Інфографіка тестів Ф1: порівняння темпу команд у 2018 і 2019 роках

Інфографіка тестів Ф1: порівняння темпу команд у 2018 і 2019 роках

02.03.19 14:01

Після завершення передсезонних тестів тестів Формули 1 у Барселоні ми підготували декілька статистично-інфографічних матеріалів за їхніми результатами. Наскільки пришвидшились команди?

Швидкість проходження одного єдиного швидкого кола на тестах - не показник через відсутність інформації щодо режиму роботи двигунів та кількості пального у баках.

Проте багато хто припускав, що через збільшення мінімальної ваги та спрощення аеродинаміки боліда з метою полегшення обгонів, у 2019 році боліди Формули 1 уповільняться. Керівник Ferrari Маттіа Бінотто навіть стверджував, що час проходження кола може збільшитись на 1,5 секунди.

Проте цього не сталося, а Себастьяну Феттелю та Льюісу Хемілтону не вистачило лише 0,048 та 0,051 секунди відповідно, аби оновити абсолютний рекорд траси. У Pirelli стверджують, що це стало можливим у тому числі і завдяки покращенню стану покриття траси у Барселоні.

Якщо порівнювати лише час проходження кола у 2018 і 2019 роках, то найбільше пришвидшилась команда Mercedes - на 2,176 секунди. Майже дві секунди відіграла у Sauber команда Alfa Romeo.

Найменше прискорилась команда McLaren - на 0,871 секунди. Команда Red Bull покращила коло на 0,956 секунди. Проте у цьому випадку слід зважити на те, що в останній день на машині Макса Ферстаппена виникли проблеми з коробкою передач, тому він так і не проїхав швидке коло на найм'якшій гумі С5. Він потенційно міг значно покращити результат свого напарника П'єра Гаслі.

10. McLaren - 0,871 секунди

1/10

Фото: Motorsport LATAM

9. Red Bull - 0,956 секунди

2/10

Фото: Motorsport LATAM

8. Ferrari - 0,961 секунди

3/10

Фото: Motorsport LATAM

7. Williams - 1,059 секунди

4/10

Фото: Motorsport LATAM

6. Renault - 1,249 секунди

5/10

Фото: Motorsport LATAM

5. Haas - 1,284 секунди

6/10

Фото: Motorsport LATAM

4. Force India - Racing Point - 1,411 секунди

7/10

Фото: Motorsport LATAM

3. Toro Rosso - 1,481 секунди

8/10

Фото: Motorsport LATAM

2. Sauber - Alfa Romeo - 1,879 секунди

9/10

Фото: Motorsport LATAM

1. Mercedes - 2,176 секунди

10/10

Фото: Motorsport LATAM


джерело
noteyu

Новини формули 1
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
Дима Дима03.03.2019 08:21

Мерседес, як завжди, приховує справжню швидкість, а Хем знову грає в "ігри розуму" та намагається придавати червоних вантажем сподівань, називаючи їх фаворитами.


noteyu noteyu03.03.2019 21:28

У стайнях "бичків" такий оптимізм стосовно Хонди, що закрадається підозра, чи не стануть вони головним "сюрпризом" початку сезону... kozak


Дима Дима04.03.2019 17:16

Може і так, але мене беруть сумніви.Ферстапен не схожий на того, хто зможе приховувати щось, надто запальний, вже б видав щось. Але двигун Хонда поки не гірший за Рено.


noteyu noteyu05.03.2019 15:18

Звісно поки що це все припущення hi

Але на тлі розмов за лаштунками та коментарів, що Ферстаппен має стати більш стриманим все можливо.

"Бички" не менш досвідчені у інтригах ніж Мерси yes


Бельгія 30.08.19 07 12 58
Найближчі перегони
практика 1
30 серпня 12:00 - 13:30
практика 2
30 серпня 16:00 - 17:30
практика 3
31 серпня 13:00 - 14:00
кваліфікація
31 серпня 16:00
ПЕРЕГОНИ
01 вересня 16:00
найближчі гран-прі
30 серпня - 01 вересня 2019
Гран-Прі Бельгії Місцезнаходження: Спа, довжина траси 7004 м, дистанція Гран-Прі 308.052 км

06 - 08 вересня 2019
Гран-Прі Італії Місцезнаходження: Монца, довжина траси 5793 м, дистанція Гран-Прі 306.720 км

20 - 22 вересня 2019
Гран-Прі Сингапуру Місцезнаходження: , довжина траси 5073 м, дистанція Гран-Прі 309.316 км

Календар 2019
Останні новини

Хемілтон: Формула-1 має бути спортом справжніх чоловіків Пілот Mercedes Льюїс Хемілтон виклав своє бачення Ф-1.

Норріс: Чим більше ти атакуєш, тим більше досвіду отримуєш Пілот McLaren Ландо Норріс відкрив секрет свого прогресу.

Вольфф: Honda кидає серйозний виклик Mercedes Керівник Mercedes Тото Вольфф похвалив прогрес японців.

Браун: Керівництво Формули-1 саме має прийняти рішення про правила Гоночний інженер McLaren Зак Браун вважає, що керівництво Ф-1 має вирішувати самостійно.

Сайнс: Навряд чи Алонсо шкодує, що пішов з McLaren Пілот McLaren Карлос Сайнс обговорив долю Фернандо Алонсо.

Глас народу
Бінотто: Завдання Ferrari - виграти бодай один етап у сезоні
Згоден. Помилилась: чи у виборі, чи в тому, що не підготовила до ситуації. У будь якому випадку конкурента для Себа почали шукати зарано.

13.08.2019 17:36Дима

Бінотто: Завдання Ferrari - виграти бодай один етап у сезоні
Тобто ти теж згоден, що його амбіції є руйнівними для нього та стайні. yes А це означає, що стайня помилилася з менеджментом пілотів. Райконнен був ідеальним варіантом і для здобуття очок і для боротьби за чемпіонство.

13.08.2019 12:35noteyu

Бінотто: Завдання Ferrari - виграти бодай один етап у сезоні
Я думаю всі молоді пілоти будуть так себе вести, тому що у них повно прикладів. Не буду навіть до Шумі повертатись, а відносно недавно(в дитинстві багатьох з них): Хем проти Алонсо, Себ(хоча він вже мав досвід) проти Вебера, Рікардо проти Себа, який одразу почав перегравати чемпіона, Ферстапен проти Рікардо. Просто не кожен пілот має талант, як у Хема та Макса, а має працювати для титулу як Кімі чи Баттон. Та не кожен це розуміє.

13.08.2019 05:47Дима

Бінотто: Завдання Ferrari - виграти бодай один етап у сезоні
Так отож! Але ти ж згодний, що через брак досвіду теж? От він сам каже, що "Себ якось краще працює з гумою..." Оце він і є -- брак досвіду. Плюс помилки на кшталт Баку, втрата гандикапу в Австрії, це теж відсутність досвіду ... Замість того, щоб посидіти "у тіні" чемпіона, повчитись хоча б півсезону, він одразу вирішів "кинути виклик" і облажався сам і роздмухав нервовість у стайні. Це мой особистий погляд на стан у Феррарі.

12.08.2019 23:22noteyu

Вурц: Шкода, що колись McLaren обрав не мене, а Райкконена
Хотів би, то пішов. А так сидів за бабло.

12.08.2019 16:59Дима

Ферстаппен: Хемілтон вже давно не відчуває тиску від напарника
А з Алонсо? Там було багато чого, а скільки - поза кадром.

12.08.2019 16:58Дима

Офіційно: Албон замінить Гаслі у Red Bull після літньої перерви
Нарешті перестали морозитись та визнали, що потрібно Гаслі міняти.

12.08.2019 16:55Дима

Бінотто: Завдання Ferrari - виграти бодай один етап у сезоні
Хто зна. Якби не Бахрейн та команди пропустити Себа у перших гонках, можливо б упевненості в нього додалось, а помилок поменшало. А так вся енергія безогляно йде на бажання себе проявити, не зважаючи на наслідки.

12.08.2019 16:54Дима

Росберг: У Хемілтона більше таланту, ніж у Боттаса
От бачиш скільки невідомих у цій "системі рівнянь" ck

11.08.2019 22:18noteyu

Бінотто: Завдання Ferrari - виграти бодай один етап у сезоні
Яких насправді не було rolleyes, якщо спиратися на результати. Але амбіціями своїми змусив всіх поряд трохи напрягтися імхо.

11.08.2019 22:15noteyu

Росберг: У Хемілтона більше таланту, ніж у Боттаса
Можливо він конюшню засмучує саме "малими яйцями"?crazy

11.08.2019 17:21Дима

Бінотто: Завдання Ferrari - виграти бодай один етап у сезоні
Я думаю, що він не вірив та надіявся на зміну статусу піля гарних виступів.

11.08.2019 17:20Дима

Бінотто: Завдання Ferrari - виграти бодай один етап у сезоні
А чому обламали? По-перше попереджали, що він №2 перед початком сезону, по-друге, міг виграти декілька гонок, але не виграв через брак досвіду та фортуни імхо.

11.08.2019 14:03noteyu

Росберг: У Хемілтона більше таланту, ніж у Боттаса
ну я зрозумів, що ти саме про це ...yes я теж якраз про психологію чувака, який сидить за кермом у "підвішеному стані" і результат потрібно показати і конюшню не засмутити ...

11.08.2019 14:02noteyu

Росберг: У Хемілтона більше таланту, ніж у Боттаса
Та ні, я конкретно про той момент на 1 колі, коли Хем Боттаса обійшов(міг спробувати дожати Хема, щоб той відступився, переживаючи за очки). Та й на старті Валтері програв.

11.08.2019 07:53Дима

Як справи?
  • Дима:   Новини. 1 комент.
    Наступна кнопка — Новини. Ще 1 комент.
    12.08.19 16:57
  • noteyu:   Було, просто ти завжди писав коменти (наприклад) у новинах. А тепер написав ще й у блозі.
    11.08.19 22:16
  • Дима:   Раніше цього не було, здається.
    11.08.19 17:19
  • noteyu:   зліва від коментарів є закладки, коментарі розподіляються по темах «новини», «галерея», «флуд» тощо…
    11.08.19 13:59
  • Дима:   noteyu, здається коментарії зламались: в правому кутку видно, що 2 відповіді, але коли перейти до них, то показує останній, натискаєш відповісти — залишається цифра 1, тільки тоді можна побачити інший. Раніше на сторінці були всі коментарі, на які відповіли.
    11.08.19 07:50
  • noteyu:   Діма, ну може в людини емоції. Нічого поганого він наразі не робить. )
    04.08.19 22:13
  • Aliaze:   Макс в перед в стену Чемпионов!!!
    04.08.19 15:49
  • Дима:   noteyu, а можно этого бота(dimoneem) забанить? А то скучный, с одной то фразой.
    04.08.19 13:51
  • dimoneem:   МАКС, вперед!
    03.08.19 22:47
  • Дима:   Тема гонки — лажают все. ))
    28.07.19 20:42
  • Aliaze:   Гонка была интригующея самого начала и до конца довно такой небыло!!!
    28.07.19 18:38
  • Aliaze:   Фетель сегодня карму почистил!!!
    28.07.19 18:35
  • Aliaze:   Это карму Фетелю надо почистить!!!
    28.07.19 15:20
  • Дима:   Феттель — «красава», в очередной лаж такая херня. Что с им творится?
    14.07.19 17:41
  • dimoneem:   МАКС, вперед!
    02.07.19 22:40
  • Aliaze:   Формулу 1 можно посмотреть в Одессе 30.06 в кафе «1764» на Ул. Дерибасовской в 16:00 по Киеву!!!
    29.06.19 14:28
  • Aliaze:   Формулу 1 можно посмотреть в Одессе 30.06 в кафе «1764» на Ул. Дерибасовской в 16:00 по Киеву!!!
    29.06.19 11:28
  • Дима:   Тому що відпустив, а після оголошення вердикту прийшлось наздоганяти.
    11.06.19 05:36
  • noteyu:   То чому ж не обігнав? Відповідь проста — не зміг.
    10.06.19 17:33
  • Дима:   Ні. Не люблю я так казати, але: якби команда не ждала рішення суддів, то Хем би обійшов Себа ще на трасі або просто змусив помилитись.
    10.06.19 05:40
  • noteyu:   Ну власне, відібрали у Фур перемогу. Хіба ні?
    09.06.19 23:27
  • Дима:   Да будет срач.
    09.06.19 23:05
  • Aliaze:   В Одессе посмотреть Формулу 1 можно посмотреть в Кафе «Бремен» на Ул. ДЕГТЯРНОЙ 6 В 21:00 ПО КИЕВУ!!!
    09.06.19 10:52
  • noteyu:   Народ заходить, почитує, але майже ніхто не пише.
    30.05.19 00:04
  • Дима:   Привет. Редко народ ходит. Я зайду посмотрю никто не пишет, а общатся сам с собой или с флудерами не комильфо.
    26.05.19 14:43
  • Aliaze:   Привет всём что-то сдесь последнее время тихо!!!
    26.05.19 12:26
  • Aliaze:   Макс сегодня мало ел овсянку!!!
    28.04.19 17:10
  • dimoneem:   МАКС, вперед!
    27.04.19 23:53
  • noteyu:   З Фурами щось не то. У минулі сезони скаржились на недостатньо швидкий болід. А тепер просто зливають кожен свій шанс. Дійсно stupids!!!
    27.04.19 20:47
  • Дима:   dimoneem, харе флудить.
    14.04.19 21:39
  • dimoneem:   МАКС, вперед!
    14.04.19 21:34
  • Дима:   Красные некрасиво подставили Шарля, как всегда впрочем.
    14.04.19 19:55
  • dimoneem:   МАКС, вперед!
    13.04.19 19:53
  • dimoneem:   allmovie.pro/video/formula1-2019-round-3-china-qualifying-51732.html
    13.04.19 19:51
  • noteyu:   Фурам раздають аванси, а вони вкотре лажають… (((
    Зі слів Феттеля я зрозумів, що в них завтра ставка на швидкість на прямих.
    13.04.19 10:35
  • noteyu:   Привіт dimoneem! Вітаю!
    10.04.19 22:20
  • dimoneem:   Всем привет. Я только что зарегистрировался. Рад быть в кругу единомышленников. Надеюсь это взаимно.
    10.04.19 21:50
  • Дима:   За червоних я і так вболіваю, з часів Шумахера. Але після нього захоплюючих пілотів у стайні не було.
    01.04.19 16:46
  • noteyu:   Діма, ти на правильному шляху! ;) :D
    Залишилось додати Шарля (та Феррарі) в улюблені. =)))
    31.03.19 21:45
  • Дима:   Боттас знов розчаровує, ніби на його стороні була вигідна траекторія для старту, але скористатися не зміг — десь одразу виліз на білий світ старий ніякий Валтері. Себ знову самовідсторонився.
    31.03.19 20:21

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК

Mercedes
Mercedes
(438.0)
 10 4
Ferrari
Ferrari
(288.0)
 3
Red Bull
Red Bull
(244.0)
 2 5
McLaren
McLaren
(82.0)
Toro Rosso
Toro Rosso
(43.0)
Renault
Renault
(39.0)
Racing Point
Haas
Haas
(26.0)
Williams
Williams
(1.0)
Всі команди

Вартові сайту

Олександр
Олександр Чемпіон
Andrey
Andrey Чемпіон

Активні користувачі

skorpion
skorpion Чемпион
Sveta+F1
Sveta+F1 Чемпион
Гарик
Гарик Тест пилот
Helgcos
Helgcos Тест пилот
sheila
sheila Тест пилот
Evgen
Evgen Чемпион
Золотусик
Золотусик Тестер симулятора
Всі користувачі