Кері: Ф1 втратить дві поточні гонки у 2020 році

Кері: Ф1 втратить дві поточні гонки у 2020 році

10.05.19 15:28

Генеральний директор Формули 1 Чейз Кері очікує, що календар наступного року так само складатиметься із 21 гонки, але із двома новими подіями, які замінять існуючі етапи.

Кері також зазначив, що з постійним попитом графік розшириться і після 2020 року міститиме більше 21 гонки.

В'єтнам вже був підтверджений на наступний квітень, тоді як із Зандвортом на травень 2020-го угода була укладена, але поки не підписана.

Незважаючи на те, що він не назвав місця, Керрі також сказав, що дві угоди були узгоджені з автодромами, контракти яких закінчуються в цьому році, і підтвердив, що Ф1 продовжує переговори з іншими трасами, чиї угоди підлягають поновленню.

Монца вже оголосила, що вона близька до продовження контракту, тобто потенційно з календаря можуть зникнути Сільверстоун, Хоккенхайм, Мехіко та Барселона.

«Ми перебуваємо у процесі завершення нашого календаря 2020 року, - сказав Кері у розмові з фінансовими аналітиками. – У нас є принципові угоди про поновлення двох угод, і відбуваються активні переговори щодо трьох інших.

Крім того, ми вже оголосили нашу гонку в Ханої, і розпочато будівництво трасі та її об’єктів.

Це буде вуличний трек, який стане одною з найбільш унікальних і складних гоночних трас у світі, з 22 поворотами і парою довгих прямих, дизайн яких тісно пов'язаний. Я був у Ханої кілька тижнів тому, і відчув той ентузіазм.

Крім Ханоя, у нас також є принципова домовленість додати ще одну нову трасу до нашого календаря у 2020 році. Ми не завершили перелік гонок у 2020 році, але зараз ми очікуємо, що їх буде 21, як у 2019-му.

Очевидно, математика означає, що ми не зможемо продовжити угоди з усіма нашими поточними гонками».

Кері сказав, що існує багато думок щодо формування календаря і невдовзі вирішиться, які гонки залишаться у календарі, та припустив, що деяке «перемішування» або зміна буде корисною для спорту.

«Ми цінуємо наші партнерські відносини з нашими існуючими промоутерами, однак ми вважаємо, що для наших шанувальників і зростання нашого спорту та бізнесу важливо, щоб ми додавали нові цікаві етапи і керували певним перемішуванням.

Ми знаходимося в щасливому становищі, оскільки попит перевершує пропозицію, але ми визнаємо, що такою динамікою потрібно керувати вдумливо.

Фактори, які ми розглядаємо при визначенні автодромів, включають у себе якість траси для великих перегонів, місце розташування, яке відображає уявлення про країну у світі, рівень підтримки шанувальників і телекомпаній, ентузіазм у місті та країні, що прийматиме етап, історичне значення і майбутній потенціал треку і гонки, глобальний баланс нашого календарі та ряд інших факторів.

Ми, безумовно, маємо попит на більш ніж 21 гонку у 2020 році, й очікуємо, що кількість гонок на рік трохи зросте після 2020-го. Однак ми хочемо переконатися, що максимізуємо можливості для спорту та шанувальників, а не поспішати з рішеннями.

І ми віримо, що обмежене розширення календаря та його перемішування є важливими для створення свіжої та захоплюючої динаміки для вболівальників і для нашого постійного зростання».


джерело
noteyu

Новини формули 1
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
01.01.70 00 00 19

Новини формули 1

Найближчі перегони
найближчі гран-прі
Календар 2025
Останні новини

Макларен уже продав болід сезону-2026 За MCL40A заплатили понад 11 млн доларів.

Інженер Ферстаппена може отримати несподіване підвищення Джанп'єро Ламб'язе може перейти в Астон Мартін

Шумахер очолив топ найбільш фінансово успішних пілотів в історії Формули-1 Його доходи сильно перевершують інших

Ферстаппен – бос, а Норріс не в топі. Рейтинг найкращих пілотів Формули-1 Десятка найкращих гонщиків сезону

Фредерік Вассер: Сподіваюся, що пілот засмучений собою та командою у випадку невдалого виступу Керівник Ferrari здивований нерозумінням з боку репортерів пригніченості пілотів після невдач

Глас народу
Чотири команди ризикують залишитися без двигунів у сезоні-2026
1. Як вони можуть знати? Не те що спільного, а взагалі жодного виїхду ще не було. 2. Ф1 - змагання найкращих заради прогресу. Придумали щось нове - їх заслуга, не можна забороняти заднім числом. У Фур скільки чітерські двигуни були? 2 сезони, хоч їм це і не допомогло з їх опущеними стратегами та лажжаючим Себом.

24.12.2025 19:46Дима

Фредерік Вассер звернувся до Гамілтона після різких слів: «Треба заспокоїтися»
Якщо у відповідальні моменти у ваших болідах не будуть вимикатись двигуни, то й не буде ніяких різких слів.

25.11.2025 06:22Дима

У Формулі-1 планують привести тривалість гонок до єдиного стандарту
Якийсь зуд у всіх місцях одразу. Якщо все працює добре -- не чіпайте.

09.11.2025 13:04noteyu

У Формулі-1 обговорять нове важливе правило
перетворюють спорт на шоу

06.11.2025 12:12noteyu

У Формулі-1 обговорять нове важливе правило
Замість конкуренції виробників вводять тупі штучні правила.

05.11.2025 20:13Дима

Чемпіонський камбек Норріса та що не так зі штрафами у Формулі-1
Але Макс все рівно мав повернути позицію расселу. Хіба ні?

29.10.2025 18:09Дима

Джордж Расселл: Ферстаппен та Леклер повинні були отримати штраф
Хоч Рассел ще той кадр останні пару років, але тут він правий - порушення Макса та Шарля просто проігнорували. При чому у них не просто перевага, , що триває, а тупо по позиції отримали.

28.10.2025 18:02Дима

Стюарди Гран Прі Мексики пояснили, чому оштрафували Гамілтона
Тобто, що його видавлювали значення не має? Ні попередні повороти, де Макс не встигав випередити, ні цей. Лицеміри. 

28.10.2025 17:56Дима

Шарль Леклер: Ferrari виступає сильно в теплу погоду
Ага, у Сингапурі було холодно...

17.10.2025 12:27noteyu

Стефано Доменікалі: Новим уболівальникам байдуже, етап відбувається в Монако чи у Вегасі
Та й Монако, як і Сингапур, не самі цікаві траси по кількості та якості подій.

15.10.2025 19:53Дима

Джордж Расселл має бажання відмовитися від менеджерських послуг Тото Вольффа
Менеджер Тото Вольф не зміг домовитися з керівником команди Тото Вольфом, бо той прагнув собі збільшити бонуси.

03.10.2025 19:24Дима

Як справи?
  • noteyu:   У маків класична вада лідера — уникати ризику за всяку ціну.
    30.11.25 19:44
  • noteyu:   maxizh, сорі, прикро звісно. Але календар додається ще навесні. І буває так, що під час сезону на офіційному сайті вносяться зміни вже в ході сезону. Не за всім вдається слідкувати.
    29.11.25 22:02
  • maxizh:   Вже другий раз пропускаю змагання бо орієнтувався на помилковий час який пише на цьому сайті. Виправляйтесь, або взагалі приберіть час початку змагань!
    29.11.25 17:02
  • noteyu:   У Катарі архітектура траси — це повна лажа!
    29.11.25 16:49
  • Дима:   В обох ферарі в першому сегменті вимкнувся двигун в одному місці? Що за ...?
    22.11.25 16:29
  • Дима:   Норріс як в Моствантеді використав воду, щоб завадити суперникам?
    08.11.25 18:40
  • noteyu:   Расселл іноді розчаровує, але раціонально він за 4-5 кіл, поки стайня вирішувала, трохи підсмажив гуму у брудному повітрі та втратив частину ефективності. Ситуація аналогічна Майамі, де «червоні» довго не могли вмовити Шарля поступитись Льюїсу.
    27.10.25 11:13
  • Дима:   Навіщо мерси свапнули боліди, якщо джордж не їде швидше? Цей нитік все більше розчаровує.
    26.10.25 23:05
  • Дима:   Не розумію стюартів: Макс на 1 колі, який не вернув Расселу нічого не отримав, Шарль, який вернув позицію лише Норрісу, а Хему ні теж не отримав, Макс, який не поміщався та видавив Хема знову не отримав, а Хем коли його Макс видавлював отримав. Де логіка? По перших епізодах навіть розслідувань не було.
    26.10.25 22:30
  • Дима:   Що за ...? Квала в 00:00, а не 23:00.
    25.10.25 23:10
  • Дима:   Одного разу графіка Ф1 показала битву за 18 позицію між Піастрі, Норрісом та Алонсо. Тролі.
    18.10.25 20:36
  • Дима:   Алонсо гарно кеглі збиває, правда варто спробувати це робити не собою.
    18.10.25 20:21
  • noteyu:   У Норріса був шанс випередити DRS-шарманку. Але 4+ секунди на піт-стопі — це треш.
    22.09.25 09:59
  • noteyu:   Вассер перед гонкою сказав, що в них буде агресивна стратегія! )))
    31.08.25 18:18
  • Дима:   Червоні вирішили скористатись сейфті-каром. Прорахувались, але де?
    31.08.25 17:15
  • noteyu:   Англійська «ейч» (H) має перекладатися як «г», а «джі» (G), як "ґ". Такі правила. Наприклад «honor» — гонор, честь, шана. «Hoverla» — Говерла.
    Стосовно другої літери у прізвищі Hamilton, то допускається як «а», так і «е». Але більш літературно, імхо, (та більш північно-американсько) «а» )), хоч він і британець за походженням )).
    З Гаджаром-Аджаром теж в принципі допустимі обидва варіанти.
    31.08.25 12:08
  • noteyu:   Вітаю, час дійсно змінився. Це іноді трапляється через те, що організатори вносять корективи у розклад через декілька місяців після публікації календаря. Виправив, дякую.
    31.08.25 12:00
  • maxizh:   І давно хотів спитати: чому англійську Н ви перекладаєте як Ге? Це такі нові тренди укр.мови? Весь світ каже Хемілтон, у нас Гамільтон, вони Хорнер, а ми Горнер.
    31.08.25 09:16
  • maxizh:   Вітаю!
    У вас час на сайті початку кваліфікації та самої гонки стоїть не вірний.
    31.08.25 09:13
  • Дима:   Він щось відчував )))
    07.08.25 06:09
  • noteyu:   Ну нити він почав одразу після другого піту. Все сходиться ))
    06.08.25 12:15
  • Дима:   Ниття Шарля за програну гонку означає, що все добра було? Тоді ок.
    04.08.25 21:23
  • noteyu:   На першому харді у Леклера все було добре. Але другий вони поставили зарано через блеф маків, що напевно і коштувало подіуму.
    04.08.25 12:15
  • Дима:   Ну чому ж, деякий час вони були швидше, але на харді знову все погано. Навіщо вони з Гамільтоном так почали незрозуміло, а в Леклера вибору й не було.
    03.08.25 18:17
  • noteyu:   Феррарі так дешево купились на блеф маків! Труба!
    03.08.25 17:59
  • Дима:   Зате Норіса класно покарали за минуле зіткнення — в Австрії випустили Піастрі в трафік і дали перемогти.
    30.06.25 05:55
  • noteyu:   Триндець Сайнсу болід підготували! І ще й прогрівочне коло проїхатись на заблокованих гальмах — фейспалм!
    29.06.25 16:15
  • noteyu:   шо за стратеги такі?
    16.06.25 11:54
  • Дима:   А ці стратеги ферарі досі з нами в одній кімнаті?
    Не розумію Норріса, де він побачив можливість.
    Ну і Рассел, виявляється, ниций.

    15.06.25 22:36
  • noteyu:   Провайдер сьогодні затіяв переїзд у новий дата-центр, тому є певні тимчасові негаразди з нейм-серверами. Соррі за незручності.
    14.06.25 14:51
  • noteyu:   Піастрі летить до свого першого титулу. А Леклеру конкретно підфартило з автомобілем безпеки та хардом у Ферстаппена.
    01.06.25 17:43
  • Дима:   А ні, стоп, в Леклера здається шин не було на останній піт ))
    19.05.25 05:54
  • noteyu:   Так, жеребці не облажались сьогодні. Зате, як облажались Астон Мартін!
    18.05.25 17:48
  • Дима:   Вперше за довгий час червоні не налажали зі стратегією, хоча для цього особливо й можливостей не було.
    18.05.25 17:40
  • Дима:   Шок. Особливо після чітерського двигуна, жодної фішки з якого, схоже, не почерпнули та після швидкого попереднього сезону. Регламент не змінився, але червоні вкотре просрали щось.
    17.05.25 22:10
  • noteyu:   Ще парочка таких вікендів і Вассьор може стати безробітним.
    17.05.25 18:21
  • noteyu:   Все може бути )
    07.05.25 11:58
  • Дима:   Мова не про це, судячи з усього вони навіть боялись звернутись до Шарля з цим.
    06.05.25 18:08
  • noteyu:   Або там була суцільна лайка :):):)
    06.05.25 11:43
  • Дима:   Судячи з того, що пускала в ефір фіа, то команда декілька кіл ніяких вказівок не давала Шарлю.
    05.05.25 18:16

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК

McLaren
McLaren
(833.0)
 14 10
Mercedes
Mercedes
(469.0)
 2 7
Red Bull
Red Bull
(451.0)
 8 3
Ferrari
Ferrari
(398.0)
 2
Williams
Williams
(137.0)
 1
Racing Bulls
Aston Martin
Haas
Haas
(80.0)
Kick Sauber
Alpine
Alpine
(22.0)
Всі команди

Вартові сайту

noteyu
noteyu Чемпион

Активні користувачі

Дима
Дима Чемпион
noteyu
noteyu Чемпион
Kotygoroshko
Kotygoroshko Новичок
Aliaze
Aliaze Тестер симулятора
Dmytro_UKR
Dmytro_UKR Новичок
Anneta
Anneta Тест пилот
Vj54
Vj54 Допущенный на Пит-лейн
Всі користувачі