Себастьян Феттель: Мы не ждали столь серьёзного износа шин
11.06.12 11:24
11/06/2012 Себастьян Феттель стартовал с поула в Канаде, но финишировал только четвёртым – на последних кругах шины резко потеряли эффективность, и немцу пришлось свернуть в боксы за новым комплектом резины, хотя до этого он планировал проехать дистанцию с одним пит-стопом… Вопрос: Себастьян, по итогам богатой на события гонки вы финишировали четвёртым. Второй пит-стоп был обязательным?Себастьян Феттель: Вы всё видели сами – на последних кругах шины резко потеряли эффект
11/06/2012
Себастьян Феттель стартовал с поула в Канаде, но финишировал только четвёртым – на последних кругах шины резко потеряли эффективность, и немцу пришлось свернуть в боксы за новым комплектом резины, хотя до этого он планировал проехать дистанцию с одним пит-стопом…
Вопрос: Себастьян, по итогам богатой на события гонки вы финишировали четвёртым. Второй пит-стоп был обязательным?
Себастьян Феттель: Вы всё видели сами – на последних кругах шины резко потеряли эффективность, хотя до этого казалось, что они позволят добраться до финиша. Я не мог проезжать круги в хорошем темпе, поэтому мы приняли, как я считаю, верное решение, сменив резину. В тот момент я уступал Алонсо примерно три секунды, а в итоге смог финишировать впереди.
Если бы мы знали о том, что износ окажется столь высоким, то сразу бы использовали иную тактику, но таковы гонки. В целом уик-энд прошёл успешно, мы заработали важные очки и многому научились. Надеюсь, в следующих гонках сможем добиться большего.
Вопрос: Думаю, зрители были удивлены – Роман Грожан и Серхио Перес спокойно провели гонку с одним пит-стопом, а у вас не получилось…
Себастьян Феттель: Факторов множество, в том числе и скорость на дистанции – вы можете атаковать или ехать в уверенном темпе, контролируя износ шин, многие зависит от того, где вы ведёте борьбу – в группе лидеров или далеко позади.
Сейчас ясно, что с одним пит-стопом мы бы не смогли проехать дистанцию в хорошем темпе. Посмотрите, на какой позиции финишировал Алонсо – тактика двух пит-стопов в Канаде была оптимальной, жаль только, что мы провели его в самом конце гонки, потеряв много времени на изношенных шинах.
Вопрос: Если бы вы не отправились на второй пит-стоп, то финишировали бы на худшей позиции?
Себастьян Феттель: Конечно. На последних кругах задние шины совершенно не держали трассу, серьёзно страдала динамика разгона – представляю, насколько непросто пришлось Фернандо.
Вопрос: Перед стартом вы были уверены в оптимальности тактики одного пит-стопа?
Себастьян Феттель: Перед гонкой всегда сложно судить о чём-то с уверенностью. Честно говоря, я был немного удивлён, когда Льюис свернул на второй пит-стоп – в тот момент резина на моей машине позволяла проезжать круги в очень высоком темпе, поэтому в тот момент мы отказались от визита в боксы, но сейчас понятно, что это решение было ошибочным. Гонка получилась интересной, мы действительно многому научились.
Вопрос: Незадолго до финиша вы коснулись стены, не испугались в тот момент?
Себастьян Феттель: Немного. К счастью, машина не пострадала, но в тот момент я должен был активно атаковать, чтобы отыграть отставание. Перес был слишком далеко, но Фернандо я смог опередить. В прошлом году я попал в аварию на этом участке, а сейчас лишь передал привет. В 2013-м постараюсь соблюдать дистанцию.
Вопрос: Как вы оцениваете итоги уик-энда?
Себастьян Феттель: Думаю, можно было добиться большего, но задним числом об этом всегда легко говорить. Гонка получилась интересной, но мы не ждали столь серьёзного износа шин, поэтому были вынуждены провести второй пит-стоп. В целом, хороший уик-энд.
Вопрос: Вы думали, что Льюис Хэмилтон будет настолько быстр?
Себастьян Феттель: На первом отрезке у меня были весьма позитивные ощущения, но в конце отрезка не удалось поддерживать высокий темп, поэтому пришлось чуть раньше свернуть в боксы. На втором отрезке выяснилось, что после пит-стопа Хэмилтон получил серьёзное преимущество в скорости. Он принял верное решение и заслуженно выиграл гонку.
Вопрос: Что сейчас важнее, бороться за победу или стабильно зарабатывать очки?
Себастьян Феттель: И то, и другое.
Вопрос: Семь гонок – семь победителей, может ли получиться так, что титул выиграет гонщик, одержавший лишь одну победу за сезон?
Себастьян Феттель: Нет, я в это не верю.
Вопрос: Впереди Гран При Европы, чего вы ждёте от гонки в Валенсии?
Себастьян Феттель: Посмотрим, в этом году невозможно заранее предсказать расстановку сил. Нужно добиться максимального результата в квалификации и без ошибок провести гонку. Сегодня мы многому научились и должны использовать этот опыт в следующей гонке.
джерело
Новини формули 1
Найближчі перегони
25 липня 13:30 - 15:00
25 липня 17:30 - 18:15
26 липня 13:00 - 13:30
26 липня 17:00
27 липня 16:00
найближчі гран-прі
25 - 27 липня 2025Гран-Прі Бельгії Місцезнаходження: Спа, довжина траси 7004 м, дистанція Гран-Прі 308.052 км
01 - 03 серпня 2025
Гран-Прі Угорщини Місцезнаходження: Будапешт, довжина траси 4381 м, дистанція Гран-Прі 306.630 км
29 - 31 серпня 2025
Гран-Прі Голандії Місцезнаходження: Амстердам, довжина траси 4252 м, дистанція Гран-Прі 306.144 км
Календар 2025
Останні новини
Журналіст повідомив, хто покинув Red Bull разом з Горнером Журналіст Томас Махер поділився власною інсайдерською інформацією
Red Bull звернувся до Крістіана Горнера після його звільнення У Red Bull опублікував офіційне звернення про звільнення Крістіана Горнера
Гендиректор Mercedes дозволив команді переманити Ферстаппена Генеральний директор Mercedes Ола Калленіус дав добро на те, щоб переманити Макса Ферстаппена
Стало відомо, хто став ініціатором звільнення Горнера з Red Bull Bild стверджує, що ініціатором звільнення Крістіана Горнера був директор концерну Red Bull Олівер Мінцлафф
Мекіс дав перший коментар у ролі керівника Red Bull Новий керівник Red Bull дякує своїй попередній команді
Глас народу
07.07.2025 17:16noteyu
06.07.2025 14:52YPV
28.06.2025 08:45YPV
21.06.2025 11:58noteyu
21.06.2025 11:57noteyu
07.06.2025 00:25helmut
01.06.2025 23:12Deco20u11
01.06.2025 23:06Deco20u11
29.05.2025 23:58Deco20u11
26.05.2025 12:44Deco20u11
26.05.2025 00:36Deco20u11
18.05.2025 10:54noteyu
-
Дима:
Зате Норіса класно покарали за минуле зіткнення — в Австрії випустили Піастрі в трафік і дали перемогти.
30.06.25 05:55 -
noteyu:
Триндець Сайнсу болід підготували! І ще й прогрівочне коло проїхатись на заблокованих гальмах — фейспалм!
29.06.25 16:15 -
noteyu:
шо за стратеги такі?
16.06.25 11:54 -
Дима:
А ці стратеги ферарі досі з нами в одній кімнаті?
Не розумію Норріса, де він побачив можливість.
Ну і Рассел, виявляється, ниций.
15.06.25 22:36 -
noteyu:
Провайдер сьогодні затіяв переїзд у новий дата-центр, тому є певні тимчасові негаразди з нейм-серверами. Соррі за незручності.
14.06.25 14:51 -
noteyu:
Піастрі летить до свого першого титулу. А Леклеру конкретно підфартило з автомобілем безпеки та хардом у Ферстаппена.
01.06.25 17:43 -
Дима:
А ні, стоп, в Леклера здається шин не було на останній піт ))
19.05.25 05:54 -
noteyu:
Так, жеребці не облажались сьогодні. Зате, як облажались Астон Мартін!
18.05.25 17:48 -
Дима:
Вперше за довгий час червоні не налажали зі стратегією, хоча для цього особливо й можливостей не було.
18.05.25 17:40 -
Дима:
Шок. Особливо після чітерського двигуна, жодної фішки з якого, схоже, не почерпнули та після швидкого попереднього сезону. Регламент не змінився, але червоні вкотре просрали щось.
17.05.25 22:10 -
noteyu:
Ще парочка таких вікендів і Вассьор може стати безробітним.
17.05.25 18:21 -
noteyu:
Все може бути )
07.05.25 11:58 -
Дима:
Мова не про це, судячи з усього вони навіть боялись звернутись до Шарля з цим.
06.05.25 18:08 -
noteyu:
Або там була суцільна лайка :):):)
06.05.25 11:43 -
Дима:
Судячи з того, що пускала в ефір фіа, то команда декілька кіл ніяких вказівок не давала Шарлю.
05.05.25 18:16 -
noteyu:
Шарль — ще той «фрукт»
05.05.25 12:15 -
Дима:
Норріс це п… ц, мало того, що провалив старт, так ще й ніяк не міг Макса пройти.
І яке ж Феррарі дно: вгробили Хему м'які шини — Леклеру сказали пропустити тоді, коли він і так його вже обганяв. Хоча в ситуації навпаки — проблем не виникало.
05.05.25 06:55 -
noteyu:
Леклер на колі виїзду з боксів перед спринтом на ГП Майамі — це жах!
03.05.25 19:23 -
noteyu:
Леклер на мідіумі — це було щось! Красава!
20.04.25 21:49 -
Дима:
Я дуже здивуюсь якщо Норріс колись виграє титул — 2 рази підряд обганяти в останньому повороті та давати Гамільтону відіграти позицію на стартовій прямій, і змінити тактику лише після втручання інженера.
20.04.25 20:32 -
noteyu:
Це як ставити діагноз телефоном.
Щось пішло не так )))
Але, врешті, все ж вийшло!
19.04.25 23:17 -
Дима:
Якщо подивитись Ф1 декілька років тому було секундадві, в драг-рейсі(ага, заїзд на 5 — 6 км) це хоча б якось можна було помітити оком, то зараз ні. Якісь хаас чи вільямс вважаються аутсайдерами, але це, мляха, не так.
Я поки знайшов ту пошту в тисячах повідомлень, то лист прийшов. Але не розумію, чому мій пароль не пройшов(Бо в мене один на безліч сайтів, крім банків).
19.04.25 22:04 -
noteyu:
З поверненням Діма! =))
З імейлами останнім часом така паранойя — цензурних слів не вистачає (прям, як у тебе стосовно тисячних :D:D:D)
Наступного разу пиши мені на імейл, якщо не отримаєш лист з відновленням.
19.04.25 21:58 -
Дима:
Якщо написати культурно, то я шокований, але в голові інші фрази.
Просто коли кажуть 315 тисячних перевага, то число звучить значне. І вже 13 років використовую в професійній діяльності ті ж самі числа після коми, але відносно мм. Чи може це тому що Ф1 дивлюсь з 7 років і все це дуже звично?
19.04.25 21:24 -
Дима:
Я не знаю. можливо це алкоголь(всього лиш вермут 14%), але до мене тільки шо дійшло — ми дивимся на мінімум 15 однакових болідів(Q2 всі були в 1,1 с), а в Q1 1 та 2 місця на 6,1 км розділяє сота доля секунди. Якби ці 15 їхали паралельно, то без фотофінішу переможця не виявиш. І мені знову гугл пароль не хтів слати, лише через пару місяців.
19.04.25 21:20 -
noteyu:
Норріс не може без Ферстаппена поряд.
12.04.25 20:51 -
noteyu:
Макс перевершив можливості боліду. Таку майстерність демонстрували на моїй пам'яті лише Сенна та Міхаель Шумахер.
05.04.25 10:46 -
noteyu:
На першому та другому ряду завтра може бути спекотно на старті спринту.
21.03.25 11:58 -
noteyu:
Угу, Маки у «вищій лізі» поки що.
19.03.25 11:48 -
Andrey:
Поки що McLaren на висоті. Але гадаю у цьому сезоні буде багато інтриги!!!
18.03.25 20:38 -
noteyu:
На цьому тижні перший ГП! Інтрига зростає ))
10.03.25 11:34 -
noteyu:
Навзаєм Andrey! Сезон повинен бути цікавим ))
28.02.25 13:22 -
Andrey:
Вітаю Всіх зі Стартом нового сезону і першим днем тесту
28.02.25 11:50 -
noteyu:
Вітання вболівальникам Формули 1 з Новим Роком та прийдешнім сезоном!
31.12.24 12:04 -
noteyu:
Спіткала сувора невдача. Сервер впав разом з актуальним бекапом. Відновлення забере якийсь час.
15.12.24 18:53 -
noteyu:
Форза Феррарі! Красави, спрацювали шикарно!
01.09.24 17:53 -
Дима:
А шо сталось? Мерседес Гамільтона старої специфікації раптом найшвидший(поки) болід в Бельгії.
28.07.24 16:16 -
noteyu:
Так не до Оскара питання, а до командного містку. Перекинули свою відповідальність на пілота та поставили перед моральною дилемою. А самі чистенькі.
21.07.24 21:24 -
Дима:
Та й хіба Маки не Оскара підставили?
21.07.24 19:01 -
Дима:
Та він сам підставився на старті, нема чого на команду спирати.
21.07.24 18:58
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК

(222.0)

(59.0)

(41.0)

(36.0)

(36.0)

(29.0)

(19.0)
Активні користувачі





