Галерея: 20 років Ф1 на групових фотографіях гонщиків
17.03.19 20:10
Перед початком кожного сезону гонщики Ф1 збираються на стартовій прямій першого Гран Прі та роблять колективне фото. Напередодні першої гонки 2019 року Motorsport.com пропонує добірку таких кадрів за два останніх десятиліття.
noteyuНовини формули 1
Найближчі перегони
26 червня 14:30 - 16:00
26 червня 18:00 - 19:30
27 червня 13:30 - 14:30
27 червня 17:00
28 червня 16:00
найближчі гран-прі
26 - 28 червня 2026Гран-Прі Австрії Місцезнаходження: Шпільберг, довжина траси 4326 м, дистанція Гран-Прі 307.146 км
03 - 05 липня 2026
Гран-Прі Великобританії Місцезнаходження: Сільверстоун, довжина траси 5891 м, дистанція Гран-Прі 306.227 км
17 - 19 липня 2026
Гран-Прі Бельгії Місцезнаходження: Спа, довжина траси 7004 м, дистанція Гран-Прі 308.052 км
Календар 2026
Останні новини
Мохамед бен Сулайєм має намір обіймати посаду довічно FIA скасувала обмеження щодо кількості президентських термінів
Формула-1. Гран-прі Австрії. Прогноз на етап Анонс 8-го етапу Ф1 2026 року. Чемпіонат продовжиться на трасі Ред Булл Ринг
FIA опублікувала попередження про небезпечну спеку на Гран-прі Австрії Пілоти змушені використовувати охолоджувальне обладнання
Ден Таурісс: Ми маємо намір строрити у майбутньому власний двигун Однак тип силового блоку поки не визначений через майбутні зміни регламенту
Мерседес продовжив контракт з Расселлом Команда активувала цю опцію
Глас народу
25.06.2026 18:07Дима
20.06.2026 12:18Дима
19.06.2026 06:02Дима
15.06.2026 21:49Дима
15.06.2026 18:03noteyu
15.06.2026 17:46Дима
15.06.2026 11:43noteyu
14.06.2026 21:55Дима
12.06.2026 15:09noteyu
18.05.2026 21:02noteyu
19.04.2026 20:22Дима
19.04.2026 20:13Дима
15.04.2026 17:59Дима
09.04.2026 19:41Дима
-
Дима:
Схоже вона літає лише по ближніх містах і Криму, поки не дістає.
20.06.26 12:10 -
noteyu:
Ще б балістики до дронів додати…
20.06.26 11:31 -
Дима:
Вітаю всіх з одним дроном на маскву. Касетний мабуть )))
Чекаєм коли їх буде багато.
18.06.26 18:08 -
noteyu:
Хто ж його прикриє, це ж пам'ятка! (с)
Велкам, з поверненням!
16.06.26 17:57 -
Silverstone95:
Цей сайт досі активний?? Я в шоці, випадково натрапив
Стільки ностальгії, дсь у 2010 році це був основний український сайт по формулі.
Думав сайт прикрили як мільйон років тому
16.06.26 15:05 -
Дима:
maxizh, не міг зайти на сайт, але час гп був вказаний правильно з початку вікенду. Косяки були інколи минулого року, але пару штук і через зміни дирекції гонок.
Вітаю всіх Червоних вболівальників та фанів Гамільтона, нарешті ця перемога, ще й впевнена, і стратеги не провалили нічого. Прикро насправді за Шарля.
14.06.26 21:47 -
noteyu:
Трохи неочікувана, але приємна перемога «жеребців»!
А Джорджу тепер непереливки. З одного боку напарник, з іншого суперники прогресують…
14.06.26 18:27 -
maxizh:
Чи то я дійсно крот, не туди дивлюся…
08.06.26 08:15 -
maxizh:
Точно, що в 16:00 початок, а у вас було написано 17:00. В минулому році так само було.
08.06.26 08:14 -
noteyu:
Судячи з усього, чемпіонат пройде «в одні ворота».
07.06.26 19:30 -
noteyu:
Мабуть Ви не туди глянули? У Монако початок о 16:00 за Києвом. Нічого не змінювалось.
07.06.26 17:21 -
maxizh:
І знову у вас помилки з часом початку гонки. По вашим помилкам люди пропускають гонку. Виправте, або взагалі видаліть час, якщо не можете чітко встановити годину початку гонок. Другий рік косячите. Не серйозно.
07.06.26 15:22 -
noteyu:
Тут трансляцій немає.
03.05.26 19:44 -
Sweden1984:
Вітаю шановні.
А де тут трансляція? Щось не можу знайти
03.05.26 18:41 -
noteyu:
Тепер головна інтрига: залишиться Кімі лідером на старті чи, як завжди…
03.05.26 14:04 -
Дима:
Смішно буде якщо титул візьме не Джордж, а Кімі.
29.03.26 15:37 -
noteyu:
Перевантаження 50G відчув Берман під час зіткнення з бар'єром, повідомив Девід Крофт
29.03.26 09:12 -
Дима:
Навряд — Рассел ще більше програв на старті. Червоні дуже гарно стартують.
15.03.26 15:43 -
noteyu:
Мерси у своїй лізі. Був би Кімі досвідченіший, то взагалі не було би шансів в інших
14.03.26 06:08 -
Дима:
Червоним варто потратити декілька мільйонів на Ханну Шмітц. Провтикати 2 вск — треба вміти. Цілком могли боротись поруч з мерсами, а так 2 половину просто докатали. Хем в гонці має більший темп, жаль його Леклер на початку відтіснив і довелось знову обганяти інших.
08.03.26 07:26 -
Дима:
Піастрі — це…
08.03.26 06:29 -
Дима:
Феррарі відмінно стартують, особливо Хем. Але стратеги їх — ****я.
08.03.26 06:28 -
noteyu:
Про це Брандл Крофту сказав, але не дуже впевнено.
07.03.26 19:03 -
Дима:
Я, схоже, не почув цього. Прикро.
07.03.26 12:51 -
noteyu:
Льюїс жалівся на батарею з другого сегменту. Ніби вона не віддавала всю потужність.
07.03.26 08:46 -
Дима:
Червоні знову здулись? В 3 на мідіумі рвали, а з софтом не пішло. Ще й незрозумілі проблеми в 2 у Льюіса.
07.03.26 08:23 -
noteyu:
У маків класична вада лідера — уникати ризику за всяку ціну.
30.11.25 19:44 -
noteyu:
maxizh, сорі, прикро звісно. Але календар додається ще навесні. І буває так, що під час сезону на офіційному сайті вносяться зміни вже в ході сезону. Не за всім вдається слідкувати.
29.11.25 22:02 -
maxizh:
Вже другий раз пропускаю змагання бо орієнтувався на помилковий час який пише на цьому сайті. Виправляйтесь, або взагалі приберіть час початку змагань!
29.11.25 17:02 -
noteyu:
У Катарі архітектура траси — це повна лажа!
29.11.25 16:49 -
Дима:
В обох ферарі в першому сегменті вимкнувся двигун в одному місці? Що за ...?
22.11.25 16:29 -
Дима:
Норріс як в Моствантеді використав воду, щоб завадити суперникам?
08.11.25 18:40 -
noteyu:
Расселл іноді розчаровує, але раціонально він за 4-5 кіл, поки стайня вирішувала, трохи підсмажив гуму у брудному повітрі та втратив частину ефективності. Ситуація аналогічна Майамі, де «червоні» довго не могли вмовити Шарля поступитись Льюїсу.
27.10.25 11:13 -
Дима:
Навіщо мерси свапнули боліди, якщо джордж не їде швидше? Цей нитік все більше розчаровує.
26.10.25 23:05 -
Дима:
Не розумію стюартів: Макс на 1 колі, який не вернув Расселу нічого не отримав, Шарль, який вернув позицію лише Норрісу, а Хему ні теж не отримав, Макс, який не поміщався та видавив Хема знову не отримав, а Хем коли його Макс видавлював отримав. Де логіка? По перших епізодах навіть розслідувань не було.
26.10.25 22:30 -
Дима:
Що за ...? Квала в 00:00, а не 23:00.
25.10.25 23:10 -
Дима:
Одного разу графіка Ф1 показала битву за 18 позицію між Піастрі, Норрісом та Алонсо. Тролі.
18.10.25 20:36 -
Дима:
Алонсо гарно кеглі збиває, правда варто спробувати це робити не собою.
18.10.25 20:21 -
noteyu:
У Норріса був шанс випередити DRS-шарманку. Але 4+ секунди на піт-стопі — це треш.
22.09.25 09:59 -
noteyu:
Вассер перед гонкою сказав, що в них буде агресивна стратегія! )))
31.08.25 18:18
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
(57.0)
(41.0)
(21.0)
(11.0)
(2.0)
(1.0)
Вартові сайту
Активні користувачі






5
4











