Глава 4.
16.10.11 12:21
Вечеринка в русском стиле. (за день до квалификации
Вечеринка в русском стиле.
(за день до квалификации Гран-При Малайзии 2010)
В паддоке Виталий прослыл типом резким и непреклонным. Повстречав его на пути, персонажи Формулы-1 торопливо перебегали на другую сторону дороги, дабы случайно не нарваться на неприятности. Нельзя сказать чтобы Виталия это сильно смущало, но ему, как и Чебурашке очень хотелось иметь друзей. За советом Виталий обратился к многоопытному Кубице. Тот внимательно выслушал и сказал просто:
- Устрой им вечеринку !
Вечеринки Виталий не любил, но сочтя совет дельным, заказал авиарейсом из Москвы цистерну пива, много водки, украинский борщ и пельмени. Специально для Алонсо была заказана банка селёдки. Для пущего антуража стены гаража были украшены картинками с видом Кремля.
Первыми заявились Баттон и Льюис. Баттон, улыбаясь и сияя всеми зубами, ловко увернулся от попытавшегося его обнять Петрова, и проскользнул прямо к цистерне с пивом. Льюис на вечеринке был впервые, за что и поплатился. Петров, по старой русской традиции трижды расцеловал гостя, усадил перед тарелкой борща, подмигнул и сказал:
- Давай ! Вкуснятина ! Ням-ням !
Льюис с ужасом посмотрел в тарелку. Потом на Петрова. Но увидев его твёрдый как сталь и ясный как горный воздух взгляд, Льюис понял: "Всё кончено. Придётся это съесть..."
Тем временем Баттон со стаканом пива в одной руке и вилкой с пельменем в другой рассказывал вновь пришедшим Алонсо и Массе похабные лондонские анекдоты. Алонсо анекдоты слушать не стал а молча, твёрдым шагом, проследовал к банке селёдки. Масса вежливо улыбался и кивал головой, слушая Баттона, потягивая через соломинку коктейль из пива и водки, торжественно врученный ему Петровам.
Следом пришли Уеббер с Феттелем.
- Ляди будут ? - коротко спросил Уеббер.
- Будут, - так же коротко ответил Петров, - но позже.
Феттель, как и Хэмильтон на вечеринке был впервые, и его неотвратимо настигла та же участь: он был троекратно расцелован и усажен за тарелку с борщом, над которой уже рыдал несчастный Льюис.
Барикелло был старый тусовщик, и потому пришел не один, а с двумя шлюхами. Последним пришел Михаэль, который бегло осмотрев место празднества, пришел к неутешительному для себя выводу:
- О времена, о нравы !..
Особое неудовольствие Михаэля вызвала огромная кастрюля борща, которая источала странный, незнакомый запах, и отсутствие его любимых баварских колбасок с тушеной капустой.
А вечеринка тем временем набирала градус. Петров облобызал каждого гостя и заставил выпить с ним по рюмашечке на брудершафт. Захмелевшие Феттель и Льюис вылили свой борщ на некстати проходившего мимо Михаэля, и горланили теперь во всё горло что-то по англо-немецки. Алонсо съел всю селёдку и теперь присматривал кому бы начистить физиономию. Едва державшийся уже на ногах Уеббер заплетающимся языком пытался уломать одну из шлюх Барикелло. Тот в свою очередь уже зажигал на танцполе с другой шлюхой под песни Шуфутинского. Тут подоспели и ляди - студентки местного института лёгкой промышленности. Одной, с толстыми ляжками и угрями на лице, сильно приглянулся Феттель, и она стала к нему грязно приставать. Феттель в силу своей юности был неопытен в подобных вопросах, и потому периодически теребил Петрова за рукав и спрашивал:
- Виталий, чего хочет от меня эта женщина ?
Уеббер, сильно перебрал с водкой и окончательно окосев, пытался забраться на мирно спящего в углу Массу, перепутав пухленького, тёплого Фелиппе со шлюхой. Петров не мог допустить такого непотребства и попытался стащить Уеббера с Массы. Но не тут-то было ! Уеббер лягался ногами как австралийский кенгуру и никого к себе не подпускал. Алонсо, дождавшийся своего звёздного часа, с криком "Наших бьют !" подскочил к Уебберу и обрушил на его голову всю мощь своих мозолистых кулаков. Баттон, пошатываясь, всё еще держал в руке вилку с пельменем, и что-то втирал двум красоткам, которые уже начинали подозревать, что секса не будет, а будут только анекдоты, отчего в их красивых карих глазах появилась лёгкая грусть. Михаэль, остро пахнущий борщом, вытанцовывал в круге девиц что-то замысловатое. Алонсо, отведя душу на Уеббере, присоединился к Михаэлю, и танцевал нечто среднее между танго и фламенко. Танец Барикелло был просто похож на танец маленьких лебедей. Дама с полными ляжками таки добилась своего, и из подсобки раздавались характерные звуки. Опоздавший Трулли с наслаждением уминал пельмени, которые ему шутник-Баттон порекомендовал как равиолли. Уеббер с фингалом под левым глазом мирно спал в обнимку с кастрюлей борща. Петров залез на подоконник и глядя на луну, тихо пел "Чёрный ворон, что ты вьёшься над моею головой...", а рядом с ним , застенчиво улыбаясь, мелодично подвывал высоким голосом не знавший русского языка Льюис.
На танцполе гудел и веселился под песни Шуфутинского уже весь паддок Формулы-1. Музыка надрывно хрипела из старенького двухкассетного Шарпа Петрова, пилоты Формулы-1 неумело подражали артистам Большого театра, совершая высокие прыжки и вскидывая ноги до уровня живота, а механики водили вокруг них русские народные хороводы.
А над всем этим, полузакрыв глаза, простирал открытые ладони взобравшийся на стол Михаэль, и покачивался в такт музыке.
- Как в старые, добрые времена, - оглядевшись, сказал Михаэль и счастливо улыбнулся.
джерело
Новини формули 1
Найближчі перегони
25 липня 13:30 - 15:00
25 липня 17:30 - 18:15
26 липня 13:00 - 13:30
26 липня 17:00
27 липня 16:00
найближчі гран-прі
25 - 27 липня 2025Гран-Прі Бельгії Місцезнаходження: Спа, довжина траси 7004 м, дистанція Гран-Прі 308.052 км
01 - 03 серпня 2025
Гран-Прі Угорщини Місцезнаходження: Будапешт, довжина траси 4381 м, дистанція Гран-Прі 306.630 км
29 - 31 серпня 2025
Гран-Прі Голандії Місцезнаходження: Амстердам, довжина траси 4252 м, дистанція Гран-Прі 306.144 км
Календар 2025
Останні новини
Журналіст повідомив, хто покинув Red Bull разом з Горнером Журналіст Томас Махер поділився власною інсайдерською інформацією
Red Bull звернувся до Крістіана Горнера після його звільнення У Red Bull опублікував офіційне звернення про звільнення Крістіана Горнера
Гендиректор Mercedes дозволив команді переманити Ферстаппена Генеральний директор Mercedes Ола Калленіус дав добро на те, щоб переманити Макса Ферстаппена
Стало відомо, хто став ініціатором звільнення Горнера з Red Bull Bild стверджує, що ініціатором звільнення Крістіана Горнера був директор концерну Red Bull Олівер Мінцлафф
Мекіс дав перший коментар у ролі керівника Red Bull Новий керівник Red Bull дякує своїй попередній команді
Глас народу
07.07.2025 17:16noteyu
06.07.2025 14:52YPV
28.06.2025 08:45YPV
21.06.2025 11:58noteyu
21.06.2025 11:57noteyu
07.06.2025 00:25helmut
01.06.2025 23:12Deco20u11
01.06.2025 23:06Deco20u11
29.05.2025 23:58Deco20u11
26.05.2025 12:44Deco20u11
26.05.2025 00:36Deco20u11
18.05.2025 10:54noteyu
-
Дима:
Зате Норіса класно покарали за минуле зіткнення — в Австрії випустили Піастрі в трафік і дали перемогти.
30.06.25 05:55 -
noteyu:
Триндець Сайнсу болід підготували! І ще й прогрівочне коло проїхатись на заблокованих гальмах — фейспалм!
29.06.25 16:15 -
noteyu:
шо за стратеги такі?
16.06.25 11:54 -
Дима:
А ці стратеги ферарі досі з нами в одній кімнаті?
Не розумію Норріса, де він побачив можливість.
Ну і Рассел, виявляється, ниций.
15.06.25 22:36 -
noteyu:
Провайдер сьогодні затіяв переїзд у новий дата-центр, тому є певні тимчасові негаразди з нейм-серверами. Соррі за незручності.
14.06.25 14:51 -
noteyu:
Піастрі летить до свого першого титулу. А Леклеру конкретно підфартило з автомобілем безпеки та хардом у Ферстаппена.
01.06.25 17:43 -
Дима:
А ні, стоп, в Леклера здається шин не було на останній піт ))
19.05.25 05:54 -
noteyu:
Так, жеребці не облажались сьогодні. Зате, як облажались Астон Мартін!
18.05.25 17:48 -
Дима:
Вперше за довгий час червоні не налажали зі стратегією, хоча для цього особливо й можливостей не було.
18.05.25 17:40 -
Дима:
Шок. Особливо після чітерського двигуна, жодної фішки з якого, схоже, не почерпнули та після швидкого попереднього сезону. Регламент не змінився, але червоні вкотре просрали щось.
17.05.25 22:10 -
noteyu:
Ще парочка таких вікендів і Вассьор може стати безробітним.
17.05.25 18:21 -
noteyu:
Все може бути )
07.05.25 11:58 -
Дима:
Мова не про це, судячи з усього вони навіть боялись звернутись до Шарля з цим.
06.05.25 18:08 -
noteyu:
Або там була суцільна лайка :):):)
06.05.25 11:43 -
Дима:
Судячи з того, що пускала в ефір фіа, то команда декілька кіл ніяких вказівок не давала Шарлю.
05.05.25 18:16 -
noteyu:
Шарль — ще той «фрукт»
05.05.25 12:15 -
Дима:
Норріс це п… ц, мало того, що провалив старт, так ще й ніяк не міг Макса пройти.
І яке ж Феррарі дно: вгробили Хему м'які шини — Леклеру сказали пропустити тоді, коли він і так його вже обганяв. Хоча в ситуації навпаки — проблем не виникало.
05.05.25 06:55 -
noteyu:
Леклер на колі виїзду з боксів перед спринтом на ГП Майамі — це жах!
03.05.25 19:23 -
noteyu:
Леклер на мідіумі — це було щось! Красава!
20.04.25 21:49 -
Дима:
Я дуже здивуюсь якщо Норріс колись виграє титул — 2 рази підряд обганяти в останньому повороті та давати Гамільтону відіграти позицію на стартовій прямій, і змінити тактику лише після втручання інженера.
20.04.25 20:32 -
noteyu:
Це як ставити діагноз телефоном.
Щось пішло не так )))
Але, врешті, все ж вийшло!
19.04.25 23:17 -
Дима:
Якщо подивитись Ф1 декілька років тому було секундадві, в драг-рейсі(ага, заїзд на 5 — 6 км) це хоча б якось можна було помітити оком, то зараз ні. Якісь хаас чи вільямс вважаються аутсайдерами, але це, мляха, не так.
Я поки знайшов ту пошту в тисячах повідомлень, то лист прийшов. Але не розумію, чому мій пароль не пройшов(Бо в мене один на безліч сайтів, крім банків).
19.04.25 22:04 -
noteyu:
З поверненням Діма! =))
З імейлами останнім часом така паранойя — цензурних слів не вистачає (прям, як у тебе стосовно тисячних :D:D:D)
Наступного разу пиши мені на імейл, якщо не отримаєш лист з відновленням.
19.04.25 21:58 -
Дима:
Якщо написати культурно, то я шокований, але в голові інші фрази.
Просто коли кажуть 315 тисячних перевага, то число звучить значне. І вже 13 років використовую в професійній діяльності ті ж самі числа після коми, але відносно мм. Чи може це тому що Ф1 дивлюсь з 7 років і все це дуже звично?
19.04.25 21:24 -
Дима:
Я не знаю. можливо це алкоголь(всього лиш вермут 14%), але до мене тільки шо дійшло — ми дивимся на мінімум 15 однакових болідів(Q2 всі були в 1,1 с), а в Q1 1 та 2 місця на 6,1 км розділяє сота доля секунди. Якби ці 15 їхали паралельно, то без фотофінішу переможця не виявиш. І мені знову гугл пароль не хтів слати, лише через пару місяців.
19.04.25 21:20 -
noteyu:
Норріс не може без Ферстаппена поряд.
12.04.25 20:51 -
noteyu:
Макс перевершив можливості боліду. Таку майстерність демонстрували на моїй пам'яті лише Сенна та Міхаель Шумахер.
05.04.25 10:46 -
noteyu:
На першому та другому ряду завтра може бути спекотно на старті спринту.
21.03.25 11:58 -
noteyu:
Угу, Маки у «вищій лізі» поки що.
19.03.25 11:48 -
Andrey:
Поки що McLaren на висоті. Але гадаю у цьому сезоні буде багато інтриги!!!
18.03.25 20:38 -
noteyu:
На цьому тижні перший ГП! Інтрига зростає ))
10.03.25 11:34 -
noteyu:
Навзаєм Andrey! Сезон повинен бути цікавим ))
28.02.25 13:22 -
Andrey:
Вітаю Всіх зі Стартом нового сезону і першим днем тесту
28.02.25 11:50 -
noteyu:
Вітання вболівальникам Формули 1 з Новим Роком та прийдешнім сезоном!
31.12.24 12:04 -
noteyu:
Спіткала сувора невдача. Сервер впав разом з актуальним бекапом. Відновлення забере якийсь час.
15.12.24 18:53 -
noteyu:
Форза Феррарі! Красави, спрацювали шикарно!
01.09.24 17:53 -
Дима:
А шо сталось? Мерседес Гамільтона старої специфікації раптом найшвидший(поки) болід в Бельгії.
28.07.24 16:16 -
noteyu:
Так не до Оскара питання, а до командного містку. Перекинули свою відповідальність на пілота та поставили перед моральною дилемою. А самі чистенькі.
21.07.24 21:24 -
Дима:
Та й хіба Маки не Оскара підставили?
21.07.24 19:01 -
Дима:
Та він сам підставився на старті, нема чого на команду спирати.
21.07.24 18:58
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК

(222.0)

(59.0)

(41.0)

(36.0)

(36.0)

(29.0)

(19.0)
Активні користувачі





