Інфографіка тестів Ф1: порівняння темпу команд у 2018 і 2019 роках

Інфографіка тестів Ф1: порівняння темпу команд у 2018 і 2019 роках

02.03.19 14:01

Після завершення передсезонних тестів тестів Формули 1 у Барселоні ми підготували декілька статистично-інфографічних матеріалів за їхніми результатами. Наскільки пришвидшились команди?

Швидкість проходження одного єдиного швидкого кола на тестах - не показник через відсутність інформації щодо режиму роботи двигунів та кількості пального у баках.

Проте багато хто припускав, що через збільшення мінімальної ваги та спрощення аеродинаміки боліда з метою полегшення обгонів, у 2019 році боліди Формули 1 уповільняться. Керівник Ferrari Маттіа Бінотто навіть стверджував, що час проходження кола може збільшитись на 1,5 секунди.

Проте цього не сталося, а Себастьяну Феттелю та Льюісу Хемілтону не вистачило лише 0,048 та 0,051 секунди відповідно, аби оновити абсолютний рекорд траси. У Pirelli стверджують, що це стало можливим у тому числі і завдяки покращенню стану покриття траси у Барселоні.

Якщо порівнювати лише час проходження кола у 2018 і 2019 роках, то найбільше пришвидшилась команда Mercedes - на 2,176 секунди. Майже дві секунди відіграла у Sauber команда Alfa Romeo.

Найменше прискорилась команда McLaren - на 0,871 секунди. Команда Red Bull покращила коло на 0,956 секунди. Проте у цьому випадку слід зважити на те, що в останній день на машині Макса Ферстаппена виникли проблеми з коробкою передач, тому він так і не проїхав швидке коло на найм'якшій гумі С5. Він потенційно міг значно покращити результат свого напарника П'єра Гаслі.

10. McLaren - 0,871 секунди

1/10

Фото: Motorsport LATAM

9. Red Bull - 0,956 секунди

2/10

Фото: Motorsport LATAM

8. Ferrari - 0,961 секунди

3/10

Фото: Motorsport LATAM

7. Williams - 1,059 секунди

4/10

Фото: Motorsport LATAM

6. Renault - 1,249 секунди

5/10

Фото: Motorsport LATAM

5. Haas - 1,284 секунди

6/10

Фото: Motorsport LATAM

4. Force India - Racing Point - 1,411 секунди

7/10

Фото: Motorsport LATAM

3. Toro Rosso - 1,481 секунди

8/10

Фото: Motorsport LATAM

2. Sauber - Alfa Romeo - 1,879 секунди

9/10

Фото: Motorsport LATAM

1. Mercedes - 2,176 секунди

10/10

Фото: Motorsport LATAM


джерело
noteyu

Новини формули 1
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
Дима Дима03.03.2019 08:21

Мерседес, як завжди, приховує справжню швидкість, а Хем знову грає в "ігри розуму" та намагається придавати червоних вантажем сподівань, називаючи їх фаворитами.


noteyu noteyu03.03.2019 21:28

У стайнях "бичків" такий оптимізм стосовно Хонди, що закрадається підозра, чи не стануть вони головним "сюрпризом" початку сезону... kozak


Дима Дима04.03.2019 17:16

Може і так, але мене беруть сумніви.Ферстапен не схожий на того, хто зможе приховувати щось, надто запальний, вже б видав щось. Але двигун Хонда поки не гірший за Рено.


noteyu noteyu05.03.2019 15:18

Звісно поки що це все припущення hi

Але на тлі розмов за лаштунками та коментарів, що Ферстаппен має стати більш стриманим все можливо.

"Бички" не менш досвідчені у інтригах ніж Мерси yes


Франція 21.06.19 05 08 15
Найближчі перегони
практика 1
21 червня 12:00 - 13:30
практика 2
21 червня 16:00 - 17:30
практика 3
22 червня 13:00 - 14:00
кваліфікація
22 червня 16:00
ПЕРЕГОНИ
23 червня 16:00
найближчі гран-прі
21 - 23 червня 2019
Гран-Прі Франції Місцезнаходження: Ле-Кастелле (Марсель), довжина траси 5842 м, дистанція Гран-Прі 309 км

28 - 30 червня 2019
Гран-Прі Австрії Місцезнаходження: Шпільберг, довжина траси 4326 м, дистанція Гран-Прі 307.146 км

12 - 14 липня 2019
Гран-Прі Великобританії Місцезнаходження: Сільверстоун, довжина траси 5891 м, дистанція Гран-Прі 306.227 км

Календар 2019
Останні новини

Очки до Суперліцензії Ф1 тепер нараховуватимуться за участь у вільних практиках Гран Прі З 2020 року вільні практики Формули 1 будуть враховуватися у прагненні гонщика отримати Суперліцензію, а Серія W офіційно буде додана до списку кваліфікаційних категорій.

Pirelli: У наших шин немає проблем з безпекою Шеф автоспортивного підрозділу Pirelli Маріо Ізола каже, що ніхто не виказував публічного незадоволення шинами.

Бінотто: У Mercedes є те, чого немає у Ferrari Керівник Ferrari Маттіа Бінотто каже, що команді потрібна стабільність.

Шеф Renault назвав головну пробему Формули-1 Керівник Renault Сіріль Абітебуль міркує про інтерес до Формули-1.

Зафнауер: Ми мусимо зберегти ДНК Формули-1 Керівник Racing Point Отмар Зафнауер закликає змінювати регламент з обережністю.

Глас народу
Хемілтон про штраф Феттеля: Перемагати у такий спосіб я не хочу
Це моє відчуття ситуації, моє імхо. Звісно, я можу помилятися. yes

11.06.2019 14:29noteyu

Хемілтон про штраф Феттеля: Перемагати у такий спосіб я не хочу
Згоден, але як цевідносится до того, щиро він говорить чи ні?

11.06.2019 05:34Дима

Хемілтон про штраф Феттеля: Перемагати у такий спосіб я не хочу
Діма, у Гамільтона у будь-якому разі була виграшна ситуація. Обійшов би -- всі сказали б "про що мова" він все одно перший. Не обійшов, але зберіг різницю меньше 5 сек, він перший. Це політика, а Льюїс любить у політику ...

10.06.2019 17:33noteyu

Хемілтон про штраф Феттеля: Перемагати у такий спосіб я не хочу
Якби це не було щиро, то навіщо він намагався обійти його після оголошення штрафу?

10.06.2019 05:42Дима

Хемілтон про штраф Феттеля: Перемагати у такий спосіб я не хочу
Дуже не щиро він це сказав -- моє імхо.

09.06.2019 23:29noteyu

Гран Прі Канади: Хемілтон забрав перемогу у Феттеля після фінішу
Ганьба таким рішенням стюардів!diablo Не хочеться так казати, але такі рішення вбивають Формулу-1, яка і без цього стає все меньш цікавою...

09.06.2019 23:26noteyu

Гран Прі Канади: Феттель взяв перший поул у 2019-му
Якщо не налажають, то може таки дочекаємося ...rolleyes

09.06.2019 15:48noteyu

Гран Прі Канади: Феттель взяв перший поул у 2019-му
В этой квалификации хоть какая-то разнообразие  Батос - 6 Ферстаппен 11!!!

09.06.2019 10:56Aliaze

Найбагатший гонщик в історії жив у Стародавньому Римі
2600 кг. Цікаво де він їх зберігав, хто охороняв і яка сума з них у нього була одноразово та його ім'я? 

02.06.2019 17:53Дима

Леклер забажав пояснень від Ferrari щодо стратегії у Q1
Объяснее только одно как всегда "ЛОХАНУЛСЯ" КАК НЕ ПЕЧАЛЬНО diablohidrinks

26.05.2019 15:11Aliaze

Honda: перша топ-3 у кваліфікації з 2006-го
Достижения века и это случайность произошло после ошибки ФЕРРАРИ!!!! hidrinks

26.05.2019 12:34Aliaze

Як справи?
  • Дима:   Тому що відпустив, а після оголошення вердикту прийшлось наздоганяти.
    11.06.19 05:36
  • noteyu:   То чому ж не обігнав? Відповідь проста — не зміг.
    10.06.19 17:33
  • Дима:   Ні. Не люблю я так казати, але: якби команда не ждала рішення суддів, то Хем би обійшов Себа ще на трасі або просто змусив помилитись.
    10.06.19 05:40
  • noteyu:   Ну власне, відібрали у Фур перемогу. Хіба ні?
    09.06.19 23:27
  • Дима:   Да будет срач.
    09.06.19 23:05
  • Aliaze:   В Одессе посмотреть Формулу 1 можно посмотреть в Кафе «Бремен» на Ул. ДЕГТЯРНОЙ 6 В 21:00 ПО КИЕВУ!!!
    09.06.19 10:52
  • noteyu:   Народ заходить, почитує, але майже ніхто не пише.
    30.05.19 00:04
  • Дима:   Привет. Редко народ ходит. Я зайду посмотрю никто не пишет, а общатся сам с собой или с флудерами не комильфо.
    26.05.19 14:43
  • Aliaze:   Привет всём что-то сдесь последнее время тихо!!!
    26.05.19 12:26
  • Aliaze:   Макс сегодня мало ел овсянку!!!
    28.04.19 17:10
  • dimoneem:   МАКС, вперед!
    27.04.19 23:53
  • noteyu:   З Фурами щось не то. У минулі сезони скаржились на недостатньо швидкий болід. А тепер просто зливають кожен свій шанс. Дійсно stupids!!!
    27.04.19 20:47
  • Дима:   dimoneem, харе флудить.
    14.04.19 21:39
  • dimoneem:   МАКС, вперед!
    14.04.19 21:34
  • Дима:   Красные некрасиво подставили Шарля, как всегда впрочем.
    14.04.19 19:55
  • dimoneem:   МАКС, вперед!
    13.04.19 19:53
  • dimoneem:   allmovie.pro/video/formula1-2019-round-3-china-qualifying-51732.html
    13.04.19 19:51
  • noteyu:   Фурам раздають аванси, а вони вкотре лажають… (((
    Зі слів Феттеля я зрозумів, що в них завтра ставка на швидкість на прямих.
    13.04.19 10:35
  • noteyu:   Привіт dimoneem! Вітаю!
    10.04.19 22:20
  • dimoneem:   Всем привет. Я только что зарегистрировался. Рад быть в кругу единомышленников. Надеюсь это взаимно.
    10.04.19 21:50
  • Дима:   За червоних я і так вболіваю, з часів Шумахера. Але після нього захоплюючих пілотів у стайні не було.
    01.04.19 16:46
  • noteyu:   Діма, ти на правильному шляху! ;) :D
    Залишилось додати Шарля (та Феррарі) в улюблені. =)))
    31.03.19 21:45
  • Дима:   Боттас знов розчаровує, ніби на його стороні була вигідна траекторія для старту, але скористатися не зміг — десь одразу виліз на білий світ старий ніякий Валтері. Себ знову самовідсторонився.
    31.03.19 20:21
  • Дима:   Поганий я вболівальник: ніби вболіваю за Хема, але останні кола перживав за Леклера — надіявся, що мерси його не обженуть.
    31.03.19 20:15
  • noteyu:   У феррарі швидкий болід — це плюс! Але занадто тендітний (поки що).
    31.03.19 19:54
  • Aliaze:   ФОРЗА ФЕРРАРИ ЯХУУУУ!!!
    31.03.19 10:20
  • Дима:   Анюта привет. И тебя с началом сезона и всех форумчан тоже. Уже болееш за «пальця» или за Шарля или просто за Красных, не обращая внимания кто за рулем?

    Dmytro_UKR не подобается, то взагалі видали свій профіль. Яке ти маєш право ставити ультиматуми? Це не політичний сайт, а сайт про Ф1 та для вболівальників Ф1. Сайту уже багато років, заснований ще до подій з Кримом. Ганьба і неподобство — твоя поведінка.
    16.03.19 18:15
  • Dmytro_UKR:   Не буду заповнювати свій профіль поки там присутня москвинська говірка. Це ганьба і неподобство.
    16.03.19 16:08
  • Dmytro_UKR:   Велике прохання почистити сайт від москвинської говірки повністю, щоб не було її у формах. Дуже дратує.
    16.03.19 16:07
  • Dmytro_UKR:   Вітаю з новим сезоном, Україно! Нарешті український сайт! Краще пізно ніж ніколи! Так тримати!
    16.03.19 16:05
  • noteyu:   Привіт Аннета! З поверненням! )))
    16.03.19 00:30
  • Anneta:   Блин, а чё оно командует само как мои слова вырезать?))))
    Дубль два:- всех с началом интригующего сезона! (Пока конечно, если Хэм не испортит все)
    15.03.19 21:24
  • Anneta:   Всем приветик!)))
    Ну шо, надеюсь этот сезон будет интересным!
    Всех с началом
    15.03.19 21:23
  • Aliaze:   Формулу 1 можно посмотреть в Одессе 17.03 в кафе «Баффело — 99» на Ул. Ришельевской 7 в 7:00 по Киевскому времени!!! Приглашаем всех желающих посетить вместе с фанатами О Формулы 1 в Одессе!!!
    15.03.19 14:26
  • noteyu:   Привіт Сергію! Дякую за привітання! Всіх з початком нового сезону! ))
    15.03.19 14:07
  • Aliaze:   Формулу 1 можно посмотреть в Одессе 17.03 в кафе «Баффело — 99» на Ул. Ришельевской 7 в 7:00 по Киевскому времени!!! Приглашаем всех желающих посетить вместе с фанатами О Формулы 1 в Одессе!!!
    15.03.19 09:02
  • Aliaze:   Привет Всем!!! Всех прошедшими и наступающим Праздником!!!
    14.03.19 14:47
  • noteyu:   «Опитування» чи «голосування» трішки довге слово, але зауваження слушне ))
    07.03.19 16:00
  • Дима:   Я також не можу проголосувати. Чому «Опроси», а не опитування?
    05.03.19 19:15
  • noteyu:   Андрію, та ніби не було на першій ніколи.
    05.03.19 12:22

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК

Mercedes
Mercedes
(295.0)
 7 3
Ferrari
Ferrari
(172.0)
 2
Red Bull
Red Bull
(124.0)
 2
McLaren
McLaren
(30.0)
Renault
Renault
(28.0)
Racing Point
Toro Rosso
Toro Rosso
(17.0)
Haas
Haas
(16.0)
Williams
Williams
(0.0)
Всі команди

Вартові сайту

Олександр
Олександр Чемпіон
Andrey
Andrey Чемпіон

Активні користувачі

skorpion
skorpion Чемпион
Sveta+F1
Sveta+F1 Чемпион
Гарик
Гарик Тест пилот
Helgcos
Helgcos Тест пилот
sheila
sheila Тест пилот
Evgen
Evgen Чемпион
Золотусик
Золотусик Тестер симулятора
Всі користувачі