продає квитки протягом 12 місяців перед гонкою.

Коли Брона спитали, чи буде цьогорічний британський етап останнім, він відповів: «Не думаю, що це буде останній Гран Прі Великої Британії. Чи буде він у Сільверстоуні чи деінде – це інше питання. Ми і надалі бажаємо проводити Гран Прі Великої Британії, і хочемо проводити у Сільверстоуні.

Але ми не можемо дійти згоди, що розумно, а що ні. У нас не так і багато непорозумінь, але розчаровує те, що ми не можемо віднайти рішення.

Гонка у Британії важлива для нас, а Сільверстоун, вочевидь, був домівкою цього Гран Прі останніми роками.

Але більшість пам’ятає, що етап також проходив у Брендс-Хетчі, і не здивується колишньому поперемінному проведенні гонки ту Брендс-Хетчі та Сільверстоуні.

Ми рішуче налаштовані на збереження Гран Прі Великої Британії і сподіваємося проводити його у Сільверстоуні, але не впевнені у цьому».

На запитання Motorsport.com, чи Ф1 ще має намір організувати перегони у Лондоні на тлі оголошення про гонку Формули E у Доклендсі, Браун визнав, що це питання все ще обговорюється. Однак Росс наголосив, що гонка буде не основною у Британії:

«Гадаю, Лондон прийматиме другу гонку після Гран Прі Великої Британії. Як відомо, у Британії є декілька трас. Вважаю, що є місце для обох.

На жаль, неможливо провести перегони у центрі Лондона, оскільки це значно вплинуло б на місто і створило б у ньому хаос.

Але на периферії Лондона є декілька районів, де це можливо. Питання відкрите. Не думаю, що Лондон замінить Гран Прі Великої Британії, але можливий Гран Прі Лондона».

Брон наголосив, він не стурбований «ідеальним штормом», який може нібито позбавити Ф1 п’яти класичних гонок чемпіонату, хоча деякі з них під реальною загрозою:

«Ми маємо думати про перспективу. Якщо згадати про продовження контрактів торік чи півтори роки тому та нова угода з В’єтнамом, то деякі гонки продовжили існування, а деякі зникли.

Але у нас справді є кілька гонок, які важливі для Формули 1. Це історичні гонки, які є частиною Ф1, тому ми не бажаємо їх втрачати без бою.

Ми спробуємо знайти рішення. Але, як ви знаєте, умови промоутерів змінилися, і не завжди можливо з ними домовитися.

У Барселоні складна ситуація, оскільки місцева влада більше не фінансуватиме етап.

Не ми це створили, але враховуємо це. Проте ми маємо бути чесними і з іншими організаторами і учасниками стосовно вартості права організації етапу.

Гадаю, ми вирішимо це питання, але доведеться для цього попрацювати. Але вони є дуже важливим для нас гонками і історичним ядром Формули 1, тому ми дуже сподіваємося знайти рішення».


джерело
noteyu

Інтерв'ю формули 1
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
Азербайджан 19.09.25 09 09 26
Найближчі перегони
практика 1
19 вересня 11:30 - 13:00
практика 2
19 вересня 15:00 - 16:30
практика 3
20 вересня 11:30 - 12:30
кваліфікація
20 вересня 15:00
ПЕРЕГОНИ
21 вересня 14:00
найближчі гран-прі
19 - 21 вересня 2025
Гран-Прі Азербайджану Місцезнаходження: Баку, довжина траси 6006 м, дистанція Гран-Прі 306 км

03 - 05 жовтня 2025
Гран-Прі Сингапуру Місцезнаходження: , довжина траси 5073 м, дистанція Гран-Прі 309.316 км

17 - 19 жовтня 2025
Гран-Прі США Місцезнаходження: Остін, довжина траси 5516 м, дистанція Гран-Прі 303.380 км

Календар 2025
Останні новини

Ландо Норріс: Ферстаппен виштовхав мене у гравій - хіба це нормально? Пілот McLaren скаржиться на дії Ферстаппена на старті гонки в Італії

Тото Вольфф: McLaren створив прецедент, який дуже важко скасувати Керівник Mercedes висловився про розмін позиціями пілотів McLaren в Італії

Фернандо Алонсо: Не думаю, що зламав підвіску через агресивні атаки бордюрів Пілот Aston Martin вважає, що йому просто не пощастило

Александер Албон: 7-ме місце в Італії? Це неймовірна стратегія та відмінний темп Пілот Williams задоволений гонкою в Італії

У Sauber пояснили, чому Гюлькенберг зійшов ще до старту в Італії Пілот Sauber вчора зійшов ще на прогрівальному колі

Глас народу

Фредерік Вассер: Гамілтон потрапив у темп машини, але результат виявився поганим
Коли не хочеш визнати, що твій болід некероване лайно з непередбачуваною реакцією на налаштування. Мерси таке проходили, але чомусь не соромились визнати. Треба червоним психіатра, щоб розказав  про визнання проблеми як шлях її вирішенняrofl

03.09.2025 22:42Дима

Гамілтон встановив новий антирекорд
Та ця статистика "висмоктана з пальця"! Взяти хоча б такий факт, що ще 10 років тому етапів за сезон було 15-16, а тепер 24. Імхо, натягують сову на глобус.

02.09.2025 11:54noteyu

Гамілтон встановив новий антирекорд
Спринт не рахується?

01.09.2025 12:50helmut

Хуан-Пабло Монтойя: Я б хотів, щоб Горнер був в Aston Martin
Скажіть йому хтось, що Ньюї вірогідно пішов від бичків саме через токсичність Горнера після  внутрішнього розслідування проти останнього.

20.08.2025 11:35noteyu

Норріс пояснив, чому програв Піастрі старт в Угорщині
Немає відчуття ситуації. Ферстаппен би на його місці одразу б скористався вільним простором. а не пірнав би під суперника.

07.08.2025 11:20noteyu

Льюїс Гамілтон: «Феррарі треба мене замінити. Від мене жодної користі»
А декілька тижнів тому казав, що націлений виграти з червоними восьмий титул ...

03.08.2025 11:57noteyu

Андреа Стелла: Варіант з подвійним піт-стопом розглядався, але Норріс вирішив інакше
А Норріс стверджував, що його інженер обрав "хард" і просто спитав його згоду.

31.07.2025 11:42noteyu

Льюїс Гамілтон: «Це був вікенд, який хочеться забути. Невтішний результат»
Таке враження, що нервову поведінку червоного Льюїс нівелював під дощем, а в суху погоду взагалі нічого з ним не вийшло. Леклера лише проблеми Макса врятували.

29.07.2025 22:06Дима

Піастрі встановив рекорд Формули-1
Австрія чи Австралія? Не чує баба.

29.07.2025 06:12Дима

Ферстаппен розкритикував рішення відкласти гонку
Тоді б за перемогу Макс поборовся з Гамільтоном mocking

27.07.2025 22:08Дима

Тото Вольфф: Не впевнений, що рішення постачати двигуни в McLaren було правильним
для команди неприйнятно, а для бренду? Двигуни Мерседес виграють гонки))

22.07.2025 11:25helmut

Фредерік Вассер: Ми втратили GPS з боліду Гамілтона в Британії, це нас осліпило
100500 вони помилились мінімум на 1 коло та ще й гуму "софт" поставили. Але, якби не ця помилка, то може б Нііко не потрапив на подіум ...

11.07.2025 13:08noteyu

Як справи?
  • noteyu:   Вассер перед гонкою сказав, що в них буде агресивна стратегія! )))
    31.08.25 18:18
  • Дима:   Червоні вирішили скористатись сейфті-каром. Прорахувались, але де?
    31.08.25 17:15
  • noteyu:   Англійська «ейч» (H) має перекладатися як «г», а «джі» (G), як "ґ". Такі правила. Наприклад «honor» — гонор, честь, шана. «Hoverla» — Говерла.
    Стосовно другої літери у прізвищі Hamilton, то допускається як «а», так і «е». Але більш літературно, імхо, (та більш північно-американсько) «а» )), хоч він і британець за походженням )).
    З Гаджаром-Аджаром теж в принципі допустимі обидва варіанти.
    31.08.25 12:08
  • noteyu:   Вітаю, час дійсно змінився. Це іноді трапляється через те, що організатори вносять корективи у розклад через декілька місяців після публікації календаря. Виправив, дякую.
    31.08.25 12:00
  • maxizh:   І давно хотів спитати: чому англійську Н ви перекладаєте як Ге? Це такі нові тренди укр.мови? Весь світ каже Хемілтон, у нас Гамільтон, вони Хорнер, а ми Горнер.
    31.08.25 09:16
  • maxizh:   Вітаю!
    У вас час на сайті початку кваліфікації та самої гонки стоїть не вірний.
    31.08.25 09:13
  • Дима:   Він щось відчував )))
    07.08.25 06:09
  • noteyu:   Ну нити він почав одразу після другого піту. Все сходиться ))
    06.08.25 12:15
  • Дима:   Ниття Шарля за програну гонку означає, що все добра було? Тоді ок.
    04.08.25 21:23
  • noteyu:   На першому харді у Леклера все було добре. Але другий вони поставили зарано через блеф маків, що напевно і коштувало подіуму.
    04.08.25 12:15
  • Дима:   Ну чому ж, деякий час вони були швидше, але на харді знову все погано. Навіщо вони з Гамільтоном так почали незрозуміло, а в Леклера вибору й не було.
    03.08.25 18:17
  • noteyu:   Феррарі так дешево купились на блеф маків! Труба!
    03.08.25 17:59
  • Дима:   Зате Норіса класно покарали за минуле зіткнення — в Австрії випустили Піастрі в трафік і дали перемогти.
    30.06.25 05:55
  • noteyu:   Триндець Сайнсу болід підготували! І ще й прогрівочне коло проїхатись на заблокованих гальмах — фейспалм!
    29.06.25 16:15
  • noteyu:   шо за стратеги такі?
    16.06.25 11:54
  • Дима:   А ці стратеги ферарі досі з нами в одній кімнаті?
    Не розумію Норріса, де він побачив можливість.
    Ну і Рассел, виявляється, ниций.

    15.06.25 22:36
  • noteyu:   Провайдер сьогодні затіяв переїзд у новий дата-центр, тому є певні тимчасові негаразди з нейм-серверами. Соррі за незручності.
    14.06.25 14:51
  • noteyu:   Піастрі летить до свого першого титулу. А Леклеру конкретно підфартило з автомобілем безпеки та хардом у Ферстаппена.
    01.06.25 17:43
  • Дима:   А ні, стоп, в Леклера здається шин не було на останній піт ))
    19.05.25 05:54
  • noteyu:   Так, жеребці не облажались сьогодні. Зате, як облажались Астон Мартін!
    18.05.25 17:48
  • Дима:   Вперше за довгий час червоні не налажали зі стратегією, хоча для цього особливо й можливостей не було.
    18.05.25 17:40
  • Дима:   Шок. Особливо після чітерського двигуна, жодної фішки з якого, схоже, не почерпнули та після швидкого попереднього сезону. Регламент не змінився, але червоні вкотре просрали щось.
    17.05.25 22:10
  • noteyu:   Ще парочка таких вікендів і Вассьор може стати безробітним.
    17.05.25 18:21
  • noteyu:   Все може бути )
    07.05.25 11:58
  • Дима:   Мова не про це, судячи з усього вони навіть боялись звернутись до Шарля з цим.
    06.05.25 18:08
  • noteyu:   Або там була суцільна лайка :):):)
    06.05.25 11:43
  • Дима:   Судячи з того, що пускала в ефір фіа, то команда декілька кіл ніяких вказівок не давала Шарлю.
    05.05.25 18:16
  • noteyu:   Шарль — ще той «фрукт»
    05.05.25 12:15
  • Дима:   Норріс це п… ц, мало того, що провалив старт, так ще й ніяк не міг Макса пройти.
    І яке ж Феррарі дно: вгробили Хему м'які шини — Леклеру сказали пропустити тоді, коли він і так його вже обганяв. Хоча в ситуації навпаки — проблем не виникало.
    05.05.25 06:55
  • noteyu:   Леклер на колі виїзду з боксів перед спринтом на ГП Майамі — це жах!
    03.05.25 19:23
  • noteyu:   Леклер на мідіумі — це було щось! Красава!
    20.04.25 21:49
  • Дима:   Я дуже здивуюсь якщо Норріс колись виграє титул — 2 рази підряд обганяти в останньому повороті та давати Гамільтону відіграти позицію на стартовій прямій, і змінити тактику лише після втручання інженера.
    20.04.25 20:32
  • noteyu:   Це як ставити діагноз телефоном.
    Щось пішло не так )))
    Але, врешті, все ж вийшло!
    19.04.25 23:17
  • Дима:   Якщо подивитись Ф1 декілька років тому було секундадві, в драг-рейсі(ага, заїзд на 5 — 6 км) це хоча б якось можна було помітити оком, то зараз ні. Якісь хаас чи вільямс вважаються аутсайдерами, але це, мляха, не так.
    Я поки знайшов ту пошту в тисячах повідомлень, то лист прийшов. Але не розумію, чому мій пароль не пройшов(Бо в мене один на безліч сайтів, крім банків).
    19.04.25 22:04
  • noteyu:   З поверненням Діма! =))
    З імейлами останнім часом така паранойя — цензурних слів не вистачає (прям, як у тебе стосовно тисячних :D:D:D)
    Наступного разу пиши мені на імейл, якщо не отримаєш лист з відновленням.
    19.04.25 21:58
  • Дима:   Якщо написати культурно, то я шокований, але в голові інші фрази.
    Просто коли кажуть 315 тисячних перевага, то число звучить значне. І вже 13 років використовую в професійній діяльності ті ж самі числа після коми, але відносно мм. Чи може це тому що Ф1 дивлюсь з 7 років і все це дуже звично?
    19.04.25 21:24
  • Дима:   Я не знаю. можливо це алкоголь(всього лиш вермут 14%), але до мене тільки шо дійшло — ми дивимся на мінімум 15 однакових болідів(Q2 всі були в 1,1 с), а в Q1 1 та 2 місця на 6,1 км розділяє сота доля секунди. Якби ці 15 їхали паралельно, то без фотофінішу переможця не виявиш. І мені знову гугл пароль не хтів слати, лише через пару місяців.
    19.04.25 21:20
  • noteyu:   Норріс не може без Ферстаппена поряд.
    12.04.25 20:51
  • noteyu:   Макс перевершив можливості боліду. Таку майстерність демонстрували на моїй пам'яті лише Сенна та Міхаель Шумахер.
    05.04.25 10:46
  • noteyu:   На першому та другому ряду завтра може бути спекотно на старті спринту.
    21.03.25 11:58

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК

McLaren
McLaren
(617.0)
 12 10
Ferrari
Ferrari
(280.0)
Mercedes
Mercedes
(260.0)
 1 5
Red Bull
Red Bull
(239.0)
 3 1
Williams
Williams
(86.0)
Aston Martin
Racing Bulls
Kick Sauber
Haas
Haas
(44.0)
Alpine
Alpine
(20.0)
Всі команди

Вартові сайту

noteyu
noteyu Чемпион

Активні користувачі

Дима
Дима Чемпион
noteyu
noteyu Чемпион
Kotygoroshko
Kotygoroshko Новичок
Aliaze
Aliaze Тестер симулятора
Dmytro_UKR
Dmytro_UKR Новичок
Anneta
Anneta Тест пилот
Vj54
Vj54 Допущенный на Пит-лейн
Всі користувачі