Тодт: Регламент 2021-го зменшить відмінності в Ф1

Тодт: Регламент 2021-го зменшить відмінності в Ф1

12.08.19 23:12

Під час візиту до Мексики президент FIA Жан Тодт зазначив, що має великі очікування щодо регламенту Формули 1 2021 року.

Президент FIA Жан Тодт під час візиту до Мехіко сказав, що дуже сподівається на те, що найвища категорія автоспорту матиме більш конкурентоспроможний пелотон, оскільки відомо більше деталей спортивного та технічного регламентів Формули 1 2021 року. Однак він наголосив, що найближчими тижнями остаточно визначаться з деталями.

Він сподівається додати до регламенту повернення дозаправок у Формулу 1, навіть із новим обмеження витрат у 175 мільйонів доларів, про яке повідомив Чейз Кері, генеральний директор Ф1.

«Так, це можливо, ми чекаємо, що це станеться... Дозаправка – це один із варіантів, що обговорюються, але нам доведеться почекати до 31 жовтня, щоб дізнатися, буде це чи ні».

Одним із головних аргументів проти повернення дозаправок були б витрати команд, однак він вважає, що це допоможе урівняти пелотон та поліпшити видовище. Він визнав, що цього року було зроблено крок уперед, особливо в останніх гонках.

«Зараз ми обговорюємо нові спортивні та технічні правила на 2021 рік. Однією з важливих речей, яка буде впроваджена у Ф1, є обмеження витрат. Ми хочемо, щоб усі брали участь у роботі над новим правилами: керівництво Ф1, FIA, команди, постачальник шин, аби прийняти найкращі рішення».

Тодт, який був членом команди Ferrari між 1993 та 2008 роками, зазначив, що на новий регламент в автоспорті покладають великі очікування - він може суттєво змінити змагання.

«У нас є фантастичний чемпіонат, але на даний момент у нас є дві категорії: одна з трьома командами та інша – з рештою пелотону, - заявив президент Міжнародної автомобільної федерації на пресконференції в Мексиці. - Регламентом 2021 року та стелею витрат ми сподіваємось зменшити відмінності між топ-командами та рештою».

Чейз Кері, керівник Формули 1, та Жан Тодт, Президент FIA, на старті

1/8

Фото: Стівен Ті / LAT Images

Поулсіттер Валттері Боттас (Mercedes AMG F1) і президент FIA Жан Тодт

2/8

Фото: Джеррі Андре / Sutton Images

Себастьян Феттель (Ferrari) і президент FIA Жан Тодт

3/8

Фото: Марк Саттон / Sutton Images

Президент FIA Жан Тодт, спортивний директор Ф1 Росс Брон, керівник Alfa Romeo Racing Фдредерік Вассьор, Кімі Райкконен, Alfa Romeo Racing C38

4/8

Фото: Гарет Гарфорд / Sutton Images

Президент FIA Жан Тодт, керівник Mercedes AMG Тото Вольфф

5/8

Фото: Стів Етерінгтон / LAT Images

Керівник Гран Прі Канади Франсуа Дюмонтьє, президент FIA Жан Тодт та спортивний директор Ф1 Росс Брон відкрили пам'ятну дошку на честь гоночного директор FIA Чарлі Вайтінга

6/8

Фото: Марк Саттон / Sutton Images

Жан Тодт, президент FIA з дружиною Мішель Ео і Герхардом Бергером, головою ITR

7/8

Фото: Джеймс Гасперотті/ LAT Images

Президент FIA Жан Тодт, Мішель Єо

8/8

Фото: Глен Данбар / LAT Images


джерело
noteyu

Новини формули 1
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
Бельгія 30.08.19 12 00 24
Найближчі перегони
практика 1
30 серпня 12:00 - 13:30
практика 2
30 серпня 16:00 - 17:30
практика 3
31 серпня 13:00 - 14:00
кваліфікація
31 серпня 16:00
ПЕРЕГОНИ
01 вересня 16:00
найближчі гран-прі
30 серпня - 01 вересня 2019
Гран-Прі Бельгії Місцезнаходження: Спа, довжина траси 7004 м, дистанція Гран-Прі 308.052 км

06 - 08 вересня 2019
Гран-Прі Італії Місцезнаходження: Монца, довжина траси 5793 м, дистанція Гран-Прі 306.720 км

20 - 22 вересня 2019
Гран-Прі Сингапуру Місцезнаходження: , довжина траси 5073 м, дистанція Гран-Прі 309.316 км

Календар 2019
Останні новини

Джовінацці: Я дуже додав завдяки Райкконену Пілот Alfa Romeo Антоніо Джовінацці подякував Кімі Райкконену.

Марко: Мусимо заморозити розвиток двигунів Радник Red Bull Хельмут Марко вважає це необхідним.

Бінотто: Феттель хоче завоювати титул у Ferrari Керівник Ferrari Маттіа Бінотто розповів про плани Себастьяна Феттеля.

Вольфф: Не можу собі уявити Алонсо в Mercedes Іспанський пілот Фернандо Алонсо навряд чи опиниться в Mercedes.

Вольфф: У нас просто не було місця для Міка Шумахера Шеф Mercedes Тото Вольфф каже, що Мік Шумахер просто не міг потрапити в команду.

Глас народу
Бінотто: Завдання Ferrari - виграти бодай один етап у сезоні
Згоден. Помилилась: чи у виборі, чи в тому, що не підготовила до ситуації. У будь якому випадку конкурента для Себа почали шукати зарано.

13.08.2019 17:36Дима

Бінотто: Завдання Ferrari - виграти бодай один етап у сезоні
Тобто ти теж згоден, що його амбіції є руйнівними для нього та стайні. yes А це означає, що стайня помилилася з менеджментом пілотів. Райконнен був ідеальним варіантом і для здобуття очок і для боротьби за чемпіонство.

13.08.2019 12:35noteyu

Бінотто: Завдання Ferrari - виграти бодай один етап у сезоні
Я думаю всі молоді пілоти будуть так себе вести, тому що у них повно прикладів. Не буду навіть до Шумі повертатись, а відносно недавно(в дитинстві багатьох з них): Хем проти Алонсо, Себ(хоча він вже мав досвід) проти Вебера, Рікардо проти Себа, який одразу почав перегравати чемпіона, Ферстапен проти Рікардо. Просто не кожен пілот має талант, як у Хема та Макса, а має працювати для титулу як Кімі чи Баттон. Та не кожен це розуміє.

13.08.2019 05:47Дима

Бінотто: Завдання Ferrari - виграти бодай один етап у сезоні
Так отож! Але ти ж згодний, що через брак досвіду теж? От він сам каже, що "Себ якось краще працює з гумою..." Оце він і є -- брак досвіду. Плюс помилки на кшталт Баку, втрата гандикапу в Австрії, це теж відсутність досвіду ... Замість того, щоб посидіти "у тіні" чемпіона, повчитись хоча б півсезону, він одразу вирішів "кинути виклик" і облажався сам і роздмухав нервовість у стайні. Це мой особистий погляд на стан у Феррарі.

12.08.2019 23:22noteyu

Вурц: Шкода, що колись McLaren обрав не мене, а Райкконена
Хотів би, то пішов. А так сидів за бабло.

12.08.2019 16:59Дима

Ферстаппен: Хемілтон вже давно не відчуває тиску від напарника
А з Алонсо? Там було багато чого, а скільки - поза кадром.

12.08.2019 16:58Дима

Офіційно: Албон замінить Гаслі у Red Bull після літньої перерви
Нарешті перестали морозитись та визнали, що потрібно Гаслі міняти.

12.08.2019 16:55Дима

Бінотто: Завдання Ferrari - виграти бодай один етап у сезоні
Хто зна. Якби не Бахрейн та команди пропустити Себа у перших гонках, можливо б упевненості в нього додалось, а помилок поменшало. А так вся енергія безогляно йде на бажання себе проявити, не зважаючи на наслідки.

12.08.2019 16:54Дима

Росберг: У Хемілтона більше таланту, ніж у Боттаса
От бачиш скільки невідомих у цій "системі рівнянь" ck

11.08.2019 22:18noteyu

Бінотто: Завдання Ferrari - виграти бодай один етап у сезоні
Яких насправді не було rolleyes, якщо спиратися на результати. Але амбіціями своїми змусив всіх поряд трохи напрягтися імхо.

11.08.2019 22:15noteyu

Росберг: У Хемілтона більше таланту, ніж у Боттаса
Можливо він конюшню засмучує саме "малими яйцями"?crazy

11.08.2019 17:21Дима

Бінотто: Завдання Ferrari - виграти бодай один етап у сезоні
Я думаю, що він не вірив та надіявся на зміну статусу піля гарних виступів.

11.08.2019 17:20Дима

Бінотто: Завдання Ferrari - виграти бодай один етап у сезоні
А чому обламали? По-перше попереджали, що він №2 перед початком сезону, по-друге, міг виграти декілька гонок, але не виграв через брак досвіду та фортуни імхо.

11.08.2019 14:03noteyu

Росберг: У Хемілтона більше таланту, ніж у Боттаса
ну я зрозумів, що ти саме про це ...yes я теж якраз про психологію чувака, який сидить за кермом у "підвішеному стані" і результат потрібно показати і конюшню не засмутити ...

11.08.2019 14:02noteyu

Росберг: У Хемілтона більше таланту, ніж у Боттаса
Та ні, я конкретно про той момент на 1 колі, коли Хем Боттаса обійшов(міг спробувати дожати Хема, щоб той відступився, переживаючи за очки). Та й на старті Валтері програв.

11.08.2019 07:53Дима

Як справи?
  • Дима:   Новини. 1 комент.
    Наступна кнопка — Новини. Ще 1 комент.
    12.08.19 16:57
  • noteyu:   Було, просто ти завжди писав коменти (наприклад) у новинах. А тепер написав ще й у блозі.
    11.08.19 22:16
  • Дима:   Раніше цього не було, здається.
    11.08.19 17:19
  • noteyu:   зліва від коментарів є закладки, коментарі розподіляються по темах «новини», «галерея», «флуд» тощо…
    11.08.19 13:59
  • Дима:   noteyu, здається коментарії зламались: в правому кутку видно, що 2 відповіді, але коли перейти до них, то показує останній, натискаєш відповісти — залишається цифра 1, тільки тоді можна побачити інший. Раніше на сторінці були всі коментарі, на які відповіли.
    11.08.19 07:50
  • noteyu:   Діма, ну може в людини емоції. Нічого поганого він наразі не робить. )
    04.08.19 22:13
  • Aliaze:   Макс в перед в стену Чемпионов!!!
    04.08.19 15:49
  • Дима:   noteyu, а можно этого бота(dimoneem) забанить? А то скучный, с одной то фразой.
    04.08.19 13:51
  • dimoneem:   МАКС, вперед!
    03.08.19 22:47
  • Дима:   Тема гонки — лажают все. ))
    28.07.19 20:42
  • Aliaze:   Гонка была интригующея самого начала и до конца довно такой небыло!!!
    28.07.19 18:38
  • Aliaze:   Фетель сегодня карму почистил!!!
    28.07.19 18:35
  • Aliaze:   Это карму Фетелю надо почистить!!!
    28.07.19 15:20
  • Дима:   Феттель — «красава», в очередной лаж такая херня. Что с им творится?
    14.07.19 17:41
  • dimoneem:   МАКС, вперед!
    02.07.19 22:40
  • Aliaze:   Формулу 1 можно посмотреть в Одессе 30.06 в кафе «1764» на Ул. Дерибасовской в 16:00 по Киеву!!!
    29.06.19 14:28
  • Aliaze:   Формулу 1 можно посмотреть в Одессе 30.06 в кафе «1764» на Ул. Дерибасовской в 16:00 по Киеву!!!
    29.06.19 11:28
  • Дима:   Тому що відпустив, а після оголошення вердикту прийшлось наздоганяти.
    11.06.19 05:36
  • noteyu:   То чому ж не обігнав? Відповідь проста — не зміг.
    10.06.19 17:33
  • Дима:   Ні. Не люблю я так казати, але: якби команда не ждала рішення суддів, то Хем би обійшов Себа ще на трасі або просто змусив помилитись.
    10.06.19 05:40
  • noteyu:   Ну власне, відібрали у Фур перемогу. Хіба ні?
    09.06.19 23:27
  • Дима:   Да будет срач.
    09.06.19 23:05
  • Aliaze:   В Одессе посмотреть Формулу 1 можно посмотреть в Кафе «Бремен» на Ул. ДЕГТЯРНОЙ 6 В 21:00 ПО КИЕВУ!!!
    09.06.19 10:52
  • noteyu:   Народ заходить, почитує, але майже ніхто не пише.
    30.05.19 00:04
  • Дима:   Привет. Редко народ ходит. Я зайду посмотрю никто не пишет, а общатся сам с собой или с флудерами не комильфо.
    26.05.19 14:43
  • Aliaze:   Привет всём что-то сдесь последнее время тихо!!!
    26.05.19 12:26
  • Aliaze:   Макс сегодня мало ел овсянку!!!
    28.04.19 17:10
  • dimoneem:   МАКС, вперед!
    27.04.19 23:53
  • noteyu:   З Фурами щось не то. У минулі сезони скаржились на недостатньо швидкий болід. А тепер просто зливають кожен свій шанс. Дійсно stupids!!!
    27.04.19 20:47
  • Дима:   dimoneem, харе флудить.
    14.04.19 21:39
  • dimoneem:   МАКС, вперед!
    14.04.19 21:34
  • Дима:   Красные некрасиво подставили Шарля, как всегда впрочем.
    14.04.19 19:55
  • dimoneem:   МАКС, вперед!
    13.04.19 19:53
  • dimoneem:   allmovie.pro/video/formula1-2019-round-3-china-qualifying-51732.html
    13.04.19 19:51
  • noteyu:   Фурам раздають аванси, а вони вкотре лажають… (((
    Зі слів Феттеля я зрозумів, що в них завтра ставка на швидкість на прямих.
    13.04.19 10:35
  • noteyu:   Привіт dimoneem! Вітаю!
    10.04.19 22:20
  • dimoneem:   Всем привет. Я только что зарегистрировался. Рад быть в кругу единомышленников. Надеюсь это взаимно.
    10.04.19 21:50
  • Дима:   За червоних я і так вболіваю, з часів Шумахера. Але після нього захоплюючих пілотів у стайні не було.
    01.04.19 16:46
  • noteyu:   Діма, ти на правильному шляху! ;) :D
    Залишилось додати Шарля (та Феррарі) в улюблені. =)))
    31.03.19 21:45
  • Дима:   Боттас знов розчаровує, ніби на його стороні була вигідна траекторія для старту, але скористатися не зміг — десь одразу виліз на білий світ старий ніякий Валтері. Себ знову самовідсторонився.
    31.03.19 20:21

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК

Mercedes
Mercedes
(438.0)
 10 4
Ferrari
Ferrari
(288.0)
 3
Red Bull
Red Bull
(244.0)
 2 5
McLaren
McLaren
(82.0)
Toro Rosso
Toro Rosso
(43.0)
Renault
Renault
(39.0)
Racing Point
Haas
Haas
(26.0)
Williams
Williams
(1.0)
Всі команди

Вартові сайту

Олександр
Олександр Чемпіон
Andrey
Andrey Чемпіон

Активні користувачі

skorpion
skorpion Чемпион
Sveta+F1
Sveta+F1 Чемпион
Гарик
Гарик Тест пилот
Helgcos
Helgcos Тест пилот
sheila
sheila Тест пилот
Evgen
Evgen Чемпион
Золотусик
Золотусик Тестер симулятора
Всі користувачі