Інфографіка тестів Ф1: порівняння темпу команд у 2018 і 2019 роках

Інфографіка тестів Ф1: порівняння темпу команд у 2018 і 2019 роках

02.03.19 14:01

Після завершення передсезонних тестів тестів Формули 1 у Барселоні ми підготували декілька статистично-інфографічних матеріалів за їхніми результатами. Наскільки пришвидшились команди?

Швидкість проходження одного єдиного швидкого кола на тестах - не показник через відсутність інформації щодо режиму роботи двигунів та кількості пального у баках.

Проте багато хто припускав, що через збільшення мінімальної ваги та спрощення аеродинаміки боліда з метою полегшення обгонів, у 2019 році боліди Формули 1 уповільняться. Керівник Ferrari Маттіа Бінотто навіть стверджував, що час проходження кола може збільшитись на 1,5 секунди.

Проте цього не сталося, а Себастьяну Феттелю та Льюісу Хемілтону не вистачило лише 0,048 та 0,051 секунди відповідно, аби оновити абсолютний рекорд траси. У Pirelli стверджують, що це стало можливим у тому числі і завдяки покращенню стану покриття траси у Барселоні.

Якщо порівнювати лише час проходження кола у 2018 і 2019 роках, то найбільше пришвидшилась команда Mercedes - на 2,176 секунди. Майже дві секунди відіграла у Sauber команда Alfa Romeo.

Найменше прискорилась команда McLaren - на 0,871 секунди. Команда Red Bull покращила коло на 0,956 секунди. Проте у цьому випадку слід зважити на те, що в останній день на машині Макса Ферстаппена виникли проблеми з коробкою передач, тому він так і не проїхав швидке коло на найм'якшій гумі С5. Він потенційно міг значно покращити результат свого напарника П'єра Гаслі.

10. McLaren - 0,871 секунди

1/10

Фото: Motorsport LATAM

9. Red Bull - 0,956 секунди

2/10

Фото: Motorsport LATAM

8. Ferrari - 0,961 секунди

3/10

Фото: Motorsport LATAM

7. Williams - 1,059 секунди

4/10

Фото: Motorsport LATAM

6. Renault - 1,249 секунди

5/10

Фото: Motorsport LATAM

5. Haas - 1,284 секунди

6/10

Фото: Motorsport LATAM

4. Force India - Racing Point - 1,411 секунди

7/10

Фото: Motorsport LATAM

3. Toro Rosso - 1,481 секунди

8/10

Фото: Motorsport LATAM

2. Sauber - Alfa Romeo - 1,879 секунди

9/10

Фото: Motorsport LATAM

1. Mercedes - 2,176 секунди

10/10

Фото: Motorsport LATAM


джерело
noteyu

Новини формули 1
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
Дима Дима03.03.2019 08:21

Мерседес, як завжди, приховує справжню швидкість, а Хем знову грає в "ігри розуму" та намагається придавати червоних вантажем сподівань, називаючи їх фаворитами.


noteyu noteyu03.03.2019 21:28

У стайнях "бичків" такий оптимізм стосовно Хонди, що закрадається підозра, чи не стануть вони головним "сюрпризом" початку сезону... kozak


Дима Дима04.03.2019 17:16

Може і так, але мене беруть сумніви.Ферстапен не схожий на того, хто зможе приховувати щось, надто запальний, вже б видав щось. Але двигун Хонда поки не гірший за Рено.


noteyu noteyu05.03.2019 15:18

Звісно поки що це все припущення hi

Але на тлі розмов за лаштунками та коментарів, що Ферстаппен має стати більш стриманим все можливо.

"Бички" не менш досвідчені у інтригах ніж Мерси yes


Европа (Азербайджан) 26.04.19 01 09 59
Найближчі перегони
практика 1
26 апреля 11:00 - 12:30
практика 2
26 апреля 15:00 - 16:30
практика 3
27 апреля 12:00 - 13:00
кваліфікація
27 апреля 15:00
ПЕРЕГОНИ
28 апреля 14:00
найближчі гран-прі
26 - 28 апреля 2019
Гран-Прі Европы Місцезнаходження: Баку, довжина траси 6006 м, дистанція Гран-Прі 306 км

10 - 12 мая 2019
Гран-Прі Испании Місцезнаходження: Барселона , довжина траси 4655 м, дистанція Гран-Прі 307.104 км

23 - 26 мая 2019
Гран-Прі Монако Місцезнаходження: Монте-Карло , довжина траси 3340 м, дистанція Гран-Прі 260.520 км

Календар 2019
Останні новини

Боттас назвав позитив і негатив у новому регламенті на аеродинаміку За словами гонщика Mercedes, зміни в регламенті на аеродинаміку в сезоні-2019 полегшили завдання переслідування суперника, а от самий факт втрати притискної сили продовжує залишатися проблемою.

Інфографіка Гран Прі Азербайджану: розклад, шини, статистика Цими вихідними пройде четвертий етап Ф1 сезону 2019 року. До вашої уваги розклад заїздів, дані щодо шин та статистика Гран Прі Азербайджану.

Red Bull отримає оновлені мотори на ГП Азербайджану Honda вперше в цьому сезоні впровадить оновлення двигуна - новинкою скористаються гонщики Red Bull і Toro Rosso.

Гаслі: В Азербайджані немає права на помилку Пілот Red Bull П'єр Гаслі поділився очікуваннями від гонки в Азербайджані.

Бінотто: Ferrari чудово готова до гонки в Баку Керівник Ferrari Маттіа Бінотто сповнений оптимізму.

Глас народу

Хемілтон: Боттас - справжня зірка у Китаї
Цього вікенду Валттері - справжня зірка. -- оце в Гамільтона ВВВ (відчуття власної величі) !!! shok

13.04.2019 10:52noteyu

У Mercedes шоковані здобутою перевагою в першій кваліфікації сезону Ф1-2019
Я звісно вболіваю за Хема, але скажу так: харе пи...ти.

16.03.2019 18:08Дима

Ferrari зніме наліпки титульного спонсора в гонці Ф1 у Мельбурні
Будь-який скандал навколо цієї теми -- це чудова реклама. Гадаю Philip Morris. задоволена!rolleyes

06.03.2019 19:06noteyu

Ріккардо: Сезон-2019 стане непередбачуваним
Непередбачуваний чемпіонат? Це було б чудово! dance

05.03.2019 15:18noteyu

Інфографіка тестів Ф1: порівняння темпу команд у 2018 і 2019 роках
Звісно поки що це все припущення hi Але на тлі розмов за лаштунками та коментарів, що Ферстаппен має стати більш стриманим все можливо. "Бички" не менш досвідчені у інтригах ніж Мерси yes

05.03.2019 15:18noteyu

Інфографіка тестів Ф1: порівняння темпу команд у 2018 і 2019 роках
Може і так, але мене беруть сумніви.Ферстапен не схожий на того, хто зможе приховувати щось, надто запальний, вже б видав щось. Але двигун Хонда поки не гірший за Рено.

04.03.2019 17:16Дима

Інфографіка тестів Ф1: порівняння темпу команд у 2018 і 2019 роках
У стайнях "бичків" такий оптимізм стосовно Хонди, що закрадається підозра, чи не стануть вони головним "сюрпризом" початку сезону... kozak

03.03.2019 21:28noteyu

Інфографіка тестів Ф1: порівняння темпу команд у 2018 і 2019 роках
Мерседес, як завжди, приховує справжню швидкість, а Хем знову грає в "ігри розуму" та намагається придавати червоних вантажем сподівань, називаючи їх фаворитами.

03.03.2019 08:21Дима

Хемілтон: Несправедливо вимагати від Леклера боротьби за титул
Добре, подивлюсь на тижні, можливо це баг :), потрібно пофіксити ...hi

24.02.2019 21:07noteyu

Хемілтон: Несправедливо вимагати від Леклера боротьби за титул
Та ні, у мене опера. Видалення куків та кешу не допомагає, мабуть потрібно спробувати інший браузер, хоча система закладок та швидкий набір мені найбільше в опері імпонує.

24.02.2019 18:45Дима

Як справи?
  • Дима:   dimoneem, харе флудить.
    14.04.19 21:39
  • dimoneem:   МАКС, вперед!
    14.04.19 21:34
  • Дима:   Красные некрасиво подставили Шарля, как всегда впрочем.
    14.04.19 19:55
  • dimoneem:   МАКС, вперед!
    13.04.19 19:53
  • dimoneem:   allmovie.pro/video/formula1-2019-round-3-china-qualifying-51732.html
    13.04.19 19:51
  • noteyu:   Фурам раздають аванси, а вони вкотре лажають… (((
    Зі слів Феттеля я зрозумів, що в них завтра ставка на швидкість на прямих.
    13.04.19 10:35
  • noteyu:   Привіт dimoneem! Вітаю!
    10.04.19 22:20
  • dimoneem:   Всем привет. Я только что зарегистрировался. Рад быть в кругу единомышленников. Надеюсь это взаимно.
    10.04.19 21:50
  • Дима:   За червоних я і так вболіваю, з часів Шумахера. Але після нього захоплюючих пілотів у стайні не було.
    01.04.19 16:46
  • noteyu:   Діма, ти на правильному шляху! ;) :D
    Залишилось додати Шарля (та Феррарі) в улюблені. =)))
    31.03.19 21:45
  • Дима:   Боттас знов розчаровує, ніби на його стороні була вигідна траекторія для старту, але скористатися не зміг — десь одразу виліз на білий світ старий ніякий Валтері. Себ знову самовідсторонився.
    31.03.19 20:21
  • Дима:   Поганий я вболівальник: ніби вболіваю за Хема, але останні кола перживав за Леклера — надіявся, що мерси його не обженуть.
    31.03.19 20:15
  • noteyu:   У феррарі швидкий болід — це плюс! Але занадто тендітний (поки що).
    31.03.19 19:54
  • Aliaze:   ФОРЗА ФЕРРАРИ ЯХУУУУ!!!
    31.03.19 10:20
  • Дима:   Анюта привет. И тебя с началом сезона и всех форумчан тоже. Уже болееш за «пальця» или за Шарля или просто за Красных, не обращая внимания кто за рулем?

    Dmytro_UKR не подобается, то взагалі видали свій профіль. Яке ти маєш право ставити ультиматуми? Це не політичний сайт, а сайт про Ф1 та для вболівальників Ф1. Сайту уже багато років, заснований ще до подій з Кримом. Ганьба і неподобство — твоя поведінка.
    16.03.19 18:15
  • Dmytro_UKR:   Не буду заповнювати свій профіль поки там присутня москвинська говірка. Це ганьба і неподобство.
    16.03.19 16:08
  • Dmytro_UKR:   Велике прохання почистити сайт від москвинської говірки повністю, щоб не було її у формах. Дуже дратує.
    16.03.19 16:07
  • Dmytro_UKR:   Вітаю з новим сезоном, Україно! Нарешті український сайт! Краще пізно ніж ніколи! Так тримати!
    16.03.19 16:05
  • noteyu:   Привіт Аннета! З поверненням! )))
    16.03.19 00:30
  • Anneta:   Блин, а чё оно командует само как мои слова вырезать?))))
    Дубль два:- всех с началом интригующего сезона! (Пока конечно, если Хэм не испортит все)
    15.03.19 21:24
  • Anneta:   Всем приветик!)))
    Ну шо, надеюсь этот сезон будет интересным!
    Всех с началом
    15.03.19 21:23
  • Aliaze:   Формулу 1 можно посмотреть в Одессе 17.03 в кафе «Баффело — 99» на Ул. Ришельевской 7 в 7:00 по Киевскому времени!!! Приглашаем всех желающих посетить вместе с фанатами О Формулы 1 в Одессе!!!
    15.03.19 14:26
  • noteyu:   Привіт Сергію! Дякую за привітання! Всіх з початком нового сезону! ))
    15.03.19 14:07
  • Aliaze:   Формулу 1 можно посмотреть в Одессе 17.03 в кафе «Баффело — 99» на Ул. Ришельевской 7 в 7:00 по Киевскому времени!!! Приглашаем всех желающих посетить вместе с фанатами О Формулы 1 в Одессе!!!
    15.03.19 09:02
  • Aliaze:   Привет Всем!!! Всех прошедшими и наступающим Праздником!!!
    14.03.19 14:47
  • noteyu:   «Опитування» чи «голосування» трішки довге слово, але зауваження слушне ))
    07.03.19 16:00
  • Дима:   Я також не можу проголосувати. Чому «Опроси», а не опитування?
    05.03.19 19:15
  • noteyu:   Андрію, та ніби не було на першій ніколи.
    05.03.19 12:22
  • Andrey:   Ладно проголосовал. Только все же помню раньше опрос был на главной странице
    05.03.19 02:16
  • Andrey:   Я лично не могу проголосовать на мотор. На главной странице его нет, а в разделе «опросы» пишется: опрос проводился с 24.02.2019 по 17.03.2019.
    05.03.19 02:13
  • noteyu:   Сподіваюсь всі помітили новий розділ «Галерея» ))
    Також закликаю активніше голосувати стосовно мотору Хонда.
    04.03.19 17:57
  • noteyu:   Подивлюсь у чому може бути справа )). Дякую.
    24.02.19 21:09
  • Дима:   В Хром так само.(
    24.02.19 21:00
  • Дима:   noteyu, «помощь сайту» також пуста і 2 непрочитаних повідомлення висять.
    24.02.19 18:47
  • noteyu:   Дима, ця тема була до мене )). Я взяв сайт та повністю витрати на його підтримку.
    У минулі роки реальна допомога полягала у наповненні контентом та вчасне заповнення результатів ГП. Раніше результатами опікувалася Марина, але після переїзду в іншу країну та народження другої дитини в неї напевно забракло часу.
    Календар у минулі роки підтримував stranger (він же Андрій :)) ). Розраховую на нього і цього року ))
    24.02.19 18:00
  • Дима:   Також приєднусь з вдячністю за працю по підтримці сайту. А ще десь, здається, була тема з підтримкою сайту, оплатою хостингу, не можу знайти.
    24.02.19 17:30
  • noteyu:   Андрій, дякую! )
    17.02.19 13:18
  • Andrey:   А то я уж испугался что сайт исчез… накануне старта сезона. Noteyu — респект за роботу!!!
    16.02.19 20:23
  • Andrey:   Угу. Следим. Ждем. Болеем.
    Всем привет!!!
    16.02.19 20:13
  • noteyu:   Звісно чекаємо! :):):) Інтрига зростає! )))
    15.02.19 20:11

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК

Mercedes
Mercedes
(130.0)
 3 1
Ferrari
Ferrari
(73.0)
 1
Red Bull
Red Bull
(52.0)
 1
Renault
Renault
(12.0)
McLaren
McLaren
(8.0)
Haas
Haas
(8.0)
Toro Rosso
Williams
Williams
(0.0)
Всі команди

Вартові сайту

Олександр
Олександр Чемпіон
Andrey
Andrey Чемпіон

Активні користувачі

skorpion
skorpion Чемпион
Sveta+F1
Sveta+F1 Чемпион
Гарик
Гарик Тест пилот
Helgcos
Helgcos Тест пилот
sheila
sheila Тест пилот
Evgen
Evgen Чемпион
Золотусик
Золотусик Тестер симулятора
Всі користувачі