Вчинок Хемілтона на в’їзді до піт-лейн не мав прецедентів — Вайтінг

Вчинок Хемілтона на в’їзді до піт-лейн не мав прецедентів — Вайтінг

24.07.18 13:55

Гоночний директор Ф1 Чарлі Вайтінг заявив, що порушення правил, вчинене Льюісом Хемілтоном на Гран Прі Німеччини, не має точного прецеденту.

Під час Гран Прі Німеччини пілот Mercedes Льюіс Хемілтон за вказівкою команди звернув на доріжку, що веде до піт-лейн, але в останню мить повернувся на трасу, переїхавши через траву, що заборонено спортивним регламентом. Після фінішу судді викликали чотириразового чемпіона Формули 1 задля пояснень і зрештою покарали його лише доганою.

Проте покарання могло бути й значно суворішим – наприклад додаванням п’яти або десяти секунд до підсумкового часу Хемілтона, через що він би втратив перемогу, здобуту в Хоккенхаймі.

Стюарди FIA пояснили такий легкий штраф тим, що інцидент відбувся під час періоду безпеки, і дії Льюіса не становили небезпеки для інших гонщиків.

Гоночний директор Ф1 Чарлі Вайтінг зазначив, що випадок з Хемілтоном не був тотожним інциденту, який стався на Гран Прі Європи в Баку 2016 року, коли Кімі Райкконен у схожій ситуації отримав штраф у п’ять секунд.

«Не думаю, що існує подібний прецедент, - сказав Вайтінг. – Як ви пам’ятаєте, Кімі два роки тому в Баку отримав п’ятисекундний штраф.

Але тоді події розгорталися за зовсім іншим сценарієм. В усякому разі я не можу пригадати жодного іншого тотожного прецеденту.

Думаю, у випадку з Кімі все відбувалося на дуже великій швидкості, дві машини були поруч, тому це дуже відрізняється».

Однією з незвичних обставин справи було те, що Хемілтон фактично не порушував правила проходження справа від стовпчика на в’їзді до піт-лейн – він просто передумав після того, як правильно оминув його.

«Правило, яке згадували багато людей стосовно цієї події, свідчить, що коли ви заїжджаєте до боксів, то маєте триматися праворуч від стовпчика, - сказав Вайтінг. – Льюіс прямував до боксів і залишився праворуч від стовпчика, але потім передумав.

Таке правило існує для того, щоб пілоти не заїжджали до боксів небезпечним способом. Ми не хочемо, щоб вони пірнали в останню мить – це й послугувало підставою для появи стовпчика, - але менш зрозуміло, чи становить небезпеку, якщо пілот вирішив перервати заїзд до боксів, коли вже проїхав стовпчик?»

Гоночний директор Ф1 також порівняв інцидент із Хемілтоном зі схожою подією, що сталася під час Гран Прі Іспанії 2017 року, коли Паскаль Верляйн отримав п’ятисекундний штраф за те, що пропустив стовпчик після того, як його запізно покликали до боксів.

«Паскаль тоді заїхав на піт-лейн. Льюіс не заїхав на піт-лейн. Він збирався, але насправді не зробив цього».

Сам Льюіс також отримував попередження за те, що неправильно оминув стовпчик під час другої вільної практики на Гран Прі Великої Британії 2013 року.

Вайтінг пояснив, що в Хоккенхаймі стюарди викликали Хемілтона й Mercedes через порушення розділу Міжнародного спортивного кодексу FIA. а не через неправильний об’їзд стовпчика.

«У спортивному регламенті є правило, в якому йдеться наступне: «Смуга, що розділяє в’їзд до піт-лейн від іншої частини траси, не може перетинатися будь-яким болідом, що прямує на піт-лейн, у будь-якому напрямку». Ось чому стюарди, ретельно поміркувавши, вирішили викликати їх».

Приклад, коли гонщика покарали за цим правилом, також стосується Райкконена – це сталося у третій вільній практиці на Гран Прі Канади 2012 року.

Фін тоді отримав скромний штраф у розмірі €2500 за «перетин смуги на в’їзді до піт-лейн».

Феліпе Масса був покараний проїздом через піт-лейн у своїй останній гонці за Ferrari у 2013 році за перетин смуги, коли робив зупинку в боксах, а в іншому випадку Серхіо Перес отримав такий же штраф під час Гран Прі Монако 2012 року, хоча тоді стюарди угледіли «пізній в’їзд на піт-лейн і перешкоджання іншому гонщику».

Вайтінг пояснив, що затримка із викликом Хемілтона й Mercedes пояснювалась тим, що стюарди були на своїх місцях до завершення гонки й очікували картатого прапору.

«Потрібний час, щоб впевнитися в існуванні вагомих причин викликати команду для пояснень. Вочевидь, ми хотіли зачекати, доки гонка завершиться, тому що вона добігала кінця.

Тоді, після всіх дощів із грозами, на той час, коли все заспокоїлося, нам слід було добре вивчити цей епізод, і стюарди вирішили, що мають обговорити це з командою».


источник
noteyu

Блоги F1-UA формулы 1
Только зарегистрированные пользователи могут добавлять комментарии.
01.01.70 00 10 46
ближайшие гран-при
15 - 17 марта 2019
Гран-При Австралии Расположение: Мельбурн, длина трассы 5303 м, дистанция Гран-При 307.574 км

29 - 31 марта 2019
Гран-При Бахрейна Расположение: Сахир, длина трассы 5412 м, дистанция Гран-При 308.238 км

12 - 14 апреля 2019
Гран-При Китая Расположение: Шанхай, длина трассы 5451 м, дистанция Гран-При 305.066 км

Календарь 2018
Последние новости

McLaren представила особливу ліврею для прощання з Алонсо McLaren презентувала спеціальне розфарбування боліда Фернандо Алонсо на ...

Renault: Команда суттєво прогресує у роботі з машиною Ф1 2019 року Технічний директор Renault Нік Честер, сказав, що французька стайня суттєво ...

Команди Ф1 побоюються, що зміни в правилах не вплинуть на кількість обгонів у 2019-му Провідні члени команд Формули 1 вважають, що правила, які впровадять ...

Головний інженер Ferrari пообіцяв прогрес Феттеля у 2019 році Головний інженер Ferrari Джок Кліа впевнений, що Себастьян Феттель стане ...

Лідери Ф1 замовили по вісім комплектів Hypersoft на фінальний етап сезону Pirelli опублікувала вибір командами Формули 1 шин на Гран Прі ...

О новостях

Лікарі трансплантували Лауді легені Це практично вирок. Тепер весь час на імунодепресантах та будь-яке навіть маленьке інфекційне захворювання може виявитися фатальним ... noteyu

У Michelin висунули дві умови задля повернення до Ф1 лишаться мішлени ні з чим. F1-re_spase

Red Bull отримала нову специфікацію пального для Угорщини чо редбулом не заправляються?))крила  ж надає)) F1-re_spase

Серджо Маркіонне помер у віці 66 років R.I.P. noteyu

ЛЬЮИС ХЭМИЛТОН: ИНТЕРЕСНАЯ ТАКТИКА СО СТОРОНЫ FERRARI А чому тоді він опинився третім у першому повороті після старту? Теж червоні винні? noteyu

О статьях

Нико Росберг: Наконец-то я свободен Классное интервью. не поленитесь, прочитайте.  olegoleg

Большое интервью с Льюисом Хэмилтоном без купюр good Tr@sh

Себастьян Феттель: Я убежден – у нас все получится Пам'ятаю заголовок 2012-го, перед гран-прі Іспанії: "Фернандо Алонсо: Я впевнений" rolleyes Mark

Тото Вольфф: Команда потеряла очень много очков Грамотное и адекватное интервью, но то, что Вольф подавлен и откровенно не знает, что делать и как поступить,- факт. В данной ситуации, Хэм откровенно посмеивается над руководством Мерсов. sheila

Мика Хаккинен: Кими должен найти подход А Матиаччи не плохо начал. Сразу подиум Алонсо, 3 место. Александр

мысли о мыслях

Полный привод в Ф1 – миф или неизбежная реальность? Хорошая статейка.  goodМного бы чего можно было бы внедрить(вернуть) в формулу 1, но полный привод, да еще и с таким поддекстом явно не нужен.  Tr@sh

Кто же виноват в произошедшем в Сингапуре? Неужели сам Феттель? Однозначно виноват Феттель! Федор

Кому нужен Фернандо Алонсо? Никому?! Не думаю так! Парня гнобят, а кому то это в кайф! Федор

Кому нужен Фернандо Алонсо? Никому?! Конструктивна критика набагато корисніша за приємні лестощі... yes noteyu

Кому нужен Фернандо Алонсо? Никому?! Думаю , что статья написана очередным дебилом, который ненавидит Фернандо Алонсо!))) Федор

Как дела?
 • Дима:   Могут и побрится, но как это поможет в борьбе за КК? :-)
  31.10.18 08:09
 • Aliaze:   Феррари ещё побриться за Кубок Конструкторов!!!
  30.10.18 19:01
 • Дима:   Хэм — чемпион.
  28.10.18 23:14
 • Aliaze:   Формулю 1 можно посмотреть в Одессе 28.10 в Кафе «1764» на Ул. Дерибасовской 12 в 21:00 по Киеву!!!
  27.10.18 13:51
 • Aliaze:   Формулу1 можно посмотреть в Одессе 02.09 в Кафе«Бремен» в 16:00 по Киеву приглашаем Всех!!!
  02.09.18 11:55
 • Дима:   Анюта держись и не надо свои куклы вуду расчехлять с горя.
  15.08.18 17:26
 • Федор:   Какая Формула1 без Алонсо!!!
  14.08.18 21:26
 • Aliaze:   Формулу 1 можно посмотреть в Одессе 29.07 в кафе «1794» на улице Деребасовкой 12 в 16:00 по Киеву!!!
  29.07.18 11:58
 • noteyu:   Можливо і так. У будь-якому разі все це виглядало дуже дивно.
  25.07.18 19:50
 • Дима:   Та не просто здається, так і треба. Можливо, він не одразу зрозумів, що проблеми з болідом, думав, що гальмує запізно, не знаю. Те, що він не розпізнав проблему прикро, але я веду до того, що йому немає чого псувати: помилки були до того і він їх визнавав, як наприклад, минулого сезону по сухому в стіну повернув.
  25.07.18 16:56
 • noteyu:   Дім, а тобі не здається дивним, що, якщо у боліда є певні проблеми, тобто «він не взмозі потрапити у поворот», то не варто продовжувати коло, а краще скинути швидкість та повернутись на піт-лейн?
  А якщо проблем з болідом не було, а був пошук межі можливостей, то це помилка.
  24.07.18 17:55
 • Дима:   Я квалу смотрел в повторе, не было ПК, то там видно, что болид не мог попасть в поворот еще в начале круга и все поребрики он обьезжал за треком, а остановился, когда его вынесло на поребрик и он не сумел отвернуть.
  24.07.18 05:58
 • noteyu:   Діма, щось мені підказує, що все там було добре з болідом і гідравліку було пошкоджено під час стрибків на поребрику.
  Але реноме чемпіона не стали псувати у команді…
  23.07.18 22:06
 • Дима:   Та в суботу ніби нічого не привозив. Він пошкодив свій болід поребриком уже після того як гідравліка відмовила чи внасідок того, що відмовила.
  23.07.18 17:06
 • noteyu:   Вчора привіз собі проблему, сьогодні переміг не без щедрого подарунку від головного суперника. Іронія ))
  22.07.18 22:45
 • Дима:   Пальця, промахнувся.
  22.07.18 19:21
 • Дима:   Але паоьця вона також не любила.
  22.07.18 19:21
 • Aliaze:   Формулу можно посмотреть в Одессе на ул. Деребасовкая 12 в КАФЕ«1794» в 16:00 по Киеву
  22.07.18 13:00
 • Aliaze:   У неё получается в нужный момент
  22.07.18 12:55
 • noteyu:   Напевно Аннета таки навчилася ворожити своєю лялькою-вуду. Гамільтон сам собі привіз проблеми…
  21.07.18 19:13
 • Aliaze:   Формула 1 в Одессе можно посмотреть 01.07 в Пабе «БРЕМЕН» на улице Дихресона/ТИРАСПОЛЬСКОЙ в 16:00 по Киеву
  01.07.18 14:23
 • Aliaze:   В Киеве можно посмотреть Формулу 1 в Пабе BESTia на улице Ковальца 44 Гонку; Квалификацию в Punkraft на Ул.Игоревска 14а все начинается в 16:00!!!
  26.05.18 12:40
 • Aliaze:   В Одессе Формулу 1 можно посмотреть 27.05 кафе «1794»ул. Деребасовкая 12 16:00 по Киеву!!!
  26.05.18 09:36
 • retaliator:   Где в Киеве будут транслировать Монако-2018?
  22.05.18 19:05
 • ssss25:  
  15.05.18 21:29
 • noteyu:   Солодка парочка =)
  14.05.18 22:53
 • Дима:   Я довго цього чекав, а то він щось занадто дивував — нікого не вибивав.
  14.05.18 21:19
 • noteyu:   На його виправдання (невеличке) йому трішки напарник «допоміг». Але навіщо було тиснути на газ? Грожан такий Грожан!
  13.05.18 22:34
 • Дима:   Грожан, якого ми всі знаємо, повернувся.
  13.05.18 16:16
 • Дима:   Ферстаппен затулив траєкторію Ріккардо, і той поцілив в зад Максу.

  Як звучить.
  29.04.18 16:44
 • Aliaze:   В Одессе Формулу 1 можно посмотреть в 29.04 в КАФЕ «БРЕМЕН» на улице Дихресона/ ТИРАСПОЛЬСКОЙ в 15:00 ПО КИЕВУ!!!
  29.04.18 11:57
 • Aliaze:   Концовка гонки
  16.04.18 15:49
 • Aliaze:   Концовка гонки
  16.04.18 07:48
 • noteyu:   Діма, ти ще не згадав про «штучний дощ». Можна також запропонувати встановити фари та ганятися у тумані… :D
  07.04.18 14:41
 • Дима:   Со всеми инновациями Liberty Media вспомнилось:
  Организаторы Формулы 1 озадачились потерей интереса к гонкам и провели анкетирование, в результате которого тремя самыми популярными предложениями стали:
  1. Напоить пилотов;
  2. Убрать тормоза у болидов;
  3. Налить масло на поворотах.
  04.04.18 19:52
 • Aliaze:   Первая Гонка первая Победа ФЕРРАРИ И ФЕТТЕЛЯ РАЙКОННЕН ТРЕТИЙ!!! УРА!!!
  25.03.18 09:59
 • Aliaze:   Первая Гонка первая Победа
  25.03.18 09:57
 • Дима:   ДРС — фуфло, нові боліди — також(в плані нових широких шин, ореолу). Ніяких обгонів, катаються один за одним.(((
  25.03.18 09:28
 • noteyu:   Побачимо, що він завтра зможе зробити… )). Але головна увага на перший та другий стартові ряди.
  24.03.18 20:30
 • Дима:   Можливо, просто намагався якнайбільше часу виграти, але залишити лише одне колесо на асфальті точно помилка.
  24.03.18 18:38

Опрос

Как по твоему пройдёт первый сезон Haas F1 Racing в Формуле-1?

КОМАНДНЫЙ ЗАЧЕТ

Mercedes
Mercedes
(659.0) 11
Ferrari
Ferrari
(580.0) 6
Red Bull
Red Bull
(419.0) 4
Renault
Renault
(122.0)
Force India
Force India
(107.0)
Haas
Haas
(90.0)
McLaren
McLaren
(62.0)
Sauber
Sauber
(42.0)
Toro Rosso
Toro Rosso
(33.0)
Williams
Williams
(7.0)
Все команды

Хранители сайта

Александр
Александр Чемпион
Andrey
Andrey Чемпион
Marylyn
Marylyn Чемпион

Активные пользователи

skorpion
skorpion Чемпион
Sveta+F1
Sveta+F1 Чемпион
Гарик
Гарик Тест пилот
Helgcos
Helgcos Тест пилот
sheila
sheila Тест пилот
Evgen
Evgen Чемпион
Золотусик
Золотусик Тестер симулятора
Все пользователи